Edithi täiskasvanu elu.
Peekoni ja stiltoni võiku hommikusöögiks (või ütleme lõuna ooteks)
Brie ja Feta ja Gouda crostinidel õhtuooteks.
#fancylife
#söönmistahanmillaltahan
(Stilton ei olnud väga meelepärane, kuid ainus valik)
(nüüd on vaja vaid krõbinaid piiimaga õhtusöögiks süüa ja siis on päris viis pluss)
(mul pole krõbinaid.)
(kurb elu)
April 1, 2018
March 31, 2018
Milaano oli nats igav.
kahjuks.
kui poleks olnud (uskumatult organiseerimata) vabatahtlikutamist, siis poleks vist osanud 5 päevaga küll miskit peale hakata.
st.
kohti, mis jäid nägemata küll on. aga ma arvan, et järgmine kord tuleb kasutada Milaanot hüppelauana muu Itaalia nägemiseks.
kahjuks.
kui poleks olnud (uskumatult organiseerimata) vabatahtlikutamist, siis poleks vist osanud 5 päevaga küll miskit peale hakata.
st.
kohti, mis jäid nägemata küll on. aga ma arvan, et järgmine kord tuleb kasutada Milaanot hüppelauana muu Itaalia nägemiseks.
March 15, 2018
teater sai läbi. nii paariks nädalaks.
(ja nagu ikka kaasnes sellega haigus) (woop, ei saa lahti see aasta kuidagi)
AGA.
5 päeva Milaanoni!!!
korraks ära! või noh. vabatahtlikuna töötamine vist ikka ei loe päris puhkusena, aga mis iganes.
(igakord kui hüiatan endale "MILAANO", mõtlen ma Chessi "Merano" laulu peale. Njamh. Kaart ütleb, et polegi niii-i kaugel üksteisest)
(ja nagu ikka kaasnes sellega haigus) (woop, ei saa lahti see aasta kuidagi)
AGA.
5 päeva Milaanoni!!!
korraks ära! või noh. vabatahtlikuna töötamine vist ikka ei loe päris puhkusena, aga mis iganes.
(igakord kui hüiatan endale "MILAANO", mõtlen ma Chessi "Merano" laulu peale. Njamh. Kaart ütleb, et polegi niii-i kaugel üksteisest)
March 9, 2018
March 1, 2018
Veebruar
Veebruaris olid proovid. Proovid. Veel proovid. (ja hästi palju sellega kaasnevat stressi ja muidu jura)
Saladinist sai 10 aastat.
Olümpia mängud toimusid.
Marta oli taas Bristolis, nii et me muidugi sõime jaapani toitu.
Vastlakuklit sai esimest korda nii umbes seitsme aasta jooksul!!
Demoti mitmeid effekte meile.
Ronimas sai käidud.
'Wicked' nähtud (ei soovita)
Eesti Vabariik sai 100! (ja ma käisin mööda Bristolit ja lehvitasin lippu ja rääkisin kõigile, et oleme 100) (Bristoli Hippodrome'i teater on vanem....)
Ilmad läksid külmaks ja nüüd on lumi maas.
February 9, 2018
January 31, 2018
Jaanuar
Jaanuaris ma:
Kuivatasin värvifiltreid. Vihma sadas. Zorro proovid on hoos. Raamatuid lugesin, natukene. Teed ja kohvi jõin. Ja lõpuks olin nii haige, et ainsad asjad, mida filmida olid ibuprofeen ja tatilapid ja kanasupp. (#maeiviitsienamkodusolla)
Parem on heliga vaadata.
(või üleüldse instagramis vaadata või miskit, sest blogger on teinud 1-0 igasuguse kvaliteediga, heihoo) (https://www.instagram.com/jellodiil/ ) (neile, keda huvitab, onju)
Subscribe to:
Posts (Atom)



