October 3, 2018

Sügis on üldiselt mu lemmik aastaaeg. 
Ja Oktoober on üldiselt siukene kaunis keskmine sügisene värk. Natuke on nagu soe veel aeg-ajalt, päike teeb viimaseid paisid, aga lehed on kirjud ja ööd on tormised. Suurepärane.

Seekordne oktoober ei alanud nii väga geniaalselt.
Mingid idioodid arvasid, et on äge mu kott ära varastada (adjöö ID-kaart, juhiluba, pangakaardid jm)(kotist endast on ka kahju) (nõnda materiaalne olengi) 

Ei, tegelikult pole hullu. Ja on suht suva. Politsei naine oli ka üllatunud, et ma paanikas polnud..

Lihtsalt et siin riigis ei toimu pangakonto ja ülekannete kaudu miskit. Ehk kui ma internetis millegi eest maksta tahan, näiteks uue juhiloa eest, siis on vaja pangakaarti. Aga kui kaua tuleb pangakaart? Kes teab? (Nüüd tean, st. 3 päevaga tuli. Aga DVLA (UK ARK) ei tahtnud minuga rääkida see-eest....)

Juhiloaga on see, et ma mõtlesin Kefaloniasse (Kreeka saareke) minna, aga seal on pmst võimatu end peita vaid ühistranspordi peale lootes. Seega kui uus juhiluba ei jõua õigeks ajaks kohale, siis on nats niru ja mõttetu. 

Ja siis muidugi jõudis ju kohale, et tegelikult peaks oma auto kindlustuse eest ka maksma, onju. 
(Mu esimene kindlustuse "aasta" oli 10kuud)
Mis tähendas, et pidi veel kõnesid tegema. Sest mu tüübid tahtsid järgmise 10kuu eest sama palju kui teised tüübid internetis 12kuu eest. Eksole. Tüütu. Ma vihkan telefone. (teisest küljest ma nüüd maksan 12kuu eest vähem kui ma oleks enne 10kuu eest maksnud või kui tüübid internetis tahtsid saada mult) 
(liiga palju raha üht- või teistpidi)(teoreetiliselt pole ju olemas seda puhkuseraha see kuu.......)

Ja siis muidugi, et kuna mu pangakaart pandi kinni, siis on see võimalus, et keegi kindlustusest saab kurjaks kui nad üritavad raha võtta, aga pangakaart on kinni, sest uus polnud jõudnud. (nad ka ei tahtnud rääkida minuga täna õhtul...)

ühesõnaga.
väga tobe ja tüütu ja nõme algus oktoobrile. 

/lõpetan vingumise nüüd, tänks.




October 2, 2018

September



Enamus Septembrist läks Chitty ehitamisele ja liigutamisele. st ei läinud. Mõned õhtud. Aga see oli ainus põnev asi. 

Ats saatis (Raivo saatis, tean-tean) komme, veidi. Olin kõigi lemmik. Ats-Raivo olid kõigi lemmikud. "Kas sinu sõbrad võivad minu sõbrad ka olla, et ma ka nii häid komme saaks?" . Suur martsipani revolutsioon. Kes on vastu, kes poolt. (Alati poolt!)

Steptantsu tunnis käisin. Põnev ja tore.

Kassi hoidsin. (Tsau, Stewie, kõige laisem kass maailmas)

Ja siis jäin traditsiooniliselt haigeks, sest tuleb välja, et mu maailm on tervikuna koos hoitud vaid kaabli sidemete (mingi slängi sõna on nende jaoks. ja ma ei suuda mõelda, mis see on) (ma läksin bauhofi kodulehele et leida, mis sõna eesti keeles kasutatakse, eksole) ja teibiga (ja natukese teatri maagiaga)






September 4, 2018

August

Kill-koll koolikell. St. September. (oleks siis vaid ka koolikell...)


Augustis toimus rohkemat.
Said käidud: Viinis (2penni lennupiletid - hurraa), Edinburgis ja ka Eestikeses.
Jooksin 5km, mis oli raskem kui oleks arvanud. (idikas muidugi)
Jaapani keele klassid said läbi. Ma ei tea kui palju ma tegelikult õppisin, heiho. Võibolla proovin uuesti nats paremini?
Sain koolitatud mental health at work first aideriks. 
Muidu oli toimumas etenduse ehitus ja niisama olesklemine..

August 3, 2018

Juuli

(Täna on nii niiske nagu miskises vihmametsas)
Ja ühtlasi unustasin nagu ikka kohe kuu algul video üles laadida.



Juuli on veel igavam kui juuni.

Käisime I'ga Oxfordis korraks - Ameerika moderniste vaatamas.
Käisin kinos "Everyone is talking about Jamie"t vaatamas. Ok. Catchi. Feel-good muusikal.
Veetsin 2 päeva 30kraadises kuumuses teatris, 200 lapsega. ugh.
Töö BBQ toimus. Sai batuudil hüpata (kui lapsed eest ära läksid)
Käisin "1599" vaatamas ja maha võtmas.
Alustasin tegelikke jaapani keele klasse.

ja rohkem nagu polegi muud.

(august on põnevam!)

July 22, 2018

Higine on olla.

Läptop süles ei aita üldse.

Aga jaapani keele kodutööd tuleb teha.
ja välja mõelda uued nimed mu pereliikmetele. Et britid ka ikka aru saaks. onju.

(mu ajukesekene on väga segaduses sellest, et õpitakse võõrkeelt teise võõrkeele põhjal.)

July 5, 2018

Elu odavaim puhkus.

Tere, ostsin just piletid Viini. £0.02 eest.
Üks penn ühte pidi.
Wat.

July 3, 2018

Juuni





Juuni oli nats igav.
Mis tegi klipikeste filmimise jube keeruliseks. (ehk natuke taevast siin ja seal ja mõni lill, lind ja mesilane täiteks).

Hay Festivalil käisime (ja ei ostnud KÕIKI raamatuid) (enamuse küll)
Tööl olen olnud põhimõtteliselt igal nädalavahetusel. (sest.. nädalavahetused ja vaba aeg on nõrkadele nii kui nii)
Sandraga sain kokku!! Esimest korda pärast ülikooli, st v.a seekord kui me tänaval kokku põrkasime. Juttu jätkus kauemaks.
Kuu algas hullu migreeniga. See oli päris õudne. (Ah, ja migreen oli nii hull, et ma täielikult unustasin, et tegelt käisime Miss Saigoni kah vaatamas samal päeval. ) (ja siis oli Edith kõige täiskasvalikum grupis ja lunis lavataguse tuuri välja tuttavalt)
Uisutamas käisin kaks (!) korda. (palav on siin saarel, eksjuonju)
Sõitsin ise ja isiklikult ja omas autos kaugele Walesi rannikule. Nautisime kaljusid ja linde ja tanke. (Ja I sõitis enamus teest tagasi....)
Ja King's Singereid käisime kah kuulamas.

(tegelikult oli vist okeilt tegus kuu)


 Miss Saigoni ja Migreeni vaibid


Töö jaoks DSMisin. 

Vaalades on auk.