Kirjad ja kommid võib saata:
Flat 44 Redcross Village
Redcross Street
BS2 0BB
UK
Ei tea kellele ma seda teadmist jagan siin.
Kirjad ja kommid võib saata:
Flat 44 Redcross Village
Redcross Street
BS2 0BB
UK
Ei tea kellele ma seda teadmist jagan siin.
ei oska miskit endaga peale hakata, siis tuleb välja, et tuleb reisule minna.
märts: lndn
aprill-mai: jaapan
juuni: iirimaa
sept: saksamaa
sept/okt: portugal?
booking.com on koguaeg saja tab'iga lahti. tavaliselt ei mõtle nii pikalt ette, mis toimps.
Eestis 12-30.jaanuar.
(Üks nädal vabatahtlikuna ISU 4C'l, st kui nad lõpuks otsustavad, et ikka toimub ja mis kõik)
(Üks nädal giidina semudele)
Kellelgi kohviku soovitusi, kus hea töötada läpakaga?
Võinoh, mingeid igasuguseid muid soovitusi ja buukinguid võtan ka vastu.
(ja teatrisse võib ka mind saata, kutsuda ja soovitada)
Samal teemal jätkates.
Kas ma tahan uut läpakat (ja mitte semu vana ja suurt) või uut ipadi?
Rasked küsimused.. ostame parem uued traksipüksid, jälle.
Tuleb välja, et kui sa jätad akna lahti ja suur lahmakas vihma sajab, siis on suur võimalus, et läpakas saab märjaks, mis, tuleb välja, pole eriti kasulik läpakatele, mis omakorda tähendab, et sa pead kasutusele võtma sõbra üleliigse läpaka, mis tähendab, et sa pead mingine sada aastat veetma tobedaid asju uuendades ja alla tõmmates ja.
ühesõnaga.
ugh.
Postkaardid ja muud kirjad on teretulnud!
(ühtki asja pole veel pakkinud. samasugune jauramine nagu reisimiseks pakkimine. ja noh, pole ju kunagi nii põhjalikult ja täielikult kolinud. ei viitsi.)
(valetan. taimed pakkisime ja viisime uude korterisse)
(valetan jälle, i viis, mina lihtsalt tassisin taimed koridori)
Ma endiselt ei tea, st tean, aga veider on, kui sulle lihtsalt pakutakse tööd. Ilma miskise sinupoolse otsese huvi näitamiseta. (eriti keeruline lause sai, ilmselt kõlab paremini inglise keeles...)
ehk põnev-põnev
Esmaspäevast tuleb tööle minna jälle.
St, väga korraks, ilmselt, enne kui terve UK jälle karantiini pannakse.
Mis teed seal tööl kui miskit teha ei tohi, mh?
Jälgin nüüd github'i twitteris.
am i developer yet?
(ei ole, nali lihtsalt)
Ingrid: Täna poes käies jalutasin läbi ka kodulooma vahest, et noh, et teada saada kui palju kassitoit maksab..
Edith: Ja kas me hakkame maksma kopsu ja maksaga ühe kassi ülalpidamise eest?
Ingrid: Nah, igasugusega hinnaga on ja, eks kass sööb, mida me talle anname.
Edith: Hahahaahahahaha, sa ilmselgelt pole kunagi kassi omanud.
(Ingrid ostab korterit)
Lähen reisule paari päeva pärast—selline tunne nagu teeks miskit illegaalset.
Võib-olla ongi halb mõte, aga noneh.
(st, ainult Poolasse lähen, M'ile külla)