Täiskasvanu jaapani keeles on
Suur Inimene
大人
おとな
otona
ehk
kuidas ja miks minust ei saa kunagi täiskasvanut.
---
meeldib ka näiteks, kuidas
kunstlik/tehis- on inimese ehitatud
人工
じんこう
jinkoo
----
(Edithi seiklused jaapani keelega)
(kessee suudab kõiki häälduseid mäletada)
("ma tean küll. see on see hästi haruldane hääldus, mida teistes sõnades ei kasutata. mis ta on, seda ma ei mäleta")
May 25, 2018
May 15, 2018
Aprill
Ja kuna ma olin Rumeenias, siis ununes video.
(Korda-mööda Baker's Wife (kogemata) ja Jekyll & Hyde. Proovid ja etendused. Vahepeal siiski jõudis kevad siia. Korraks jõudsime I'ga kinno, sest Wes Andersoni uusi filme tuleb ju vaadata. Ja siis algas seiklus Rumeeniasse.)
(Korda-mööda Baker's Wife (kogemata) ja Jekyll & Hyde. Proovid ja etendused. Vahepeal siiski jõudis kevad siia. Korraks jõudsime I'ga kinno, sest Wes Andersoni uusi filme tuleb ju vaadata. Ja siis algas seiklus Rumeeniasse.)
May 10, 2018
rumeenia.
oli... huvitav.
---
egolaks kui jagad inspitsiendi kohustusi teisega ja kogu su tehniline kamp räägib teist inspitsienti taga ja pidevalt küsib "aga miks sa ei võiks igal õhtul olla?" ja "kuidas sa kõik see aeg nii rahulik oled?" ja "küll on hea, et sa ikka ka said kaasatud"
(ha)
(teiselt poolt jällegi . väga raske on kellegi teise raamatust õigeid punkte välja noppida) (ja kesse kirjutab ja tahab rääkida niiiii-ii palju??????? puha totrus!) (ja noh, ses suhtes, et teistpidi on jälle põnev inspitsieerida pärast ühe etenduse nägemist. ha)
oli... huvitav.
---
egolaks kui jagad inspitsiendi kohustusi teisega ja kogu su tehniline kamp räägib teist inspitsienti taga ja pidevalt küsib "aga miks sa ei võiks igal õhtul olla?" ja "kuidas sa kõik see aeg nii rahulik oled?" ja "küll on hea, et sa ikka ka said kaasatud"
(ha)
(teiselt poolt jällegi . väga raske on kellegi teise raamatust õigeid punkte välja noppida) (ja kesse kirjutab ja tahab rääkida niiiii-ii palju??????? puha totrus!) (ja noh, ses suhtes, et teistpidi on jälle põnev inspitsieerida pärast ühe etenduse nägemist. ha)
April 24, 2018
Ei jõua ära oodata.
Saadan kaks korda päevas M'ile kirju. "Kas me nüüd võime minna puhkusele?"
(a la shreki eesel)
(ses suhtes, et tglt on puhkus natuke rikutud sellega, et mu nahk otsustes, et on vaja mingi nõme seen-nakkus-asi saada ja olla kole ja punane ja sügelev...bleh) (vist areneb sinna paremuse poole, aga nõme on ikka)
(ja siis, et kes see lubas mul jälle "jah" öelda. ehk kuidas tulen puhkuselt tagasi, et taas nädal teatris elada. hah.)
Saadan kaks korda päevas M'ile kirju. "Kas me nüüd võime minna puhkusele?"
(a la shreki eesel)
(ses suhtes, et tglt on puhkus natuke rikutud sellega, et mu nahk otsustes, et on vaja mingi nõme seen-nakkus-asi saada ja olla kole ja punane ja sügelev...bleh) (vist areneb sinna paremuse poole, aga nõme on ikka)
(ja siis, et kes see lubas mul jälle "jah" öelda. ehk kuidas tulen puhkuselt tagasi, et taas nädal teatris elada. hah.)
April 17, 2018
Kogemata kaks nädalat teatrit.
Läbi selleks korraks jälle.
Vahelduseks sai nuppe vajutada.
Ja siis hiljem 97 valguspunkti ühe laulu jooksul. Sa vahi.
Aga isegi see muutus igavaks.
Palgatõus, nats. (mille pihta ma tundsin end nats halvasti, sest mu minion pidi läbi tegema raske ja hindava jutuajamise minu ja mu bossiga. ja isegi siis me mõlemad oli nats nagu "eip, sa tglt ei vääri seda" ja kui ma küsisin, siis pool tundi hiljem rääkisime numbritest. hmm)
Ja varsti on taas seikluse aeg!
Läbi selleks korraks jälle.
Vahelduseks sai nuppe vajutada.
Ja siis hiljem 97 valguspunkti ühe laulu jooksul. Sa vahi.
Aga isegi see muutus igavaks.
Palgatõus, nats. (mille pihta ma tundsin end nats halvasti, sest mu minion pidi läbi tegema raske ja hindava jutuajamise minu ja mu bossiga. ja isegi siis me mõlemad oli nats nagu "eip, sa tglt ei vääri seda" ja kui ma küsisin, siis pool tundi hiljem rääkisime numbritest. hmm)
Ja varsti on taas seikluse aeg!
April 8, 2018
Märts
Nats hilja peale ole jäänud selle postitamisega.
Lund sadas. (KAKS korda!!!). Terve riik oli täielikus kaoses. Tore oli korraks lund näha, aga siin olles on see lihtsalt liiga tüütu.
Teatris elasin mitu aega.
Milaanos käisin uiskamisega juramas.
Kevad tuli natuke (ja siis tuli lumi jälle).
Aga jah, üldiselt. suht. Jah. misiganes.
Lund sadas. (KAKS korda!!!). Terve riik oli täielikus kaoses. Tore oli korraks lund näha, aga siin olles on see lihtsalt liiga tüütu.
Teatris elasin mitu aega.
Milaanos käisin uiskamisega juramas.
Kevad tuli natuke (ja siis tuli lumi jälle).
Aga jah, üldiselt. suht. Jah. misiganes.
April 1, 2018
Edithi täiskasvanu elu.
Peekoni ja stiltoni võiku hommikusöögiks (või ütleme lõuna ooteks)
Brie ja Feta ja Gouda crostinidel õhtuooteks.
#fancylife
#söönmistahanmillaltahan
(Stilton ei olnud väga meelepärane, kuid ainus valik)
(nüüd on vaja vaid krõbinaid piiimaga õhtusöögiks süüa ja siis on päris viis pluss)
(mul pole krõbinaid.)
(kurb elu)
Peekoni ja stiltoni võiku hommikusöögiks (või ütleme lõuna ooteks)
Brie ja Feta ja Gouda crostinidel õhtuooteks.
#fancylife
#söönmistahanmillaltahan
(Stilton ei olnud väga meelepärane, kuid ainus valik)
(nüüd on vaja vaid krõbinaid piiimaga õhtusöögiks süüa ja siis on päris viis pluss)
(mul pole krõbinaid.)
(kurb elu)
Subscribe to:
Posts (Atom)