November 17, 2020

 Ma endiselt ei tea, st tean, aga veider on, kui sulle lihtsalt pakutakse tööd. Ilma miskise sinupoolse otsese huvi näitamiseta. (eriti keeruline lause sai, ilmselt kõlab paremini inglise keeles...)

ehk põnev-põnev

November 1, 2020

 Jaaaaaa neljapäevast läheb UK karantiini jälle.

October 31, 2020

 Esmaspäevast tuleb tööle minna jälle. 

St, väga korraks, ilmselt, enne kui terve UK jälle karantiini pannakse. 


Mis teed seal tööl kui miskit teha ei tohi, mh?

September 30, 2020

 Jälgin nüüd github'i twitteris.

am i developer yet?
(ei ole, nali lihtsalt)

September 29, 2020

 Ingrid: Täna poes käies jalutasin läbi ka kodulooma vahest, et noh, et teada saada kui palju kassitoit maksab..

Edith: Ja kas me hakkame maksma kopsu ja maksaga ühe kassi ülalpidamise eest?

Ingrid: Nah, igasugusega hinnaga on ja, eks kass sööb, mida me talle anname.

Edith: Hahahaahahahaha, sa ilmselgelt pole kunagi kassi omanud.




(Ingrid ostab korterit)

August 28, 2020

 Lähen reisule paari päeva pärast—selline tunne nagu teeks miskit illegaalset.

Võib-olla ongi halb mõte, aga noneh. 


(st, ainult Poolasse lähen, M'ile külla)

July 23, 2020

Ah,

peaks ütlema , et uue ID-kaardi sain—päris ilus teine! (ja passi, aga see on täpselt samasugune, aga vähem reisinud)



aga mustikaid ei leidnud.... :(


(keegi id-kaardi lugejat ei taha mulle saata?)