OLÜMPIA.
(miks ma nii elevil olen?)
February 9, 2018
January 31, 2018
Jaanuar
Jaanuaris ma:
Kuivatasin värvifiltreid. Vihma sadas. Zorro proovid on hoos. Raamatuid lugesin, natukene. Teed ja kohvi jõin. Ja lõpuks olin nii haige, et ainsad asjad, mida filmida olid ibuprofeen ja tatilapid ja kanasupp. (#maeiviitsienamkodusolla)
Parem on heliga vaadata.
(või üleüldse instagramis vaadata või miskit, sest blogger on teinud 1-0 igasuguse kvaliteediga, heihoo) (https://www.instagram.com/jellodiil/ ) (neile, keda huvitab, onju)
December 28, 2017
Blöga-löga.
Vahepeal käisin Londonis, Potterit vaatamas, ja oli tore. (teater, oh, teater)
Vahepeal tõin oma auto ära Pauli juurest.
Tere, Marvin. (Nagu depressiivne android Pöidlaküüdi Reisijuht Galaktikast)
Siis see ükskord kui ma tegelikult ka Marviniga sõitnud olen, üksi, oli selleks, et kuuske tuua, aga aianduskeskus oli kinni.
Kuuse asemel riputasin kogu valgustuse lakke. Votvot.
I.'lt sain jõuluks raamatu, mida reaalselt kolm päeva varem poes sirvisin ja mõtlesin, et.. "ooooh.."
Great minds.. ja mis kõik.
4 päeva puhkust ehk kuidas muuta ka kõige jaburama unegraafiku veel jaburamaks. hurraa?
AGA.
Lund sadas! Päriselt! Või noh, mitte päriselt, sest see oli tegelikult suhteliselt lihtsalt.. vedel. Aga nägi päris välja!
Kell oli 2.30 öösel kui ma otsustasin, et "kui ma praegu kohe ei lähe seda lund uudistama ja jäädvustama, siis ma ilmselt jään ilma kah"
ehk kuidas ma vahel teen õigeid otsuseid, sest hommikuks polnud pmst miskit alles.
20 minutit õues ja ma pole vist kunagi nii läbi ligunenud olnud.

Vahepeal käisin Londonis, Potterit vaatamas, ja oli tore. (teater, oh, teater)
Potteri teatri kohvikus oli mõni seinakell. Siuke kodune tunne kohe.
Vahepeal tõin oma auto ära Pauli juurest.
Tere, Marvin. (Nagu depressiivne android Pöidlaküüdi Reisijuht Galaktikast)
Tere, Marvin.
Kuuse asemel riputasin kogu valgustuse lakke. Votvot.
Ja saagu valgus vm
Ise ka kaunistet.
Great minds.. ja mis kõik.
Siis kui on vaja tobedate äppidega pilte teha onju.
4 päeva puhkust ehk kuidas muuta ka kõige jaburama unegraafiku veel jaburamaks. hurraa?
AGA.
Lund sadas! Päriselt! Või noh, mitte päriselt, sest see oli tegelikult suhteliselt lihtsalt.. vedel. Aga nägi päris välja!
Kell oli 2.30 öösel kui ma otsustasin, et "kui ma praegu kohe ei lähe seda lund uudistama ja jäädvustama, siis ma ilmselt jään ilma kah"
ehk kuidas ma vahel teen õigeid otsuseid, sest hommikuks polnud pmst miskit alles.
20 minutit õues ja ma pole vist kunagi nii läbi ligunenud olnud.
December 2, 2017
Ütlesin "Zorrole" jah.
Ma juba mõtlen, et kas see ikka oli õige mõte.
Ma juba mõtlen, et kas see ikka oli õige mõte.
October 25, 2017
Ma vist tahan autot.
F helistas. Leidsin, et eesti keeles rääkimine on päris keeruline.
F helistas. Leidsin, et eesti keeles rääkimine on päris keeruline.
October 15, 2017
Küsimus suurele ringile.
Kas ma tahan autot?
(Pauli tütar müüb oma auto ja nad küsisid minult enne kui nad tegelikult müüki panevad.
Ja, üllatus-üllatus, ma ei suuda otsustada)
Kas ma tahan autot?
(Pauli tütar müüb oma auto ja nad küsisid minult enne kui nad tegelikult müüki panevad.
Ja, üllatus-üllatus, ma ei suuda otsustada)
October 6, 2017
Jõulud on jõudmas. Lidlisse näiteks.
Stollen (Ehk ainus asi, mis on tore jõulude juures) on tagasi lettidel.
Stollen (Ehk ainus asi, mis on tore jõulude juures) on tagasi lettidel.
Subscribe to:
Posts (Atom)