January 9, 2015

Ma olin täna nii produktiivne, et ma kolisin oma läpakaga voodist laua taha. VAAAU.
Ja lisaks lausa lõpetasin skripti Padi (ja muidu) sõbralikuks muutmise. Nüüd võiks veel teha kuidagi maagiat, et paberil oleva ja elektroonilise skripti lehekülje numbrid ka klapiksid.. (ma ausõna ei mõista, kuidas nad saavad nii erinevad olla...).

Muidu kruvikeerajatasin imelikes asendites ja pisikestes kohtades, sest ainult mina mahtusin. (ja kõik kruvid kukkusid maha. Mul oli 4 kruvi vaja, P tõi umbes 10, sest "Ma ju tean, et sa loobid enamus neist niikuinii maha ja ma ei viitsi neid hetkel korjata" nojah :D )

(Lisaks nimetas P omal algatusel ühe puujubina Fred'iks, sest ma üritasin seda ära visata.)


Iga päevaga, pühapäeva lähenedes, kasvab minus ärevus ja pabin ja hirm, sest esimene proov. appi.

January 6, 2015

Läksin siis lõpuks kööki uurima.
Meil taas pole pliiti. Hurraa..
Ja et külmkapp on katki läinud onju. Et kogu majas on umbes 6-9 kraadi sooja, aga külmkapis on 17. Mida?
(aga et inimesed ei tule ka selle peale, et oma asju sealt välja võtta, niiet see on natuke kohutavam kui kohutav..)

January 5, 2015

Kuigi Padiga on mugav, ei saa see siiski lõpuks läpaka vastu. Reaalsed klahvid - jesss! Sada asja korraga lahti - jess! 

Olenemata mu lootusest, et radikas taimeri peal on piisav, et mind ootaks ees toe suba (haahaa, soe tuba), ei läinud nii. Hurra jääkambritele. Ei, tegelt on ju hullematki nähtud, lihtsalt viimased kaks nädalat on elatud soojusluksuses. 

Jõudsin koju. 5 minutit hiljem tuleb email, et me külmkapp on katki läinud ja Camelotil on suva, hankige ise uus. TÄNKS. (ehk kõik mu kaasavõetud asjad on umbes ülehomseks halvad :( )

Kõik asjad jõudsid liiga vara kohale. Lennuk oli 15 minti vara. Rong oli 10 minti vara. Ja siis nad räägivad, kuidas kogu transport on kehv ja mitte miski kuhugi õigel ajal ei jõua.. (ma tglt tean, et asi on minus. Ma olen umbes 2 korda elus hilineva rongi peale sattunud..Ja see ütleb paljut..)

Rongis olid telekad!! Ajuvabade lühifilmidega. Reaalselt. Mida. Suurepärane võimalus mitte magada.




December 21, 2014

Netflix saatis emaili : "Edith, hea, meil on uus film, mis sulle meeldida võiks!"
Ja film ise?
"Cars 2"
Ma itsitasin :D

December 18, 2014

Mu järgmised kõik postitused kuni märtsini välja on ilmselt stiilis : "appi, appi, paanika, dsm, appi, inimesed, suhtlus, salaaed, dsm, paanika, appi" (umbes)

Täna oli "päev kontoris" ehk P jagas dokumente mulle. (ehk iga kolmanda lausega, mis P seletas mulle miskist dokumendist käis mu peas eelnev vestlus iseendaga..)

Ja ma imestasin päris kodu idee pihta..
Ja britide pihta.

"Kas ma võtan saapad jalast ära?" "Üks kõik" "Aga teil on vaip maas?!" "Eee..ja siis?" "Ma vist ikka võtan jalast ära.."

Ja toideti mind taas. Ja neil on jõuluehted igalpool - mööda trepikäsipuud ja pildiraamidel ja.. Nii armas, kõik selle pärast, et laps tuleb esmaspäeval koju :D


--

Ma tegelt tahtsin midagi muud öelda, aga kes seda enam mäletab.. AAA.. Et minust sai sujuvalt tehniline konsultant : "Kuidas ma sellest arvutis lahti saan?" "Vaata seda telefoni siin, miks ta seda nii teeb?"
Herr P, te olete oma mingine 30+ aastat arvutitega ja IT-nduse ja värgiga töötanud.. Kust ma peaks teadma neid asju?

--

Mälupulgal oli pilt nimega "plaan", mis oli lavaplaan. P arvas, et ma ei oska kirjutada, ja parandas selle ruttu "plan"iks. Ma itsitasin.


December 7, 2014

Mõtlesin, et teen piparkoogi tainast.
Läksin kööki.
Seal valitses kaos.
Sest muidugi nende 20 inimese seas, kes seda kööki kasutavad, pole ühtegi, kes tuleks selle peale, et enda järel koristada või miskit..
Milleks... Milleks..
Minagi pole mingi koristamisgeenius ja -viitsija, aga selle peale tulen küll, et kui majas on 21 inimest, siis on targem jätta asjad ilusti pärast kasutamist..
Ugh.

Mul läks nüüd taigna tegemise tuju ära ju.

December 6, 2014

Ma muidugi endiselt paanitsen ja teen märkmeid kuu aega enne kui proovid algavad, onju.

Leidsin siis selle SM'i listi:

Things You'll Need:
* Your SM kit
* A messenger bag or backpack
* Your prompt book
* A questionable will to live

ja itsitasin tükkaega.
Sama artikkel tegi veel märkuseid stiilis:
Stay calm. No ones going to die (hopefully).

Ma absoluutselt mõistan :D