November 25, 2013

Termomeeter vaatab mind rõõmsalt 12,8 ees.
Mina nii rõõmus pole.
Mu radika arvatatav saabumis kuupäev on 10.detsember - 2 nädalat???
Olin loll, et tellisin. Oleks pidanud poest ostma ja siis mingit imeviisi siukese juraka ise koju tassima.

Lisaks. Mul pole absoluutselt häält.
Isegi laulda ei saa, ja me kõik ju teame, et hääl on ametlikult ainult siis ära, kui laulda ei saa.
Sosistada võin.. 8 oktavit mu normaalsest häälest madalamalt.

Vähemalt on nett ?!  (kui nüüd aus olla, siis.. ma vist üritaks siin ruumis hetkel võimalikult vähe aega veeta.. Nad kindlasti igatsevad mind juba mcdonaldsis)

November 23, 2013

Tahaks öelda, et DoctorWho on väga nakkav. See isegi ei meeldi mulle nii väga.. Aga ma hüppasin ja naersin ja oigasin siin Mcdonaldsis ja mind vaadati kui imelikku, aga OHSAPOISS.

Hästi palju vigu oli. Aga nii palju kaunist! Ja Kümme! JAAAAAA "Oh God, it's all 12 of them.." ja siis "Wrong. All 13!" ja masurin. AAAAAHHHHHH.

Ja siiiis lõpus. #Sherlocklives , ja mu ülielevus kolmekordistus!

AAAAAAHHHHdsjkhjdhlk.



(muidu, muidugi lülitati meil nüüd gaas välja, nad pidid seda oktoobris tegema. kui nad oleksid seda oktoobris teinud, oleks soojem.. ja mul oleks praeguseks radikas. nüüd ma lihtsalt külmetan.)


MA OLEN NII EXCITED. KÕIGEPIHTA: Weewoooowooooo.




Lisa: MUL ON JÄLLE NETT. Hõissaaa järgmisele kümnele gigabaidile! Ja pöidlad pihus loodame, et seekord peame natuke kauem vastu!

November 22, 2013

Tellisin just radika endale, jee.

Ei saanud KrispyKreme'i tööle. Lähen homme Preti ja saan teada, et kas mind endiselt tahetakse sinna tööle. Kui ei, siis noh.. Siis algab kõik algusest peale :(

Mu viimase aja söök koosneb McDonaldsi šokolaadimuffinist ja Tesco kirisikoogist. Oh kirsikook, sa oled niiiii hea.

Käisin eile kinos uuesti, NtLive Frankensteini vaatamas, uuesti, teistpidi osadega. Imekaunis on teater. Teater on kauniskaunis.
Ja seiklus oli ka, sest see kino oli kuskil pärapõrgus. Ja siis ma sain sinna kuidagi. Ja siis ma tulin ära, istusin suvalisele bussile ja lootsin, et toob mu linna. Tõi. Aga mu viimane buss oli läinud, siis ma istusin järgmise suvalise bussi peale, lootes, et see toob mind kodule lähemale. Tõi. (Ja siis ma käisin kell 12:30 öösel Tescos ja ostsin kirsikooki)

Õues on jääkülm. Selle tagajärjel on tekkinud mulle mingi loll nohumoodielukas, aga mitte korralik nohu, millega midagi teha saaks.

Ja pidev peavalu on, aga see vist kaelast ja valuvaigistitest. (Kuidas saab valuvaigistite kõrvaltoimeks olla peavalu, see peaks ju just ära minema? Mida ma võtan kui valuvaigisti tekitab peavalu? Jumaljumal..)

Ja siis homme on Doktor Who 50 juubeli osa, ja ma sügavalt kaalutlen, et kas ma tahan seda äkkki kinos näha. (ilmselt siiski tsillin ja vaatan seda Mcdonaldsis..)

Ja esmaspäeval on uus osa The Choirist ja uus osa Light&Dark'i. (ehk Edith on telekasõltlane)

Motivatsioonipuudus.




Lisaks: Ada saatis mulle kaardi ja elu oli ilus! Aitäh!




November 19, 2013


Päästame arktika nunnu poisi heaks, kes minuga tänaval rääkima tuli. (ja imenunnu virtuaalse jääkaru heaks, kelle eest te saate hoolitseda kui allkirjastate).
Piltide aeg. 
Endiselt pole tulnud KripsyKreme'ist vastust.. Aga mulle tundub, et ma siiski tahan seal palju rohkem töötada.. Tulin linna mõttega, et lähen Preti ja ütlen, et tulen tööle.. aga ma nagu ei suuda endiselt minna sinna..

Ükspäev vudis siil me maja ees ja oli jube armas!

Pikkade mcdonaldsis istutud tundide peale ja inimeste jälgmise peale ütleks, et üllatavalt palju vanemaid tulevad oma lastega Mäkki ja SUNNIVAID neid sööma. ?????? 

Täna olen rikas ja olen Starbucksis, muidu. sulandun siin teiste Apple'i kasutajatega ühtseks massiks, mitte nagu Mcdonaldsis, kus üks jabur Edith istub läpakaga tunde..



Nad teevad kakaod Baileysega.. Ma peaaegu vist tahaks proovida seda.. 

Külmkapi peal klaaskuuli sees....

Kui ma Catsi käisin vaatamas. Ma ei saa ju ilma särgita, ometi.

Noo, ei ole jõulu moodi see veel päris..

Semuga jagatud minipannkoogid kirsiplöga ja kaneeliga. Päris kaunis!

November 18, 2013

Krispykreme ajab närvi, miks mad ei vöiks ometi teatada mulle midagi?? Öeh, mul on karvane kahtlus, et pean oma töö otsinguid täitsa uuesti alustama, ja ma üldse ei taha...

Kael on parem, vist, üleelatavam. Vahepeal on endiselt räme valus, aga noh.. Suht suva on praeguseks juba.. 

Järgmine kord kui ma arvutiga kuskil olen, siis lisan vast paar pilti ka, kui hästi läheb..

Mcdonaldsist on saanud teine kodu, sest siin on odav kohv ja nett. Kuigi ma täna avastasin, et pubis, mis on 100m mu kodust, on ka nett, aga ma polnud nii julge, et öhtusel ajal sinna purjus meestega tsillima minna... Vöibolla mönikord päeval (ei tea küll, kas see üldse on päeval lahti..) 

Muidu pole midagi pönevat.. 

November 16, 2013

Tere, köigeks on esimene kord - see postitus tuleb mobiililt - esmakordselt!

Tahan lihtsalt öelda, et arstid oleks asjalikud. Ma olen söltuv valuvaigistitest ja soojavee pudelist.. Ja walk-in arsti juurest öeldi, et nad ei saa rohkem miskit teha minu jaoks ja ikkagi pean niiöelda perearstile minema.. Aga nagu me teame siis perearstid pole köige asjalikumad elukad.. Oehjah.. Eks ma siis üritan kuidagi hakkama saada..

Ja siis, tehime Semuga Christmas Marketi tuuri täna.. Söime miniatuurseid pannkooke ja ajasime niisama juttu. Pöhi teemaks oli, et kuidas pagana pärast peaksin tegema jöuluturust pilti kui pole lund ja iga teise jöulumajakese körval on täiesti rohelistes lehtedes puu..? 

Jah, muidugi pole mulle proovipäevadelt veel vastatud, niiet on endiselt pönev ootamismäng..