May 17, 2015

Eile sõime Pga lõunata piknikulaua taga, koos mööda paterdavate hanedega. Ja mõtlesime, et jube ilus oleks mitte midagi teha.
Siis kolisimegi end õu värvima, kus õhk ja päike olid piisavalt soojad, et kõik kuivas sekunditega ja mustast värvist tõusis veeauru.
Ja siis ma tegin kuivanud muru ingleid. 
Ja oli suvelõhn.

May 4, 2015

Akna taga pladistab vihma.
Ja oli/on esmaspäev ja polnud ühtki kohustust. Vau. Korraks on nõnda päris kaunis.
Korraks oli tore süümepiinadeta Netflixi vaadata ja lihtsalt lugeda ja mõttetuid mänge mängida.

Valetan. Natuke oli ikka süümepiinu ka, sest mitmed ammused ja vähem ammused paberid tahavad tege(le)mist. 
Aga, ei, oli vaja korraks mitte midagit teha. 

(Õhtul sai siiber ja tuli koristamise tung. Tuba näeb ehk natuke parem välja kui enne.)(koristamine läheb libedamalt kui Hermione ajakeeraja on kaelas....)
Charlotte Elizabeth Diana

Ehk kui kaugele saab minna Edithist. 
(Ilgelt ebaaus tegelt, esimese lapse puhul olid küll suured kuulujutud, et kui on tüdruk, siis Edith on peaaegu kindlalt üks nimedest.. nüüd aga ei maininud ükski ennustaja Edithit. Bleh)


May 2, 2015

Nüüd kui Duchess (misiganes see eesti keeles on) Kate sünnitas tütre, jääb üle vaid loota, et talle pannakse nimeks Edith. 

April 30, 2015

Kaht etendust järjestikustel(???? kas see on sõna??? kas ma olen kaotanud oma eesti keele võime juba täielikult???) nädalatel teha on päris täitsa kohe väsitav.

Lisaks. Kui ühele etendusele oled lavameeskonnas (lavameheks?)(ma vist peaks vahel emakeelt ka tarbima.....) ja järgmisel valgustehnik, siis on kindel, et temperatuuri erinevus on katastroofiline.
Ehk kuidas esimesel nädalal ma surin palavusse ja nüüd ma jäätun.


Täna oli hea päev, sest ma sattusin Poola poodi ja neil müüdi kookose KinderPenguit.



(Mu kätekeste nahk on viimasel ajal eriti hell.. Ma suutsin valguse patchimise (Pmst kaablite õigesse auku toppimise) käigus end kuidagi vigastada nõnda, et poolelt näpult nahk maas ja veri igalpool.. (Ma natuke liialdan, aga siiski, auk, ja ikka veel teeb haiget aegajalt..)(Ma ausõna ei tea, kuidas mul õnnestub.. Või miks ma seda teiega jagan..?!)


Kergesti ärrituv. ?.

April 20, 2015

Sain t2na kuupalga, mis on rohkem, kui mul kunagi uk pangakontol raha olnud on.

Njamh.

April 14, 2015

Üle päeva mõtlen sellele, et ilgelt peaks mõtlema, et kuidas ja millal ma oma passi ja id-kaarti vahetan....ja siis ma jälle unustan.. Ja siis kahe päeva pärast tuleb jälle meelde, et Ooooh, peaks.


Õues on soe. Enamus ajast. 15-19 kraadi. Täpselt selline ilm, et midagi pole peale hakata. St. Hommikul on mõnus pusas tööle minna. Tööl olles aga on vahel liiga külm. Koju jalutades sulan.. Ja ega mitmeid riide kihte ju ka ei viitsi koguaeg..

Järgmised kaks nädalt on töö-teater-töö-vöta üks maha ja järgmine lavale ja.. Kiirekiire. (Võinoh, eks selgub kui kiire kiire..) me oleme seekord mitut eeltööd teinud, sest ma olen lahe ja pusin joonestusprogrammi kallal ja täna peaaegu lõpetasime 3D lavakujunduse + arvutis tehtud valgusplaani. Votvot.

Ei ole ju onju suht võimalik, et toomingad juba õitsevad?