Elu esimene ametlik pikk nädalavahetus. (Sest britid on veidrad ja neil on lihavõtte esmaspäev ka vaba..)
Esimene selle aasta soe- Soe päev ehk "kellel seda jopet ikka vaja on"
Varsti on jälle kaks nädalat tihedat teatrit. Ja et selleks valmis olla õpetab P mulle VectorWorksi. Võinoh. Ma ise õpin. Lihtsalt P loendab mulle numbreid ja asju ja tema arvuti on kasutuses.
Arvuti koha pealt. Läpakas peab kindlasti olema mu järgmine suur investeering vist. Kahjuks. Ma olen peaaegu 90% üle läinud Pädi kasutamsiele, sest arvuti on lihtsalt nii aeglane.. Ja nüüd vist ütles aku ka üles (aga see võib lihtsalt see ka olla et ma pole arvutit viimased mingised paar nädalat kasutanud.. who knows..) Oehjah.
Töö on ok. Harjumis-staadium natuke veel.
Unegraafik on hästi kehv.
Muidu on ok.
Mul pole miskit öelda põnevat.
April 6, 2015
March 20, 2015
Ülevaade:
* Ei pidanud kolima. Hetkel. Mõneks ajaks. Ilge junn omanike/haldajate/elukate poolt.
* "Salaaed" sai läbi. Palju paanikat. Palju fotošoppimist (ma peaaegu võibolla oskan midagi teha). Aga tegelikult oli tore ja mulle tegelikult meeldib see inspitsiendindamine päris hästi (välja arvatud iga õhtune paanika).
Mõni pilt. (Olin absoluutselt laisk ja tegin ise mingi.. 2 pilti? Pädiga. Eriti osav, tean. Niiet varastasin Ingridi instagrammi pilte ja feisbuukist näitlejate pilte...)
* Esimene uue töö nädal. Tore on teha teatriasju, isegi kaudselt. Aga tegelikult ma ei tea. Võibolla on lihtsalt uus tunne iga päev samaks ajaks tööle minna ja samal ajal lõpetada ja mulle tundub, et see ikka üldse ei istu mulle, aga see on vast igaljuhul parem kui see, mis enne oli.
* Mul on väsimus endiselt. Inimeste üleküllus ja hommikud.
* Ei pidanud kolima. Hetkel. Mõneks ajaks. Ilge junn omanike/haldajate/elukate poolt.
* "Salaaed" sai läbi. Palju paanikat. Palju fotošoppimist (ma peaaegu võibolla oskan midagi teha). Aga tegelikult oli tore ja mulle tegelikult meeldib see inspitsiendindamine päris hästi (välja arvatud iga õhtune paanika).
Mõni pilt. (Olin absoluutselt laisk ja tegin ise mingi.. 2 pilti? Pädiga. Eriti osav, tean. Niiet varastasin Ingridi instagrammi pilte ja feisbuukist näitlejate pilte...)
* Esimene uue töö nädal. Tore on teha teatriasju, isegi kaudselt. Aga tegelikult ma ei tea. Võibolla on lihtsalt uus tunne iga päev samaks ajaks tööle minna ja samal ajal lõpetada ja mulle tundub, et see ikka üldse ei istu mulle, aga see on vast igaljuhul parem kui see, mis enne oli.
* Mul on väsimus endiselt. Inimeste üleküllus ja hommikud.
March 2, 2015
Laske mul paanitseda ja ma olen peaaegu asjalik.
Ehk kui elu tundub justkui peaaegu rööpasse minevat, peab ikka miski kõik täiesti uperkuuti lükkama.
Ehk täna on saadetud meil, et kahe nädala pärast pean välja kolima.
Sest ega ju etenduse-nädal-paanika ja uues-töökohas-alustamise-paanika on veel vähe samal nädalal..
Aastas on 52 nädalat. MIKS ja KUIDAS juhtub nii, et KÕIK on ÜHEL pagana nädalal.
Ma ei oska hetkel midagi muud öelda kui et.
fakk.
pundar.
Ehk kui elu tundub justkui peaaegu rööpasse minevat, peab ikka miski kõik täiesti uperkuuti lükkama.
Ehk täna on saadetud meil, et kahe nädala pärast pean välja kolima.
Sest ega ju etenduse-nädal-paanika ja uues-töökohas-alustamise-paanika on veel vähe samal nädalal..
Aastas on 52 nädalat. MIKS ja KUIDAS juhtub nii, et KÕIK on ÜHEL pagana nädalal.
Ma ei oska hetkel midagi muud öelda kui et.
fakk.
pundar.
February 26, 2015
Sajandi esimene vaba päev.
Ja ma endiselt pole teinud midagi triljonist asjast, mida peaks tegema.
Teisipäeval tegin sajandi suurteo ja HELISTASIN tööle ja ütlesin, et suren ja ilmselt ei tule tööle. (Ei läinudki).
P ütles eile, et ta oli päris mures mu pihta teisip, et ma olevat ikka päris surm välja näinud.
(Ja sellistel hetkedel olen ma ju eriti kangekaelne ja iseseisev "Muidugi suudan ma ise seda suurt pagana ülirasket asja tassida üksinda" loll...)
Kaks nädalat esikani. Appiappiappi.
Mul on ebanormaalselt suur hulk rohelist teed riiulis.
February 18, 2015
February 11, 2015
February 6, 2015
Öelge tere Enlightened Lightingu uusimale liikmele.
---
Ma ütlen siin massi vabanduse, et ma kellegagi ei ole väga suhelnud. Mu inimeste doosid on hetkel nii kõrged, et kui ma veebis ka veel suhtleks, siis ma vist läheks suurtest kogusest päris hjulluks.
Kunagi hiljem kui asi maha rahuneb.
Subscribe to:
Posts (Atom)






