December 12, 2010

12.detsember, lumehelbeke

olengi jõudnud omadega õigesse aega, wow.

Täna muud polnud kui, et stsenograafia meeting jäi ära, sest Gemmal olid vanemad siin ja noh, meil on üldiselt valmis ka. Kuigi eks veidi ärevaks teeb, et juba homme on ettekandmine.

Jaaa, et Rent'is edasi ei saanud. Mida oligi arvata ka. Aga imelikum on, et ma ei tea veel kedagi, kes oleks edasi saanud. Njamh.

Alustasin jõulutöökoda.

11.detsember, inglike

olin terve päeva närvis.

Kell 6.30 olid Renti katsed. Muidugi ma läksin juba kella 6ks kohale, et ikka kindel värk oleks. Leidsin eest mitmed CurtainCallerid, kes olid kella 4se auditioni viimane grupp ja ei olnud veel ettekandma läinud.. Njaaaa. Mõnusalt närvesööv ootamine. Ja ankeedi täitmine. "Kas sul on mingeid kraade laulmises/tantsimises/näitlemises?" mökkmökk. "Kas sa suudad oma häält õigesti laulda?" Mida küsimust? "Nimeta kolm etendust/muusikali, kus sa oled mänginud." Mökkmökk. "Ühe armastuse loost" sai "A story of one love" - midaiganes. Müllersone ei märkinud, sest see oleks veel vähem arukas olnud. Ja siis mul ei tulnud midagi meelde enam. "Mowgli" panin ja lõpuks panin "Alice'i" ka, lihtsalt, sest see nimi ütleb midagi. Kuigi.. nüüd mõtlen, et oleks võinud panna, et olin Dorine "Tartuffe'is" (peaaegu..) ja Kerjuste ooper ja Brecht ütleb ka enamasti siiski midagi, aga nooo.. see selleks. Tuleb välja, et ma polegi miskit asjalikku teinud lõpuks.

Kella 6.30 auditionil oli meid kokku 12. üllatavalt vähe minu jaoks, aga..okei. Algul läksime sisse kuuekesi. Õppisime tantsu. "You can't stop the beat'i" järgi. 40 sekundit, ei olnud eriti keeruline. Saadeti minema ja kutsuti järgmine kuuik sisse. Tegime siis sohki harjutusruumis. Meile pandid muusika salaja mängima ja harjutasime veel kõik koos. Siis tekkisid närveerimishood ja unustasin ära tantsu, õnneks olid kaaslased toredad ja tuletasid meelde. Paanitsesin laulu pärast.. "et ma jumala eest liiga kõrgelt ei alustaks.." ja siis tegelikkatse ise. Seekord läksime sisse neljakesi. Olin kolme poisiga koos, hea vist, arvasin, et vähem võrdlust või midagi.. Poisid olid vägevad. Reaalselt! Ja siis mina.. Muidugi suutis komisjon mingit jura juttu seal vahepeal ajada... aga jah. Laulsin "Someone else's story't". läks hästi ma arvan. Koreograaf vaatas küll eriti tuima näoga, aga teised kirjutasid koguaeg midagi (midagi....). Sõnad suutsin ka sassi ajada. Mõtlesin siis ruttu uued sõnad välja (inglise keeles improviseerimine = 0), mis kõlasidki umbes, et "what if i get it wrong?" ühesõnaga, halb :D Aga ma lõpetasin ka selsamal hetkel umbes ja oligi see jube osa möödas. Will noogutas julgustavalt, see oli hea.
Tants. Tegime kaks korda läbi ja mul läks hästi :D JAH, läks küll! Üks poiss ajas sammud sassi (äge poiss oli, ooteruumis tegi nalja enda pihta ja ma naersin. :P) ja siis jah, teiste kohta ma ei tea, ei näinud neid.

igatahes, värisesin veel kaua, aga olen vist üldiselt rahul.

10.detsember, lammas lõkke ääres?

Reeeeede. Oi, ma shoppasin!

Käisin poundlandis ja kaardipoes ja Works'is ja Lidlis ja Morrisonsis. Lidliga feilisin, seal polnud enam Nescafe 3in1'e :( Kohvi asjastu sai otsa. Poundlandis pidin Milkywayd ostma, sest alla 5 naela ei saa kaardiga maksta, pähh. Aga sain ümbrikuid ja kõike muud vajalikku.
Morrisonsist tuleb ikka ja jälle osta mandariine ja tomatit ja kurki ja mida kõike!

Ja siis ma feilisin postkontorisse minemisega, sest sellel olid juba mingid jõuluajad ja ta oli juba kinni, kui ma kohale jõudsin. Pähh.

Jaaa..siis ma laulsin.

9.detsember, linnuke

Teatri seminar. Niall küsis mult mingi päev feisbuukis, et kas ta võib järgmine kord minu kõrval istuda, et Rosa tüütab teda. Ja nii ta siis istuski täna mu kõrval. Üldse olid kohad väga vahetuses, sest ma sain hiljem sisse kui tavaliselt. ahaa, enne tundi ootasime veel tükkaega koridoris ja naersime piltide üle, mis koridoris on. :D Njaaa.
Ja tund.. Oh, keegi ei suutnud midagi asjalikku rääkida, v.a need, kes esitlusi tegid. Nad olid VÄGA asjalikud seekord! Üliäge! ja siis arutasime veel omavahel, et mis meil ikka loengust meelde jäi. Me leidsime, et tegelikult on raske kahte asja omavahel võrrelda kui üks on tekst ja teine etendus, mis on põhimõtteliselt teksti põhjal tehtud. Aga lõpuks Niall ütles ikkagi mingit muud juttu :D Suva :D Jaa siis me saime 2 minutit varem tunnist ära, sest oli jälle protesti päev Londonis! :D hihihihi :D

Mingi hetk sain taaskord Kristinaga kokku. Andsin talle om teatrivihiku, tal oli reedel esitlus seminaril!

Ja siis hiljem filmi seminar. Stiina oli täna jälle platsis! Äge oli teda näha, pole ju ammu näinud! Rääkisime Johnny Deppist. Leidsime, et äge tüüp on. :D Üritab mitte-staar olla. Midagi väga asjalikku vist mitte, v.a et tuli mõte teha Herr Deppist oma essee, äkki?

8.detsember, tinasõdur

Eee.. Kolmapäevad on jurad. Aga mitte kolmapäevad, kus sa saad stsenograafia grupiga kokku, et proovi teha!

Gemma oli ostnud elastikut. Mina tegin veel ühe sukast nuku ja ainsana olin pannud muusika oma telefoni.
Ja siis me istusime. sõime ja naersime. ja siis leidsime, et võiks ikka midagi teha ka. Tegime kõigepealt fuajees proovi, juhuks kui õues ei saa teha. it was weird. Ja pole üldse nii äge, kui õues oleks. Aga naljakas oli ikka :D Mingi performance'i grupp tegi ka proovi ja nad jooksid nagu segased mööda maja ringi. Ja siis meie mingid võtame kaks silda ja ühendame need kummidega. Mööduvad õppejõud olid küll segaduses, aga noogutasid tunnustavalt :P
(Mida teeks küll teatrivõõras inimene sellisesse keskkonda sattudes?)

Siis läksime õue, olime reaalsed ja ägedad. TÄIEGA! Lõpuks läks olemine jahedaks ja me leidsime, et aeg oleks mängimine lõpetada ja kodudesse minna.

7.detsember, Darth Vader (aka üks kolmest targast)

Filmi loeng oli suht kurb.... Terve loeng oli sellest, et Jackie Chan on staar ja oskan kung-fu'd ka. nooo.. TORE. Ja siis sekka paar sõna sellest, et mis teeb staarist staari. BLAH.
Loengu parim hetk oli lõpp, kus õppejõud näitas meile videot Sesame Streetist, kus osales ka Robert de Niro. HIHIHIHIHIHI! See oli umbes ainus hetk, kui kogu saal reaalselt kuulas :D


Teatri loeng. Jõudsin veidi enne loengut kohale. Ei näinud kedagi, lõpuks Dan ja ta sõber olid mingi "Miks sa ringist väljas seisad, tule ringi!" Ringi polnud, aga see selleks. Saime juba sisse ka. Rosa sundis mind nende kõrvale istuma :D Tahtsin küll veel Kristinat oodata, aga nooojah siis :D Siis mingi Rosa sõber istus minust teiselepoole. Naljakas tüüp oli. Rääkis mulle "Inceptionist" (ei, ma pole seda näinud). Et kuidas äkki see kõik on unenägu. Siis me naersime õppejõu üle (sama jura naine oli, kes andis Ibseni loengut ka..). Ja siis naersime teiste inimeste üle. Ja siis algas loeng. Kõigepealt võrdles tükkaega Maeterlincki "interior'i" ja Vanishing Pointi "Interiors'i". Tore, tore. Ja siis hakkas sama jura. Iga viies sõna oli "4th wall" BLAAAH. Aga samas ütleks, et see oli asjalikum loeng kui see teine, mis ta andis, aga ta on ikkagi üks tbe õppejõud. Ja ta ei osanud Debussy õigesti hääldada, blah. Vähemalt 3 inimest mu ümber + mina pobisesid omaette, et "seda ei hääldata nii.."

Pärast loengut jagasin Kristinaga veel oma rohuvarusid (ninakreem ja Neoangiin ja miskõik..), sest üks neiu on suutnud päris haigeks jääda.
Ja siis läksime Liisbetiga Unioni poodi ja ostsime palju mõttetut jura kokku. Oih.

6.detsember, põhjapõder

Film : "The Drunken Master", Jackie Chani üks esimesi filme, tema staari tee algus. 2 tundi kung-fu'd. Nooo, mina küll nii ei jaksa. Alguses oli küll suht, et "Wow" ja et "kuidas ikka oskavad" ja siis kui sa oled juba 45 minutit vaadanud, siis viskab juba üle.. Lõpuks olin lihtsalt zombie seal kinos..

Saalist väljudes põrkasin Gemmaga kokku ja ta oli mingi, et.. "peak küünlaid ostma?" Ma olin nõus ja siis me tormasime koos Morrisonsi. Ta viis mind mingit x-teed mööda :D Rääkisime juttu! Paljupalju, oli armas :D Saime oma küünlad, läksime veel elastiku jahile, aga edutult. Kell oli juba 15, kui bussile lõpuks saime (kell 15 algas tund..). Mugisime bussis veel Shortbread'e ja siis jooksime Parry-Williamsisse.
EI jäänud millestki ilma. Istusime kõik koos vales ruumis ja tegime nukke. Gemma ja Anna tegid hirmsad voodoo nukud. Anna oma oli eriti jube, sest ta värvis seda natuke punaseks ja see nägi siis välja nagu verine voodoo nukk. Brrr :D
Siis tsillisime natuke õues, riputasime neid nukkusid igatpidi üles. Ja siis vaatasime veel fuajee trepi, kui varuplaani üle.