Palav on.
Igav on.
(Käisin uiskamas. Õpetasin mingile tüübile, kuidas ühel jalal piruetti teha. Ja siis ta üritas hiljem ja tuligi välja. WIN.)
(Ma olen jõudmas kurvale järeldusele, et mu uisud on üpris hästi väikesed mulle :( )
June 27, 2018
June 17, 2018
Nõgesed.
Ma olen üpris päris kindel, et ma pole viimase 7 aasta jooksul siin nõgeseid kohanud.
Ja nüüd.
Nädala jooksul olen saanud vähemalt kolm korda kõrvetatud.
Mis toimps?
Ma olen üpris päris kindel, et ma pole viimase 7 aasta jooksul siin nõgeseid kohanud.
Ja nüüd.
Nädala jooksul olen saanud vähemalt kolm korda kõrvetatud.
Mis toimps?
June 5, 2018
Mai
Jälle jäin hilja peale.
Tulin Rumeeniast.
Vaatasin mitut teatrit Londonis.
Tegin teatrit. (Ja noh olin pettunud, sest polnud ju päris Londoni tase)
Ilmad said soojad ja sõin jäätist (ilmselgelt)
Käisin mõnel kontserdil. Ja mõnd aitasin püsti seada.
Aitasin nats veel teatris.
Ja muidugi. Õppisin jaapani keelt.
Vaatasin mitut teatrit Londonis.
Tegin teatrit. (Ja noh olin pettunud, sest polnud ju päris Londoni tase)
Ilmad said soojad ja sõin jäätist (ilmselgelt)
Käisin mõnel kontserdil. Ja mõnd aitasin püsti seada.
Aitasin nats veel teatris.
Ja muidugi. Õppisin jaapani keelt.
May 31, 2018
Kui sa nalja-pärast vaatad kui palju maja või korteri ostmine maksaks.
Ja siis nalja-pärast vaatad kui palju sa hüpoteeklaenu (???) saaksid võtta (mul polnud õrna aimugi, et see sõna sellisena eesti keeles eksisteerib)(või et noh kas see on üldse see õige sõna).
Ja siis nutad nurgas edasi ja jõuad järeldusele, et ilmselgelt maksad elu lõpuni kellelegi üüri..............
Ja siis nalja-pärast vaatad kui palju sa hüpoteeklaenu (???) saaksid võtta (mul polnud õrna aimugi, et see sõna sellisena eesti keeles eksisteerib)(või et noh kas see on üldse see õige sõna).
Ja siis nutad nurgas edasi ja jõuad järeldusele, et ilmselgelt maksad elu lõpuni kellelegi üüri..............
May 25, 2018
Täiskasvanu jaapani keeles on
Suur Inimene
大人
おとな
otona
ehk
kuidas ja miks minust ei saa kunagi täiskasvanut.
---
meeldib ka näiteks, kuidas
kunstlik/tehis- on inimese ehitatud
人工
じんこう
jinkoo
----
(Edithi seiklused jaapani keelega)
(kessee suudab kõiki häälduseid mäletada)
("ma tean küll. see on see hästi haruldane hääldus, mida teistes sõnades ei kasutata. mis ta on, seda ma ei mäleta")
Suur Inimene
大人
おとな
otona
ehk
kuidas ja miks minust ei saa kunagi täiskasvanut.
---
meeldib ka näiteks, kuidas
kunstlik/tehis- on inimese ehitatud
人工
じんこう
jinkoo
----
(Edithi seiklused jaapani keelega)
(kessee suudab kõiki häälduseid mäletada)
("ma tean küll. see on see hästi haruldane hääldus, mida teistes sõnades ei kasutata. mis ta on, seda ma ei mäleta")
May 15, 2018
Aprill
Ja kuna ma olin Rumeenias, siis ununes video.
(Korda-mööda Baker's Wife (kogemata) ja Jekyll & Hyde. Proovid ja etendused. Vahepeal siiski jõudis kevad siia. Korraks jõudsime I'ga kinno, sest Wes Andersoni uusi filme tuleb ju vaadata. Ja siis algas seiklus Rumeeniasse.)
(Korda-mööda Baker's Wife (kogemata) ja Jekyll & Hyde. Proovid ja etendused. Vahepeal siiski jõudis kevad siia. Korraks jõudsime I'ga kinno, sest Wes Andersoni uusi filme tuleb ju vaadata. Ja siis algas seiklus Rumeeniasse.)
May 10, 2018
rumeenia.
oli... huvitav.
---
egolaks kui jagad inspitsiendi kohustusi teisega ja kogu su tehniline kamp räägib teist inspitsienti taga ja pidevalt küsib "aga miks sa ei võiks igal õhtul olla?" ja "kuidas sa kõik see aeg nii rahulik oled?" ja "küll on hea, et sa ikka ka said kaasatud"
(ha)
(teiselt poolt jällegi . väga raske on kellegi teise raamatust õigeid punkte välja noppida) (ja kesse kirjutab ja tahab rääkida niiiii-ii palju??????? puha totrus!) (ja noh, ses suhtes, et teistpidi on jälle põnev inspitsieerida pärast ühe etenduse nägemist. ha)
oli... huvitav.
---
egolaks kui jagad inspitsiendi kohustusi teisega ja kogu su tehniline kamp räägib teist inspitsienti taga ja pidevalt küsib "aga miks sa ei võiks igal õhtul olla?" ja "kuidas sa kõik see aeg nii rahulik oled?" ja "küll on hea, et sa ikka ka said kaasatud"
(ha)
(teiselt poolt jällegi . väga raske on kellegi teise raamatust õigeid punkte välja noppida) (ja kesse kirjutab ja tahab rääkida niiiii-ii palju??????? puha totrus!) (ja noh, ses suhtes, et teistpidi on jälle põnev inspitsieerida pärast ühe etenduse nägemist. ha)
Subscribe to:
Posts (Atom)