September 29, 2020

 Ingrid: Täna poes käies jalutasin läbi ka kodulooma vahest, et noh, et teada saada kui palju kassitoit maksab..

Edith: Ja kas me hakkame maksma kopsu ja maksaga ühe kassi ülalpidamise eest?

Ingrid: Nah, igasugusega hinnaga on ja, eks kass sööb, mida me talle anname.

Edith: Hahahaahahahaha, sa ilmselgelt pole kunagi kassi omanud.




(Ingrid ostab korterit)

August 28, 2020

 Lähen reisule paari päeva pärast—selline tunne nagu teeks miskit illegaalset.

Võib-olla ongi halb mõte, aga noneh. 


(st, ainult Poolasse lähen, M'ile külla)

July 23, 2020

Ah,

peaks ütlema , et uue ID-kaardi sain—päris ilus teine! (ja passi, aga see on täpselt samasugune, aga vähem reisinud)



aga mustikaid ei leidnud.... :(


(keegi id-kaardi lugejat ei taha mulle saata?)

Elu Koroonas

Ma pole aasta aega kirjutanud. Päris kurb vist.

Või noh... mis sa ikka kirjutad kui veerand ajast oled põhiliselt kodus istunud.



St ega ma ei kaeba, see mitte-millegagi tegelemine tuleb mul päris hästi välja.

Natuke teen tööd vahepeal, kas enda oma või kellegi teise jaoks.
Natukene vahepeal õmblen, koon, heegeldan, tikin (käsitöö pole minu jaoks tglt)
Vahepeal õpin: keelt, muusikat, kodeerimist jm
Vahepeal teen trenni, khm, "trenni": jooksen või vahel miskit muud onju...


ja nii ta läheb.
UK'd vaikselt avatakse siin. Kuigi mingit loogikat asjal pole, näiteks, homsest (24.juulist) on maski kandmine poes kohustuslik... ?????????
Aga numbrid on ju justkui väiksemaks jäänud ja kuu alguses avati pubid ja keegi ei hoia ju vahemaad pubis...


Kõik on nagu peaaegu tagasi normaalsuses, aga kohe üldse pole ka.
Ma olen palju rohkem ärevil kui kogu jura alguses.
Vist tundub peaaegu nagu, et..... rohkem ei saa inimesi tubades kinni hoida, seega tuleb rohkem kohti lahti teha... mitte, et viiruse levik palju muutunud oleks.... Aga kes teab...



Paar korda tööl, st kontorist läbi käies tundub küll, et see vaikne, inimeste-vaene elu istub mulle päris palju paremini..


August 2, 2019

Tahaks uuesti lugeda Tõde ja Õigust nüüd.
(st, mul on tunne, et ega ma seda 5.raamatut pole lugenud niikuinii)

August 1, 2019

Krõõda surm, igakord.


(Ma ütlen igakord. Üldse ei tea, et kas on igakord)

April 14, 2019


Noneh.
Nad arvasid, et ma pole hull ja kriminaal.