August 3, 2018

Juuli

(Täna on nii niiske nagu miskises vihmametsas)
Ja ühtlasi unustasin nagu ikka kohe kuu algul video üles laadida.



Juuli on veel igavam kui juuni.

Käisime I'ga Oxfordis korraks - Ameerika moderniste vaatamas.
Käisin kinos "Everyone is talking about Jamie"t vaatamas. Ok. Catchi. Feel-good muusikal.
Veetsin 2 päeva 30kraadises kuumuses teatris, 200 lapsega. ugh.
Töö BBQ toimus. Sai batuudil hüpata (kui lapsed eest ära läksid)
Käisin "1599" vaatamas ja maha võtmas.
Alustasin tegelikke jaapani keele klasse.

ja rohkem nagu polegi muud.

(august on põnevam!)

July 22, 2018

Higine on olla.

Läptop süles ei aita üldse.

Aga jaapani keele kodutööd tuleb teha.
ja välja mõelda uued nimed mu pereliikmetele. Et britid ka ikka aru saaks. onju.

(mu ajukesekene on väga segaduses sellest, et õpitakse võõrkeelt teise võõrkeele põhjal.)

July 5, 2018

Elu odavaim puhkus.

Tere, ostsin just piletid Viini. £0.02 eest.
Üks penn ühte pidi.
Wat.

July 3, 2018

Juuni





Juuni oli nats igav.
Mis tegi klipikeste filmimise jube keeruliseks. (ehk natuke taevast siin ja seal ja mõni lill, lind ja mesilane täiteks).

Hay Festivalil käisime (ja ei ostnud KÕIKI raamatuid) (enamuse küll)
Tööl olen olnud põhimõtteliselt igal nädalavahetusel. (sest.. nädalavahetused ja vaba aeg on nõrkadele nii kui nii)
Sandraga sain kokku!! Esimest korda pärast ülikooli, st v.a seekord kui me tänaval kokku põrkasime. Juttu jätkus kauemaks.
Kuu algas hullu migreeniga. See oli päris õudne. (Ah, ja migreen oli nii hull, et ma täielikult unustasin, et tegelt käisime Miss Saigoni kah vaatamas samal päeval. ) (ja siis oli Edith kõige täiskasvalikum grupis ja lunis lavataguse tuuri välja tuttavalt)
Uisutamas käisin kaks (!) korda. (palav on siin saarel, eksjuonju)
Sõitsin ise ja isiklikult ja omas autos kaugele Walesi rannikule. Nautisime kaljusid ja linde ja tanke. (Ja I sõitis enamus teest tagasi....)
Ja King's Singereid käisime kah kuulamas.

(tegelikult oli vist okeilt tegus kuu)


 Miss Saigoni ja Migreeni vaibid


Töö jaoks DSMisin. 

Vaalades on auk. 




June 27, 2018

Palav on.

Igav on.





(Käisin uiskamas. Õpetasin mingile tüübile, kuidas ühel jalal piruetti teha. Ja siis ta üritas hiljem ja tuligi välja. WIN.)
(Ma olen jõudmas kurvale järeldusele, et mu uisud on üpris hästi väikesed mulle :( )

June 17, 2018

Nõgesed.
Ma olen üpris päris kindel, et ma pole viimase 7 aasta jooksul siin nõgeseid kohanud.
Ja nüüd.
Nädala jooksul olen saanud vähemalt kolm korda kõrvetatud.

Mis toimps?

June 5, 2018

Mai

Jälle jäin hilja peale.

Tulin Rumeeniast.
Vaatasin mitut teatrit Londonis.
Tegin teatrit. (Ja noh olin pettunud, sest polnud ju päris Londoni tase)
Ilmad said soojad ja sõin jäätist (ilmselgelt)
Käisin mõnel kontserdil. Ja mõnd aitasin püsti seada.
Aitasin nats veel teatris.
Ja muidugi. Õppisin jaapani keelt.