Aa, Sigma saaga.
(ammu tegelikult juba lahendatud)
See, et neile helistama pidin, oli selleks, et nad tahtsid öelda, et "kui sa oma kutupiilu objektiivi meile saadad, siis me teeme sulle nats soodukat uue jaoks" ja see nats soodukat oli umbes £5 odavam kui Amazoni hind...
Ostsin hoopis kaks objektiivi vähema raha eest.
(Kas nad sama head ka on, seda ma veel ei tea, aga eks näis) (St üks kindlasti on kehvemat tüüpi obje aga siuke zuuuuum, et ma ei saanud teda ju mitte osta selle raha eest mida pakuti)
Käisin tegin töö jaoks pilti kohe uue objektiiviga. Vot.vot.
November 25, 2018
November 19, 2018
Tahtsin kapsahautist.
Tegin kapsahautist.
Kõik maitseb valesti.
Kurb.
Tegin kapsahautist.
Kõik maitseb valesti.
Kurb.
November 18, 2018
E: "Ma olen niii-ii väsinud!"
I: "Mine. Magama.""Joo teed, loe raamatut, tšilli ja mine magama"
E: "Ok."
*läheb magamistuppa kell 10:30*
*joob teed, loeb raamatut*
*äkki märkab, et kell on 01:30*
E: "Hästi läks selle varem magama minemisega siis"
I: "Mine. Magama.""Joo teed, loe raamatut, tšilli ja mine magama"
E: "Ok."
*läheb magamistuppa kell 10:30*
*joob teed, loeb raamatut*
*äkki märkab, et kell on 01:30*
E: "Hästi läks selle varem magama minemisega siis"
November 12, 2018
iga päev mõtlen raamatute lugemisest.
ja ikkagi ei loe kohe üldse.
nats jura ju.
ja ikkagi ei loe kohe üldse.
nats jura ju.
November 5, 2018
kutupiilu objektiivi saaga.
kirjutasin Sigmasse (le?) . tüübid ütlesid, sorri, su obje on nats vana, meil pole osasid selle enam.
tänks, semud.
käskisid helistada. ja ma muudkui unustan.
igatahes.
mõtlesin siis, et okei. kas tuleb siis lihtsalt uus osta. (või, võib-olla mitte täitsa uus?)
aga nagu. mu obje on suht mõnna. igast värki saab teha.
ainult, et jube suur on. mingi sada kilo kaalub.
ja siis ma leidisn, et lightroom siiski näitab, et kui palju ma mingil fookuskaugusel pilti teen.
keskmiselt nii umbes 17-30. ja siis 70.
hmpf.
kahte erinevat objet ju kui ei viitsi.
tähendab, üleüldse, et kas üldse viitsin.
ma teen pilti umbes 4 korda aastas kui kuskil reisil olen.
hmpf.
kirjutasin Sigmasse (le?) . tüübid ütlesid, sorri, su obje on nats vana, meil pole osasid selle enam.
tänks, semud.
käskisid helistada. ja ma muudkui unustan.
igatahes.
mõtlesin siis, et okei. kas tuleb siis lihtsalt uus osta. (või, võib-olla mitte täitsa uus?)
aga nagu. mu obje on suht mõnna. igast värki saab teha.
ainult, et jube suur on. mingi sada kilo kaalub.
ja siis ma leidisn, et lightroom siiski näitab, et kui palju ma mingil fookuskaugusel pilti teen.
keskmiselt nii umbes 17-30. ja siis 70.
hmpf.
kahte erinevat objet ju kui ei viitsi.
tähendab, üleüldse, et kas üldse viitsin.
ma teen pilti umbes 4 korda aastas kui kuskil reisil olen.
hmpf.
November 4, 2018
in other news.
keegi (pätid? leidja? politsei?) saatis mu varastatud rahakoti tagasi.
mul on jälle id-kaart ja ehic.
kõik kohvitemplikaardid on ära võetud. ja kuldsed tähekesed. (ja pangakaardid obvs)
igatahes.
ma olen üpris segaduses.
keegi (pätid? leidja? politsei?) saatis mu varastatud rahakoti tagasi.
mul on jälle id-kaart ja ehic.
kõik kohvitemplikaardid on ära võetud. ja kuldsed tähekesed. (ja pangakaardid obvs)
igatahes.
ma olen üpris segaduses.
Oktoober
Oktoober.
Tavaliselt üks mu lemmik-kuudest. videoliselt pole ju kõige hullem.
Aga ega miskit põnevat just polnud.
Mõned planeerimised. ja väljas söömised.
Kreeka sini-sinised veed ilmselgelt oli kõige põnevam aeg oktoobris.
Ja kuu lõpus suri me dušš, niiet me pidime käima võimlas/basseinis, et end pesta. Ha.
njamh.
on nagu on, vist.
Subscribe to:
Posts (Atom)
