July 23, 2020

Elu Koroonas

Ma pole aasta aega kirjutanud. Päris kurb vist.

Või noh... mis sa ikka kirjutad kui veerand ajast oled põhiliselt kodus istunud.



St ega ma ei kaeba, see mitte-millegagi tegelemine tuleb mul päris hästi välja.

Natuke teen tööd vahepeal, kas enda oma või kellegi teise jaoks.
Natukene vahepeal õmblen, koon, heegeldan, tikin (käsitöö pole minu jaoks tglt)
Vahepeal õpin: keelt, muusikat, kodeerimist jm
Vahepeal teen trenni, khm, "trenni": jooksen või vahel miskit muud onju...


ja nii ta läheb.
UK'd vaikselt avatakse siin. Kuigi mingit loogikat asjal pole, näiteks, homsest (24.juulist) on maski kandmine poes kohustuslik... ?????????
Aga numbrid on ju justkui väiksemaks jäänud ja kuu alguses avati pubid ja keegi ei hoia ju vahemaad pubis...


Kõik on nagu peaaegu tagasi normaalsuses, aga kohe üldse pole ka.
Ma olen palju rohkem ärevil kui kogu jura alguses.
Vist tundub peaaegu nagu, et..... rohkem ei saa inimesi tubades kinni hoida, seega tuleb rohkem kohti lahti teha... mitte, et viiruse levik palju muutunud oleks.... Aga kes teab...



Paar korda tööl, st kontorist läbi käies tundub küll, et see vaikne, inimeste-vaene elu istub mulle päris palju paremini..


August 2, 2019

Tahaks uuesti lugeda Tõde ja Õigust nüüd.
(st, mul on tunne, et ega ma seda 5.raamatut pole lugenud niikuinii)

August 1, 2019

Krõõda surm, igakord.


(Ma ütlen igakord. Üldse ei tea, et kas on igakord)

April 14, 2019


Noneh.
Nad arvasid, et ma pole hull ja kriminaal.

April 10, 2019

(Muuseas)
(Tegin krediitkaardi valiku)
(Kohe approviti ja mu algne limiit on ka kõrgem kui lubati..) (Vist olen.. usaldusväärne) (HA)
(Ilgelt ilus on, pole ime, et inimesed nii palju kasutavad krediitkaarte, nii tore on ju ilusat kaarti kasutada...)

April 8, 2019

Keegi tegi Myers-Briggsi testi ja siis ma pidin ka uuesti tegema.

Ja ma olen nüüd ISFP mitte INFP ja
ühesõnaga.
ma pole see, kes ma arvan, et olen ja kuidas ma üleüldse iseendaga hakkama saan nüüd niimoodi.

April 3, 2019

Edith mängib täiskasvanuks olemist.
ehk.
Kuidas valida õiget krediitkaarti.


"okei. krediitkaardid. vist on natukene oluline see protsent asi.."
-küsib tööl raamatupidajalt-
-ei ole oluline, kui sa just ei kavatse mitte tagasi maksta-
-väga hea mõte muidu, sest see parandab su krediidinumbrit maja ostmisel ja mis kõik-
(mitte et seda kunagi juhtuks, aga noo.. pmst onju.)
-raamatupidaja käis kuubal ja kasutas lennufirma krediitkaarti-
-ahhaaaa. kaval mõte!-
"Hmm. lennufirmad. Mul on natukene KLMi punkte, sest ma käisin Jaapanis. Ja mõni BA punkt, sest see oli odavam kui Ryanair" (Nali omaette, onju) (Teine päev vaatasin, et oli odavam SASiga sõita kui Ryanairiga) (Kuigi eks mu "uhke" lennufirma perspektiiv on ilmselt väga sassis)
"okei. kuidas me USAsse lendame, Ingrid?"
-i lendaks KLM kui saaks, sest tal on rohkem punkte sellega-
"okei. Aga hinnad. Sa vahi. Täpselt sama hind on BA/American ja KLM/Delta/Virgin. hmmm.
BA on natuke paremad ajad - õhtune tagasi sõit.. hmmm"
"okei, aga krediitkaardid. leian BA Amex kaardi. ja Virgin Atlantic Mastercardi. nojah, mõlemad valikus. minu peas sobiks Mastercard paremini. (raamatupidaja ütles, et ei ole vahet tglt enam pmst.) (oma pea on ikka targem, onju)"
"20000 lisapunkti kui liitud (emmakummaga). See on.. palju punkte. Mõlemad on tasuta.. okei, boonus. aga kuhu virgin lendab?"
-virgin ei ole tglt KLMi semu, veel, ühtpidi punktid kanduvad, teistpidi mitte. muidugi valet pidi. virgin lendab ainult eriti vingetesse kohtadesse (aka mitte euroopas)-
"ühesõnaga. kui ma just tööd ei vaheta ja ameerika vahet ei pea sõitma hakkama, siis pole sel kaardil küll mõtet. okei, aga siis on BA kaart. aga i tahtis klm'iga minna. on jura."
-surfeldame netis. AmEx teeb reward kaarti. ohoh. punkte saab vahetada KÕIKIDE (pmst) lennufirmade puntkide vastu 1:1. sa vahi. seda just ju vaja on.-
"okei. taotleme. pagan. valikud. basic kaart - kuluta £500 esimese kolme kuu jooksul ja sa palju lisapunkte või Standard kaart - kuluta £1000 esimese kolme kuu jooksul ja sa veel palju rohkem lisapunkte."
"lõppematud otsused. ma pole valmis nii palju otsuseid tegema, kuulge nüüd."
"£500 on naljamäng. lennukipiletid pole ju veel ostetud (ilmselgelt). aga.. kas ma küündin £1000?? okei.. ma nagu nats tahtsin uut kaamerat onju ka onju"
-tark leht netis - Tee See Kolmas Kaart ja sa Veeeel Rohkem Punkte, aga sa pead kulutama £2000 kolme kuu jooksul. Aga Vaata Kõik Need Lisa Lisa Boonus Värgid ju ka-
"kurjam küll. ühest küljest. pole ju veel miskit buukinud. teisest küljest. kas Lisa Lisa Boonus Boonus on seda ikka väärt kui sa tegelt ju kuluta nii palju raha ja nüüd nad äkki tahavad, et sa ikkagi kogu raha ära kulutaksid korraga. vist mitte." (targad mõtted, vahel)

ma olen hetkel endiselt oma £500 ja £1000 vahel.
Küll on keeruline elu.

Tänud kuulamast.