October 16, 2015

Olin raamatupoes ja nad müüvad kingituse tüüpi nänni, näiteks Lomo action samplerit (filmi kaamera, mis teeb neli pilti järjest) ja see oli ainult £30 ja ma oleks peaaegu ostnud, aga ma mõtlesin, et jube naljakas, et see on alati olnud üks odavamaid Lomo kaameraid ja esimestel aastatel Aberis ma oleks peaaegu soetanud endale selle, aga leidsin, et ta on ikka nats kallis ja et et huvitav, kas ta ongi alati £30 naela olnud ja minu hinnang raha väärtusele on nii võrd langenud (langenud on ta niikuinii) või olidki nad paar aastat tagasi veidi kallimad. 
(Täna oli see tuju, et oleks mul natuke rohkem aega olnud, oleks ma umbes raamatupoe tühjaks ostnud, eksole)(ninni ja nänni)

Hamlet! Päris £300 poleks maksnud laiv versiooni eest (st laiv oli ta niikuinii, aga koha peal olemise eest siis..) , aga siiski oli päris väga vägev!
Ja Sergo Vares! Ma olin ära unustanud, et ta tegi rolli. (Ta ei jaga shakespeari keele rütmi, no offence)
Niiiiii palju kaunidust ja lihtsust, mis tekitab mulje keerukusest. I'ga korda mööda oigasime ilusa valguse või stseenivahetuste ja muu üle.. (Hea oli korraks teatrit näha inimesega, keda huvitavad samad asjad samat moodi).
Aga ühesõnaga - minge vaatama kinno! (Sest NTLive lubab, et Eesti kinodesse tuleb ta ka..)

Täna istusin kastis. 


October 14, 2015

Palgatõus!

Ja räme külm on.

(pluss poolelt aga, J otsustas, et kolmapäevad peaksid olema tobeda mütsi päevad ja tuli täna tööle koti täie mütsidega.)(Ch purskas naerma kui astus kööki ja nägi mind guinnessi torukübara ja supermehe keebiga..)

October 11, 2015


Arbuusi ja muumikohvi päev.
Lõputu lebo päev.
Lõpuks hakkas igav ja ma jalutasin linna ja tuletasin endale meelde, et miks see pole hea mõte.. 

Ma pole ammu Harry Potterit lugenud. Ja hiljuti just tuli uus illustreeritud versioon välja ja see on maruilus. Eksole. Nad teevad üldse ilusaid versioone Potteri raamatutest, nendest võiks ju lausa kogu teha. (Kui kunagi on eraldi tuba raamatutele ja mõnus koht kerra tõmbamiseks nende raamatute keskel. Hetkel jään vist ikkagi eemalt imetlemise juurde)

Nädala alguses käisin P'ga Lndnis, Plasal (valgus- ja helitehnika mess. Ja muu tehnilise teatri värgenduste), mis oli nats jura, nats tore oli ikka ka, aga mul olid palju suuremad lootused selle pihta.
Ja õhtul vaatasime muusikali versiooni "Charlie ja šokolaadivabrikust", mis oli väga kaunis! (Tahtsime tegelt "Matildat" näha, aga piletihind oli natuke väga kõrge..)
Cumberbatchiga 'Hamleti' piletihinnad algasid aga £300. Nagu. Milleks?! Kesse maksab sellist hinda mingisuguse näitleja pärast, kes on kuskil eemal laval ja räägib vanas inglise keeles, millest pooled niikuinii aru ei saa, etenduses, mida on nii paljud nii mitmeid kordi näinud ja mida vahel harva tehakse uut ja põnevat moodi?! (Ütleb Edith, kes läheb seda neljapäeval kinno vaatama..haahaa)

Järgmine etendus on "Bad girls" ("Pahad tüdrukud" - muusikal mingise briti tv-seriaali järgi naiste vanglast.. Hirmus rõõmus muusikal. Mitte.) kahe nädala pärast,ja hetkek tundub, et mitte keegi ei mõista mitte kedagi. (Ehk kuidas ma olen pidanud lavakujundust umber kaheksa korda ümber joonistama CAD programmis, sest tuleb välja, et see, kuidas mina sain aru polnud sama, kuidas P sai aru, mis polnud sama, mida lavastaja tahtis ja disaineril oli hoopis kolmas mõte).. Njamh. Lisaks on see teatris, kus mina pole enne teinud miskit, mis on omamoodi pönev, eksole .




                          11.oktoobri selfie. Millegi pärast?!

           Hommikud on nats Notting Hilli moodi. 

                 Mandariinid jöuavad siia ka! (Vöi on juba käinud ja ma jälle magasin maha)




September 30, 2015

* Nad saatsid mu passi tagasi (success!) (ma pole endiselt ühtki edasist sammu teinud)
* õpipoiss-tüüp-asi-isik on ilgelt tüütu. Ma ei viitsi sulle kaheksa korda seletada, et lamp on klaasist = pane tugevamasse kasti ja muud. Ja pidevalt silma peal hoida ja ise pmst mitte miskit teha, aga et sul ikka oleks miskit teha.
* 6 kuu ülevaatlus peaks toimuma väga varsti ja bossmehe vihjete kohaselt saab see põnev olema.
* ma olin tglt ka hippodroomi DSMi (intspitsient?) show repordist kirjas kui lava vasku ASM. Kõva.
* kui üks Edith saab paremini hakkama commside tööle panemisega kui stage electricu poisid, kel on aastaid ja aastaid ja aastaid ja aastaid kogemusi. ha! Ja ropelight on kõige junnim Asi maailmas, pmst. 
* witches of eastwicki lavakujudnsu on kõige igavam asi maailmas ja ma olen elus pettunud.


* ma ei viitsi kellegagi suhelda. Sorts. Selle pärast ma blogin, harva küll. Kuid see on minu jaoks piisav; korraks mõtted 'kellelegi' kuuldavaks teha. Kommunikatsioon on ülehinnatud. 

September 25, 2015



Dünndünndünn 

(Ehk, kuidas edith saab surma)
(Eriti äge oleks kui nad mu passi ka tagasi saadaks?!)

September 19, 2015

Kell on 8 õhtul.
hippodroomi valgus on üles seatud.
Ja ma pole endiselt joonud oma hommiku kohvi.

September 13, 2015

Olin hea ja läksin I'ga Sunseti proovi..taas.
Ja nüüd kõik laulud kummitavad...taas.
Ja see on endiselt suht mage...(aga tegelikud on kindlasti palju paremad kui understudyd keda me eelmine kord nägime...)

Ja saime stage passid, mis on mu lemmik asi Hippodroomi juures.. (Va et see on Hippodroom ja vinge ja mis kõik..)
Ja ütlesin valguse inimestele, et ma ilmselt vean end laupäeval lxi fit-up'ile kohale. Võibolla.
Sest lava fit up järgmisel päeval algab kell 7 hommikul.. Niiet, kes teab, kas ma tegelt ka viitsin end päev varem kohale vedada.


M vanemad tõid maailmaparimaid poola moosipalle (st, see asi, mida siin kutsutakse doughnutiks ja mis on pmst moosipall, aga misiganes sisuga, st teoreetiliselt enamasti see pole "moosi"pall.. Aga seda, mida meie kutsume doonutiks või sõõrikuks, on ameerika pärane auguga asi ja see pole päris see.. Ühesõnaga, mis iganes) roosi täidisega.

Ütlesin Theatre Westile, et võin seegi aasta neile tehnik olla, st oleneb kuupäevadest, aga pmst. Ja siis ma mõtlen, et totu ikka küll. TWle ütlen jah, aga neile etendustele, mida P teeb proffessionaalselt järgmise kahe kuu jooksul, ütlesin ei?! St, see oli vist pigem see tõttu, et ta vihjas, et tahaks vaid ühte tehnikut kõigi kolme etenduse jaoks + kuna on prof värk, siis  proovid ja asjad on päeva ajal, mis hästi ei toimiks..
(Mitte, et TW jaoks ma peaks ka esika nädala esmaspäeva vabaks võtma, aga eksole, misiganes, onju...)

-----

Hetkel vaatan : Once upon a time (sest kes ei vajaks jamat disney imitatsiooni, kus iga kolmas lause on pmst sõna-sõnalt ette aimatav?)