December 12, 2015

Ma kirjutasin selle nädalaid tagasi. Alles nüüd märkasin, et blogger polegi seda avaldanud?!?!

---
Laupäeval mängisime M'iga, et oleme tõelised briti neiud ja sõime afternoon tea'd.
(Miinus teekleidid) (aga pmst)

Mingi aeg käisin I'ga Poppinsit vaatamas. Ahhetasime ja ohhetasime taas. Automatsioon! (See vist pole sõna eesti keeles..). Varjud!
Ja followspoti operatoorid, kes vajavad maha laskmist...

Ja pühapäeval liitusin ja P ja C seiklusega WestonBirti eee..arboreetumisse (tuleb välja, et see on sama eesti keeles?!), kus on jõuluks tehtud valgusrada ehk puud on värviliseks valgustatud, kõrvuti mõne põnevama valgusefektiga..


                      kollane teepott!
                     Afternoon tea! 
               m oli õnnejoovastuses lusikate pihta
                   Pärast päevast daami-mängimist tuli normaalsele tasemele laskuda 
                              mac'n'cheese'i ja Vanilje mandlipiimaga.
                        Šoppasime beebiriideid suurel ekraanil. (sädele)
                poppins interneti avarustest

November 22, 2015

Tsau-pakaa õpiposile ehk kuidas RS peab õppima inimesi lugema ja vähem lootma. 

Edith ostis piletid Mary Poppinsile kallimalt kui oleks tahtnud, aga nii juhtub kui etendus tuuritab kuu aega sinu linnas ja sul jõuab viimasel nädalal mõistus koju. 

Vanilla Pepsi on väärt kraam (nii kord kvartalis vb)

Linn on inimesi täis. "Jõulumeeleolu"




November 17, 2015

Iiveldus ja väsimus.
Vahetpole.

Selleks aastaks on hullumeelsus läbi. (Mingis mõttes).
On aeg muuks hullumeelsuseks.

A kiitis mu Eesti kommi. Ütles, et igaljuhul parem kui see Rootsi killustik, mida nad mulle iga päev sisse üritavad sööta! (Lagrits, mis näeb välja kui kiviklibu)

Saksa keele oskus tuleb kasuks kui valguspurgis tuleb bossmehele selgeks teha. (Muidugi on kasuks kui puldi patakad töötavad....)

Ühe etenduse üles sättimisel pool päeva toimis iPadis kontroll ja siis kadus ühilduvus.
Selle poole päevaga muutus Edith väga laisaks. 
(Ehk kui pagana mugav on puutetundlikult kontrollida valgust kui programm on hästi organiseeritud)

Tellingutel turnimine ja prožede üles-alla vedamine pole ilmselt mu lemmik tegevus. (Stoleneb vist tellingu talade paigutusest..aga siiski)


Palju passiivagressiivsust, ma ei teadnud, et ma olen võimeline nõnna paljuks. 



Raamatuvirn ootab. Ootab ilmselt veel mõnd aega. Kahjuks.



Ma tegelt ei tea, kas ma tahan eestisse tulla..kipun mõtlema, et ma oleks võinud selle aja ja rahaga midagi palju toredamat teha.
Sorri.
(Ehk. 2.detsembril näeme)

October 18, 2015

Tänane emotsioon : 
mulle ei meeldi juhtmeid teipida.


jaaa

väsimus. (üllaülla)

Aga Alma pubis oli kutsikas ja omanik lubas mul teda paitada niiet kõik on hea.


October 16, 2015

Olin raamatupoes ja nad müüvad kingituse tüüpi nänni, näiteks Lomo action samplerit (filmi kaamera, mis teeb neli pilti järjest) ja see oli ainult £30 ja ma oleks peaaegu ostnud, aga ma mõtlesin, et jube naljakas, et see on alati olnud üks odavamaid Lomo kaameraid ja esimestel aastatel Aberis ma oleks peaaegu soetanud endale selle, aga leidsin, et ta on ikka nats kallis ja et et huvitav, kas ta ongi alati £30 naela olnud ja minu hinnang raha väärtusele on nii võrd langenud (langenud on ta niikuinii) või olidki nad paar aastat tagasi veidi kallimad. 
(Täna oli see tuju, et oleks mul natuke rohkem aega olnud, oleks ma umbes raamatupoe tühjaks ostnud, eksole)(ninni ja nänni)

Hamlet! Päris £300 poleks maksnud laiv versiooni eest (st laiv oli ta niikuinii, aga koha peal olemise eest siis..) , aga siiski oli päris väga vägev!
Ja Sergo Vares! Ma olin ära unustanud, et ta tegi rolli. (Ta ei jaga shakespeari keele rütmi, no offence)
Niiiiii palju kaunidust ja lihtsust, mis tekitab mulje keerukusest. I'ga korda mööda oigasime ilusa valguse või stseenivahetuste ja muu üle.. (Hea oli korraks teatrit näha inimesega, keda huvitavad samad asjad samat moodi).
Aga ühesõnaga - minge vaatama kinno! (Sest NTLive lubab, et Eesti kinodesse tuleb ta ka..)

Täna istusin kastis. 


October 14, 2015

Palgatõus!

Ja räme külm on.

(pluss poolelt aga, J otsustas, et kolmapäevad peaksid olema tobeda mütsi päevad ja tuli täna tööle koti täie mütsidega.)(Ch purskas naerma kui astus kööki ja nägi mind guinnessi torukübara ja supermehe keebiga..)

October 11, 2015


Arbuusi ja muumikohvi päev.
Lõputu lebo päev.
Lõpuks hakkas igav ja ma jalutasin linna ja tuletasin endale meelde, et miks see pole hea mõte.. 

Ma pole ammu Harry Potterit lugenud. Ja hiljuti just tuli uus illustreeritud versioon välja ja see on maruilus. Eksole. Nad teevad üldse ilusaid versioone Potteri raamatutest, nendest võiks ju lausa kogu teha. (Kui kunagi on eraldi tuba raamatutele ja mõnus koht kerra tõmbamiseks nende raamatute keskel. Hetkel jään vist ikkagi eemalt imetlemise juurde)

Nädala alguses käisin P'ga Lndnis, Plasal (valgus- ja helitehnika mess. Ja muu tehnilise teatri värgenduste), mis oli nats jura, nats tore oli ikka ka, aga mul olid palju suuremad lootused selle pihta.
Ja õhtul vaatasime muusikali versiooni "Charlie ja šokolaadivabrikust", mis oli väga kaunis! (Tahtsime tegelt "Matildat" näha, aga piletihind oli natuke väga kõrge..)
Cumberbatchiga 'Hamleti' piletihinnad algasid aga £300. Nagu. Milleks?! Kesse maksab sellist hinda mingisuguse näitleja pärast, kes on kuskil eemal laval ja räägib vanas inglise keeles, millest pooled niikuinii aru ei saa, etenduses, mida on nii paljud nii mitmeid kordi näinud ja mida vahel harva tehakse uut ja põnevat moodi?! (Ütleb Edith, kes läheb seda neljapäeval kinno vaatama..haahaa)

Järgmine etendus on "Bad girls" ("Pahad tüdrukud" - muusikal mingise briti tv-seriaali järgi naiste vanglast.. Hirmus rõõmus muusikal. Mitte.) kahe nädala pärast,ja hetkek tundub, et mitte keegi ei mõista mitte kedagi. (Ehk kuidas ma olen pidanud lavakujundust umber kaheksa korda ümber joonistama CAD programmis, sest tuleb välja, et see, kuidas mina sain aru polnud sama, kuidas P sai aru, mis polnud sama, mida lavastaja tahtis ja disaineril oli hoopis kolmas mõte).. Njamh. Lisaks on see teatris, kus mina pole enne teinud miskit, mis on omamoodi pönev, eksole .




                          11.oktoobri selfie. Millegi pärast?!

           Hommikud on nats Notting Hilli moodi. 

                 Mandariinid jöuavad siia ka! (Vöi on juba käinud ja ma jälle magasin maha)