Laupäeviti on ikka naljakas töötada. Need 3-4 tundi on nii lühikesed ja tunduvad nii mõttetud. Ja nagu ei viitsi miskit korralikult alustada, sest pole ju aega, miskit lõpetada.
Ometi sai mitu asja tehtud ja ringi nihutatud ja laos on nüüd võibolla natuke ruumi, et kogu Edinburgeri festivali asjad mahuvad kuhugi tagasi tulla..
Ilmselt on jube veider, kui SA tagasi tuleb.. Samgi ju ütles, et kuidagi vaikne ja rahulik on ilma (aga Samil on tavaliselt kõigi kohta midagi öelda...)
Ja esimest korda olin natuke aega üksi laos, sest HM pidi tegema hädaolukorra sõidu. Ja ma ju ei sõida.
Sellega seoses. Ma tegin netis taotluse provisional driving licence jaoks. Et siis. Jeeebus. See on ilmselt väga halb mõte.. (sest 10m P kaubikuga ümber nurga sõita on kõige jubedam asi, mis ma elus teinud olen ja ma isegi ei vajutan gaasile..)
Mida rohkem vajab tegemist, seda vähem on isu asjalik olla.
// Lisaks. Kuidas kõige paremini igasugune arusaam nädalapäevadest ja ajast segi ajada? Tööta laupäeval kui esmaspäev on bank holiday.
Ehk kuidas järgmine nädal ma ei saa midagi aru.
August 29, 2015
August 27, 2015
SD omanik ütles mulle liiga kiresti numbreid telefoni ja siis ma vingusin, et ma ei saa hakkama numbritega võõraskeeles ja järgmisel hetkel on ta mu kõrval prinditud listiga eesti numbritega ja "midahelli, kuidas ma neid hääldama peaks". Ehk hashtag levitameeestikeelsust.
(Siin kohal mainin ka Pd, kes on umbes 60% ajast läheduses kui kellegagi telefonis räãgin eesti keeles ja siis ta igakord vangutab pead ja ütleb, et "Ma ei saa aru, kuidas saab olla selline keel, et isegi ei aima, millest sa räägid. Mitte ühtegi sõna ei tunne ära")
Ja kuidas ma kogemata jäin tööle kauemaks > neiu tuli hiigel mirrorballile järel > maailma armsaima kutsikaga. Mina ja kolm poissi lihtsalt pmst ei teinud neiu kliendist välja vaid nunnutasime kutsut. (Noh kui nüüd aus olla, siis neiu klient tuli VÄGA hilja oma asjale järele ja tehniliselt olime me juba pool tundi suletud olnud, niiet on ainult aus, et ta kutsikaga tuli...)
Vaikselt hakkab häirima, et mu külmik on tglt sügavkülmik. Nõnda ei tee ta kumbagi tööd eriti hästi..(ehk kuidas põrand oli "külmutatud" marju täis..)
August 24, 2015
Inimesed on tüütud.
Aga G ja L oli tore korraks näha (ja laulda muusikale ja mysingingmonstereid, aga see on omaette teema) + Exeteris oli tore korraks käia ja mängida, et on "puhkus" või midagi (+ Edithil on vaja aegaajalt mitte omas voodis magada, et mitte minna hulluks vm..)(missest et Exeter oli maruigav).
Kõik on ära kuskil ja puhkavad. Hmm. Peaks vist ka? Aga kuis ja millal ja kus? Ei tea..
Sügise meeleolu saabub. Mulle meeldib sügis. (Oleks veekindlaid jalanõusid ka oleks eriti kihvt) (steeltoed on veekindlad, aga nendega ju ei viitsi olla igalpool..)
Ostlushullus.
August 9, 2015
Sõitsin P kaubikuga ümber nurga.
Väga hirmus oli.
Ma arvan, et ma pole valmis auto juhtimiseks.
August 4, 2015
Tobleroonid ehk periaktosed ehk kuidas Edith suudab ainult ptereodaktülitele möelda.. (Misiganes köik need asjad eesti keeles on....)
Ehk klass vägevamad periaktosed hippodroomi etendusel, kus tuleb asja sisu ka vahepeal vahetada..
(Vähemalt on meie poolel diivan seekord, eksole)
(Ehk kuidas me käisime Sunset Boulevardi läbimängu vaatamas ja surime igavusse ja üritasime plaanidest aru saada..)
Lisa: sunset boulevard on ainult siis kuulatav kui orkestratsioon on hea.
Ma looda , et neil on hea orkestratsioon.
Pliispliispliis
Kogu maailm leidis täna, et tuleb osta tossumasina vedelikku... Ehk kuidas ei pea umbes paar nädalat jöusaalis käima nüüd (mitte, et ma oleks elus jöusaali sattunud....)
Mängin täiskasvanut ja tegelt ka suutsin voodipesu ära vahetada..
Tähelepanuvõime ja reaktsioonikiirus on liiga head briti autoteooria video testi jaoks....(ajuvaba süsteem)
(Ehk Edith kaalub väga sügavalt sammu astumist)
July 27, 2015
Olen kohalik interneti diiler.
Ehk milleks ise maksta kui saab lasta teistel maksta.
(Aga kui nett aeglaseks läheb, eks ma siis vahetan parooli ära ja ütlen, et tüng)
July 16, 2015
Cheltenham
2.8 ehk kuidas ma saan jälle reisida.
Ehk.
Sain passi ja id-kaardi kätte. Üllatavalt, ID-kaardil tundub see kohutav pilt veidi vähem kohutav (sest ta on must-valge, eksole).
Härra Aukonsul, kelle põhimõttest ja et kust ta tuleb ma siiski endiselt aru ei saa, jagas minuga oma visiitkaarti ja ütles, et näeme 5 aasta pärast.
Aga.
Me Pauliga siis jalutasime mööda Cheltenhami, sest noh, sai ju juba siia tuldud. (Lehvitan siin kohal P'le, et ta mind sinna sõidutas).
Vaatasime ilusaid rõdusid, ilusa metallitööga.. (mõistate onju, et ma teen otsetõlget inglise keelest..)
Ja leidsime, et Cheltenham on suht jura, va, et seal on palju rohelust.
Astusime korraks sisse mõnda galeriisse, nautisime värve, kratsisime lõuga ja tegime nägu, et mõistame.
Ja siis arvas P, et mis me ikka, lähme vaatame Cotswoldis ringi ehk me jõudsime eee.. (guugl maps tuleb appi nüüd) Bourton-On-The-Water'isse. Mis on siuke turistikas külake. Niiiii nunnu.
Ja üle kahe saja aasta ma suutsin paar klõpsu ka teha.
ainult paar küll.. Ja nad pole ka suuremad asjad, sest ei oska enam.
AGA, palun aplausi, sest esimest korda saja aasta jooksul laadisin ma pildid kohe pärast tegemist arvutisse ja tegelikult ka tegelesin nendega, kohe. Vaoo..
Ehk.
Sain passi ja id-kaardi kätte. Üllatavalt, ID-kaardil tundub see kohutav pilt veidi vähem kohutav (sest ta on must-valge, eksole).
Härra Aukonsul, kelle põhimõttest ja et kust ta tuleb ma siiski endiselt aru ei saa, jagas minuga oma visiitkaarti ja ütles, et näeme 5 aasta pärast.
Aga.
Me Pauliga siis jalutasime mööda Cheltenhami, sest noh, sai ju juba siia tuldud. (Lehvitan siin kohal P'le, et ta mind sinna sõidutas).
Vaatasime ilusaid rõdusid, ilusa metallitööga.. (mõistate onju, et ma teen otsetõlget inglise keelest..)
Ja leidsime, et Cheltenham on suht jura, va, et seal on palju rohelust.
Astusime korraks sisse mõnda galeriisse, nautisime värve, kratsisime lõuga ja tegime nägu, et mõistame.
Ja siis arvas P, et mis me ikka, lähme vaatame Cotswoldis ringi ehk me jõudsime eee.. (guugl maps tuleb appi nüüd) Bourton-On-The-Water'isse. Mis on siuke turistikas külake. Niiiii nunnu.
Ja üle kahe saja aasta ma suutsin paar klõpsu ka teha.
ainult paar küll.. Ja nad pole ka suuremad asjad, sest ei oska enam.
AGA, palun aplausi, sest esimest korda saja aasta jooksul laadisin ma pildid kohe pärast tegemist arvutisse ja tegelikult ka tegelesin nendega, kohe. Vaoo..
Käisin salaja Eestis põlde pildistamas..
Mina pole enne lillat rukkilille näind, eksole
Mu lemmikud - autoaknast tehtud pildid!
See koht, mis ma just ütlesin, eee...
Bourton-On-The-Water
Bourton-On-The-Water
Bumble
Veits õudukas..
Sellien külake siis.
Reaalne Briti-küla-romantika
Iga teine majake ja ukseke oli pildistamist väärt
Vt eelmist kommentaari
Subscribe to:
Posts (Atom)








