January 5, 2016

Vana aasta lõpus sai must asjalik.

Ehk käisin silmaarstil.

Kas ma olen nüüd täiskasvanu?

(Ja ehk kuidas ühes kuuga hästi palju raha kulutada)

Ilmselgelt saab üliveider olema, aga ma ei viitsinud kaua jännata seal valikuga, eksole. 
Paari päeva pärast võibolla jagan selfit ka. 




Ja muidu.
Põrkasin tänaval Sandraga kokku. What. Väike Eesti kandub üle ka väikesesse UKsse, ilmselgelt.
Ehk tuleb välja, et ka Sandra on siia kolinud.
Ilmselgelt alustasin ma mingi trendi.


Ärevusi täis nädalavahetus.



January 1, 2016

2016.


Ma olen nii laisk. Ma ei viitsi ühtki vana programmet ja pilti ja asja vanast arvutist uude tirida. Peaks. Väga peaks. Ma vajan mitmeid vanu dokumente ja asju. Bleh.

P sõidutas mind kell 00:00 koju, et ma näeks natukenegi ilutulestikku. Natuke oli ka.

Esmaspäeval on jälle kõik normaalne - kuidas see toimib?


December 31, 2015

Ma pole nii ammu läpakat kasutanud, et ma enam ei oska.
Ja eesti klaviatuuril ei tea enam sümbolite asukohti.
(Ei aita ju kaasa ka see, et tähed ja numbrid klaviatuuri peal on uk moodi järjestatud)

December 26, 2015

Ühesõnaga.
Jaanuari esimene nädalavahetus on tãis paanikat.
P lollus sai teoks ja mu esimene autosõit on laupäeval.
Ja siis muidugi algavad proovid pühapäeval, mille jaoks on ka muidugi vaja paanitseda palju, onju.


Ja siis ma mõtlesin, sest olin nüüd paar päeva M'iga,et eesti 'jõulud' on suurepärane sõna jõulude jaoks, ilma ühegi kristuse või muu asjata.. Ja kuidas M alati toriseb, et jõululaule mängitakse enne jõule, et 'jõulud on need 12 päeva pãrast kristuse sündi!'  'Milleks laulda et hurra kristus on sündinud kui ta ju ei ole veel!!!'
 (Ilmselgelt - 'jõulud' pole see õige sõna siin, sest nagu ma juba ütlesin see ei tulene kristuse sünnist..vaid vanarootsi 'júl'ist mis tähendab talveaega, jah, ok, hiljem ka pidupäeva..)
(Poolakad ei söö jõululaupäeval liha.. Ma lausa igatsesin verivorsti korraks.)(aga kõik toit oli kaunis, aga eks M'ilt ei saa midagi vähemat loota..)
Ja meil oli kuusk. Ja kamin, mõneks tunniks, rohkem ei raatsinud gaasi kulutada..
Ja kingitused!
Mäletate ma rããkisin kui kaunid uued potteri illustreeritud raamatud on, onju, mis te arvate, mida ma oman nüüd? (Ehk kuidas M mind nii pagana hästi teab)(st esimene raamat vaid, aga see on IMEILUS)

Ma nüüd peaks oma libretot edasi augustama. 

   Mitte mina..

Saage tuttavaks - Albert






December 24, 2015

Ametlik jõulupuhkus alaku. Veider see. Kui palju hindan puhkust täiskohal töötades. 
Lõpuks ikka oli vãga vaikne kõik.

P tegi lollust ja ühesõnaga, ilmselt jaanuarist.

Mu lambipirn reaalselt plahvatas ja ma olen nädala jooksul pidevalt unustanud, et peaks uue muretsema (mitte, et oleks võinud töölt võtta)(võtsin ka lõpuks), aga enne veel kui töölt võetud kasutusse läks, leidsin odavast poest LED pirni ja sellel on pult ja saab värve vahetada ja intensiivsust vahetada ja see on pagana hele täisvõimsusel ja ma ei saa aru, mis mul mõttes oli, et ma pole juba mitmeid aastaid selliseid kasutanud, lollus. LED inimesed, LED. (Ühtlasi, kuidas olla eriti laisk - mul on PULT et pirn välja lülitada. Ja see LED kasutab nii palju vähem elektrit, et pole nagu vahetki)

Me majas käis koristaja. Ja me põrandad on nüüd nagu mingist cillit bangi või cif'i reklaamist, läigavad ja puha. Vauu. 

Kilo mandariine, ainus vihje, et jõul on lãhedal.

Ma mõtlesin enne, et, ainus aktsepteeritav jõul on Sigatüüka jõul. Esimesel aastal näiteks. Harry saab esimest korda kinke ja Weasley kampsunites suurde saali sööma minek ja suuur kuusk ja lumine suure saali katus. Jephjeph. Ei kaebaks.

Samal lainel - Elukad ja Cursed Child!!! Mitu aastat?








December 21, 2015













Vahel ma vaatan teiste pilte kuskil ilusates ja kaugetes kohtades ja mõtlen, et küll oleks ka tore minna korraks kuhugi.
Ja siis ma mõtlen, et kuhugi kaugelekaugele ei tahaks vb päris üksi minna, aga  pole nagu minna kellegagi, ja siis on nagu nats kurb endast. 







December 20, 2015

Õues on pagan soe. 
Reaalselt, mõnel päeval hurjutad iseendaga, et milleks seda jopet oli vaja kaasa tassida..
Jõulumeeleolust on asi kaugel.

Elasin üle esimese firma jõulupeo. Milleks see nüüd vajalik oli?
Purjus inimestele meeldib Edithit kallistada. Buuuu. 
Maailma väikseim šokolaadikoogi tükk.
Ja grupp teatri tehnikuid muidugi kommenteerisid igat valgust ja heli.. 

Lavastaja-dramaturg, kes ootas oma näitlejaid ja luges mulle oma luulet ajaviiteks. Kuus sõna on kõik, mis vaja.
(Ja vingus näitlejate pihta, päris naljakas oli)

Miks on läpakad nii kallid? (Oma viga tglt, tean-tean)