October 9, 2025

kolinad, taas

 Kirjad ja kommid võib saata:


Flat 44 Redcross Village

Redcross Street

BS2 0BB

UK



Ei tea kellele ma seda teadmist jagan siin.

March 6, 2023

 ei oska miskit endaga peale hakata, siis tuleb välja, et tuleb reisule minna. 


märts: lndn

aprill-mai: jaapan

juuni: iirimaa

sept: saksamaa

sept/okt: portugal?


booking.com on koguaeg saja tab'iga lahti. tavaliselt ei mõtle nii pikalt ette, mis toimps. 

November 18, 2021

 Eestis 12-30.jaanuar. 

(Üks nädal vabatahtlikuna ISU 4C'l, st kui nad lõpuks otsustavad, et ikka toimub ja mis kõik)

(Üks nädal giidina semudele)


Kellelgi kohviku soovitusi, kus hea töötada läpakaga? 

Võinoh, mingeid igasuguseid muid soovitusi ja buukinguid võtan ka vastu.

(ja teatrisse võib ka mind saata, kutsuda ja soovitada)

September 20, 2021

 Samal teemal jätkates.

Kas ma tahan uut läpakat (ja mitte semu vana ja suurt) või uut ipadi? 

Rasked küsimused.. ostame parem uued traksipüksid, jälle.

July 28, 2021

 Tuleb välja, et kui sa jätad akna lahti ja suur lahmakas vihma sajab, siis on suur võimalus, et läpakas saab märjaks, mis, tuleb välja, pole eriti kasulik läpakatele, mis omakorda tähendab, et sa pead kasutusele võtma sõbra üleliigse läpaka, mis tähendab, et sa pead mingine sada aastat veetma tobedaid asju uuendades ja alla tõmmates ja.

ühesõnaga.

ugh.

December 17, 2020

kolinad

2a Churchill Road
Bristol
BS4 3RW


Postkaardid ja muud kirjad on teretulnud!



(ühtki asja pole veel pakkinud. samasugune jauramine nagu reisimiseks pakkimine. ja noh, pole ju kunagi nii põhjalikult ja täielikult kolinud. ei viitsi.)

(valetan. taimed pakkisime ja viisime uude korterisse)
(valetan jälle, i viis, mina lihtsalt tassisin taimed koridori)

November 17, 2020

 Ma endiselt ei tea, st tean, aga veider on, kui sulle lihtsalt pakutakse tööd. Ilma miskise sinupoolse otsese huvi näitamiseta. (eriti keeruline lause sai, ilmselt kõlab paremini inglise keeles...)

ehk põnev-põnev

November 1, 2020

 Jaaaaaa neljapäevast läheb UK karantiini jälle.

October 31, 2020

 Esmaspäevast tuleb tööle minna jälle. 

St, väga korraks, ilmselt, enne kui terve UK jälle karantiini pannakse. 


Mis teed seal tööl kui miskit teha ei tohi, mh?

September 30, 2020

 Jälgin nüüd github'i twitteris.

am i developer yet?
(ei ole, nali lihtsalt)

September 29, 2020

 Ingrid: Täna poes käies jalutasin läbi ka kodulooma vahest, et noh, et teada saada kui palju kassitoit maksab..

Edith: Ja kas me hakkame maksma kopsu ja maksaga ühe kassi ülalpidamise eest?

Ingrid: Nah, igasugusega hinnaga on ja, eks kass sööb, mida me talle anname.

Edith: Hahahaahahahaha, sa ilmselgelt pole kunagi kassi omanud.




(Ingrid ostab korterit)

August 28, 2020

 Lähen reisule paari päeva pärast—selline tunne nagu teeks miskit illegaalset.

Võib-olla ongi halb mõte, aga noneh. 


(st, ainult Poolasse lähen, M'ile külla)

July 23, 2020

Ah,

peaks ütlema , et uue ID-kaardi sain—päris ilus teine! (ja passi, aga see on täpselt samasugune, aga vähem reisinud)



aga mustikaid ei leidnud.... :(


(keegi id-kaardi lugejat ei taha mulle saata?)

Elu Koroonas

Ma pole aasta aega kirjutanud. Päris kurb vist.

Või noh... mis sa ikka kirjutad kui veerand ajast oled põhiliselt kodus istunud.



St ega ma ei kaeba, see mitte-millegagi tegelemine tuleb mul päris hästi välja.

Natuke teen tööd vahepeal, kas enda oma või kellegi teise jaoks.
Natukene vahepeal õmblen, koon, heegeldan, tikin (käsitöö pole minu jaoks tglt)
Vahepeal õpin: keelt, muusikat, kodeerimist jm
Vahepeal teen trenni, khm, "trenni": jooksen või vahel miskit muud onju...


ja nii ta läheb.
UK'd vaikselt avatakse siin. Kuigi mingit loogikat asjal pole, näiteks, homsest (24.juulist) on maski kandmine poes kohustuslik... ?????????
Aga numbrid on ju justkui väiksemaks jäänud ja kuu alguses avati pubid ja keegi ei hoia ju vahemaad pubis...


Kõik on nagu peaaegu tagasi normaalsuses, aga kohe üldse pole ka.
Ma olen palju rohkem ärevil kui kogu jura alguses.
Vist tundub peaaegu nagu, et..... rohkem ei saa inimesi tubades kinni hoida, seega tuleb rohkem kohti lahti teha... mitte, et viiruse levik palju muutunud oleks.... Aga kes teab...



Paar korda tööl, st kontorist läbi käies tundub küll, et see vaikne, inimeste-vaene elu istub mulle päris palju paremini..


August 2, 2019

Tahaks uuesti lugeda Tõde ja Õigust nüüd.
(st, mul on tunne, et ega ma seda 5.raamatut pole lugenud niikuinii)

August 1, 2019

Krõõda surm, igakord.


(Ma ütlen igakord. Üldse ei tea, et kas on igakord)

April 14, 2019


Noneh.
Nad arvasid, et ma pole hull ja kriminaal.

April 10, 2019

(Muuseas)
(Tegin krediitkaardi valiku)
(Kohe approviti ja mu algne limiit on ka kõrgem kui lubati..) (Vist olen.. usaldusväärne) (HA)
(Ilgelt ilus on, pole ime, et inimesed nii palju kasutavad krediitkaarte, nii tore on ju ilusat kaarti kasutada...)

April 8, 2019

Keegi tegi Myers-Briggsi testi ja siis ma pidin ka uuesti tegema.

Ja ma olen nüüd ISFP mitte INFP ja
ühesõnaga.
ma pole see, kes ma arvan, et olen ja kuidas ma üleüldse iseendaga hakkama saan nüüd niimoodi.

April 3, 2019

Edith mängib täiskasvanuks olemist.
ehk.
Kuidas valida õiget krediitkaarti.


"okei. krediitkaardid. vist on natukene oluline see protsent asi.."
-küsib tööl raamatupidajalt-
-ei ole oluline, kui sa just ei kavatse mitte tagasi maksta-
-väga hea mõte muidu, sest see parandab su krediidinumbrit maja ostmisel ja mis kõik-
(mitte et seda kunagi juhtuks, aga noo.. pmst onju.)
-raamatupidaja käis kuubal ja kasutas lennufirma krediitkaarti-
-ahhaaaa. kaval mõte!-
"Hmm. lennufirmad. Mul on natukene KLMi punkte, sest ma käisin Jaapanis. Ja mõni BA punkt, sest see oli odavam kui Ryanair" (Nali omaette, onju) (Teine päev vaatasin, et oli odavam SASiga sõita kui Ryanairiga) (Kuigi eks mu "uhke" lennufirma perspektiiv on ilmselt väga sassis)
"okei. kuidas me USAsse lendame, Ingrid?"
-i lendaks KLM kui saaks, sest tal on rohkem punkte sellega-
"okei. Aga hinnad. Sa vahi. Täpselt sama hind on BA/American ja KLM/Delta/Virgin. hmmm.
BA on natuke paremad ajad - õhtune tagasi sõit.. hmmm"
"okei, aga krediitkaardid. leian BA Amex kaardi. ja Virgin Atlantic Mastercardi. nojah, mõlemad valikus. minu peas sobiks Mastercard paremini. (raamatupidaja ütles, et ei ole vahet tglt enam pmst.) (oma pea on ikka targem, onju)"
"20000 lisapunkti kui liitud (emmakummaga). See on.. palju punkte. Mõlemad on tasuta.. okei, boonus. aga kuhu virgin lendab?"
-virgin ei ole tglt KLMi semu, veel, ühtpidi punktid kanduvad, teistpidi mitte. muidugi valet pidi. virgin lendab ainult eriti vingetesse kohtadesse (aka mitte euroopas)-
"ühesõnaga. kui ma just tööd ei vaheta ja ameerika vahet ei pea sõitma hakkama, siis pole sel kaardil küll mõtet. okei, aga siis on BA kaart. aga i tahtis klm'iga minna. on jura."
-surfeldame netis. AmEx teeb reward kaarti. ohoh. punkte saab vahetada KÕIKIDE (pmst) lennufirmade puntkide vastu 1:1. sa vahi. seda just ju vaja on.-
"okei. taotleme. pagan. valikud. basic kaart - kuluta £500 esimese kolme kuu jooksul ja sa palju lisapunkte või Standard kaart - kuluta £1000 esimese kolme kuu jooksul ja sa veel palju rohkem lisapunkte."
"lõppematud otsused. ma pole valmis nii palju otsuseid tegema, kuulge nüüd."
"£500 on naljamäng. lennukipiletid pole ju veel ostetud (ilmselgelt). aga.. kas ma küündin £1000?? okei.. ma nagu nats tahtsin uut kaamerat onju ka onju"
-tark leht netis - Tee See Kolmas Kaart ja sa Veeeel Rohkem Punkte, aga sa pead kulutama £2000 kolme kuu jooksul. Aga Vaata Kõik Need Lisa Lisa Boonus Värgid ju ka-
"kurjam küll. ühest küljest. pole ju veel miskit buukinud. teisest küljest. kas Lisa Lisa Boonus Boonus on seda ikka väärt kui sa tegelt ju kuluta nii palju raha ja nüüd nad äkki tahavad, et sa ikkagi kogu raha ära kulutaksid korraga. vist mitte." (targad mõtted, vahel)

ma olen hetkel endiselt oma £500 ja £1000 vahel.
Küll on keeruline elu.

Tänud kuulamast.