Ma igatsen oma uiske.
(Ma olen sel suvel rohkem uisutamas käinud kui viimase 6-aasta jooksul siin riigis)
August 20, 2017
August 1, 2017
ehk kuidas tükike hammast kukkus küljest ära ja ma nüüd pean tegelema selle juramiga, mis on hambaarsti leidmine siin riigis.. ?!?!
(Kes see paneb endiselt metalli inimestele suhu plommi näol????)
July 5, 2017
June 25, 2017
April 23, 2017
Film
Eelmine aasta.. umbes augustis, näiteks, andis P mulle oma Zenit-B kaamera. Ja üllataval kombel pole ma veel ühtki filmi täielikult ruineerinud, pole liiga palju pilte üle- ega ala-valgustatud ja aeg-ajalt tuleb lausa mõni eriti vahva pilt välja.
(V.a eelmine film, kus mul pole õrna aimugi, mis juhtus, aga film ei hakanud keerama kuni ma olin umbes 30 pilti juba teinud, oma arust... nojah... Tuhat pilti lilledest Kew Gardenis ja mõned etenduselt ja mõned Cliftoni vahel otsustasid mitte eksisteerida.. Eks ta nats kurb on, aga selle-eest on teised toredad pildid, onju?)
Ja ma siis mõtlesin, et ma eputan natuke kolme pildiga (Ettevaatust: Ilmselt rohkem kui kolm pilti)
(V.a eelmine film, kus mul pole õrna aimugi, mis juhtus, aga film ei hakanud keerama kuni ma olin umbes 30 pilti juba teinud, oma arust... nojah... Tuhat pilti lilledest Kew Gardenis ja mõned etenduselt ja mõned Cliftoni vahel otsustasid mitte eksisteerida.. Eks ta nats kurb on, aga selle-eest on teised toredad pildid, onju?)
Ja ma siis mõtlesin, et ma eputan natuke kolme pildiga (Ettevaatust: Ilmselt rohkem kui kolm pilti)
Pulmapidu
Blurrr
Kiire säri
Kiku
Viiuldaja Katusel
Viiuldaja Katusel
Viiuldaja Katusel
Forest of Dean
Lndn
Lndn
Bristoli rongijaam
See üks pilt Ada pulmast, mis tuli välja
See kaks pilt Ada pulmast
Chinatown Lndnis
M ja Lndn
Lndn
M ja kõik teised sinised
Gertrud
Torquay
Zadar
Zadar
Zadar
Bristoli kevad
Bristol
Bristol
Bristol
Kew Gardens
Munadepüha Brioche
Õitsevad
Kontrast
Lillad
Kõik ühtmoodi
Blurr
Blurr
Blurrr
April 19, 2017
Zadar
Kahe sõnaga.
Vahepeal käisin Horvaatias, Zadaris (jaaa, ma nüüd tahaks tagasi minna, tänks-pliis).
Aga kuna I kasutas exposure'it oma Jaapani piltide jaoks, siis mul oli juba mitu aeg plaan ka seda katsetada.
Nii, et:
https://edithh.exposure.co/zadar
(Ilmselgelt sai niimoodi liiga palju pilte lisatud.. Nojah.. Ja nüüd mind ilgelt häirib, et ma exportisin vesimärgiga, aga... nooo mis sa teed)
Vahepeal käisin Horvaatias, Zadaris (jaaa, ma nüüd tahaks tagasi minna, tänks-pliis).
Aga kuna I kasutas exposure'it oma Jaapani piltide jaoks, siis mul oli juba mitu aeg plaan ka seda katsetada.
Nii, et:
https://edithh.exposure.co/zadar
(Ilmselgelt sai niimoodi liiga palju pilte lisatud.. Nojah.. Ja nüüd mind ilgelt häirib, et ma exportisin vesimärgiga, aga... nooo mis sa teed)
Subscribe to:
Posts (Atom)


