Suvi saab kohe läbi, ja nii ka minu oleng Eestimaal.
Jälle on jäänud mitmed olulised asjad tegemata - Saaremaale pole jõunud, Elot pole näinud jm.
Samas on tehtud ja tegemisel mitmed asjad, mis on juba aastaid tegemata olnud - Franckile koogi meisterdus, Potterimaraton jm.
Aga veider on ikka, sest ma üldse ei tea, mis saama hakkab. Lennupilet on ostetud, aga pole ju ei kohta, kuhu minna ega mõtteidki, mis toimuma hakkab.
Tähendab, esimese plaanina lähen kindlasti WorldStageDesign'i festivalile Cardiffis.. Aga kus ma ööbin ja mis pärast seda saab? Kes teab?
Miljoneid netiaknakesi on lahti short term let'idega ja couch surfingu inimestega ja üüripakkumistega, et äkki ikka kuhugi saab korraks..
Keeruline on, kuidas inimesed niimoodi reisivad, et ostavad lihtsalt pileti ära ja siis lähevad kuhugi - see siiski eeldab ju paljut ja paljut eeltööd või läbimõeldust.
Samas on omamoodi põnev ka - seiklus, vist.
Eks näis, eks näis.
August 28, 2013
July 22, 2013
22.juuli
Tervist, üle pika aja.
Nüüdsest võite pöörduda minu poole vaid kui Edith Hermann, BA.
Tähendab, kõige toredam kogu tseremoonia juures oligi, et proua aserektor? (umbes noh) õnnitles PhD saanuid "Congratulations, Doctor WhatEverTheirNamesWere"
Pool UKd sai läbi sõidetud. Kääbiklaski käidud, umbes. Natuke UK rivieerat nähtud. Ja öö lennujaamas veedetud, traditsiooniliselt.
Ebatraditsiooniliselt sain läbi turvakontrolli minna vaid ühe eksemplariga igast riidehilbust. Ehk kohver kaalus lubatud 20kg asemel 13kg. Ja polnud vaja kaameraid ja üleliigseid raamatuid kuskil põues peita.
Nüüdsis juba 4. päev Eestis ja ma olen Tartut rohkem näinud kui Tallinnat. Chalice'i kontsert oli meeliülendavalt kaunis ja Tartu kohvikud on küll jube armsad, aga teenindus on endiselt kehv (eestlased pagan..).
Kõik saavad aru kui ma tänaval juttu räägin ehk Edith peaks natuke vähem lolli loba suust välja ajama.
Ja kass leiab isegi 4.päeva alguses veel, et ma pole teda piisavalt piinanud ja ronib ise sülle.
Ja ühel hetkel tuleb välja mõelda, et mis Minu Walesist saab, sest ei ole enam ju Edith Aberis ja Walesiski mitte. Natuke on veel aega, nii kauaks jääb, mis on.
Nüüdsest võite pöörduda minu poole vaid kui Edith Hermann, BA.
Tähendab, kõige toredam kogu tseremoonia juures oligi, et proua aserektor? (umbes noh) õnnitles PhD saanuid "Congratulations, Doctor WhatEverTheirNamesWere"
Pool UKd sai läbi sõidetud. Kääbiklaski käidud, umbes. Natuke UK rivieerat nähtud. Ja öö lennujaamas veedetud, traditsiooniliselt.
Ebatraditsiooniliselt sain läbi turvakontrolli minna vaid ühe eksemplariga igast riidehilbust. Ehk kohver kaalus lubatud 20kg asemel 13kg. Ja polnud vaja kaameraid ja üleliigseid raamatuid kuskil põues peita.
Nüüdsis juba 4. päev Eestis ja ma olen Tartut rohkem näinud kui Tallinnat. Chalice'i kontsert oli meeliülendavalt kaunis ja Tartu kohvikud on küll jube armsad, aga teenindus on endiselt kehv (eestlased pagan..).
Kõik saavad aru kui ma tänaval juttu räägin ehk Edith peaks natuke vähem lolli loba suust välja ajama.
Ja kass leiab isegi 4.päeva alguses veel, et ma pole teda piisavalt piinanud ja ronib ise sülle.
Ja ühel hetkel tuleb välja mõelda, et mis Minu Walesist saab, sest ei ole enam ju Edith Aberis ja Walesiski mitte. Natuke on veel aega, nii kauaks jääb, mis on.
June 27, 2013
Mõningate kurbade, kurbade uudiste sekka ka mõni toredam noot.
*Bristol on imetore linn!
*Edith lõpetab ülikooli 1.astme hindega!
(Seletuseks Briti ülikoolides saab hindeid 4.kategoorias - 1. kui kõige kõrgem (70+ punkti), 2.1, 2.2 ja 3.... Põhimõtteliselt on 1.aste võrdne A'ga, näiteks või hindega 5 kui nii on parem mõista.)
*Bristol on imetore linn!
*Edith lõpetab ülikooli 1.astme hindega!
(Seletuseks Briti ülikoolides saab hindeid 4.kategoorias - 1. kui kõige kõrgem (70+ punkti), 2.1, 2.2 ja 3.... Põhimõtteliselt on 1.aste võrdne A'ga, näiteks või hindega 5 kui nii on parem mõista.)
June 21, 2013
21.juuni
Mul on väike paanika-atakk, sest ma helistan friiking kinnisvaramaaklereid mööda, ja ülekõige maailmas ma vihkan helistamist.
Vähemalt 5-10 minutit enne kui ma suudan pärast numbri valimist rohelisele kõnealustamisnupule vajutada.
Väga jube on olla.
Väga. jube.
Vähemalt 5-10 minutit enne kui ma suudan pärast numbri valimist rohelisele kõnealustamisnupule vajutada.
Väga jube on olla.
Väga. jube.
June 12, 2013
12.juuni
Tere, kompuutriruumi, jälle.
1. Disainin graduation balli ja see saab olema üks fabolous üritus.
2. Ja sain stseno tulemuse tagasi - 68 nii koduka kui Kuu eest. Mis paneb mind olukorda, kus pagana Sheikspiiri essee otsustab, kas ma saan 1. või 2.1 (ehk niiöelda cumlaude või siis lihtsalt..) OHMUJUMAL. Ma oleks võinud natuke paremini kirjutada seda esseed.. Närvid, need närvid ütlevad kohe üles.
3. Suure tõenäosusega lähen järgmine juuli Barrie pulma pildistama. OMG.
1. Disainin graduation balli ja see saab olema üks fabolous üritus.
2. Ja sain stseno tulemuse tagasi - 68 nii koduka kui Kuu eest. Mis paneb mind olukorda, kus pagana Sheikspiiri essee otsustab, kas ma saan 1. või 2.1 (ehk niiöelda cumlaude või siis lihtsalt..) OHMUJUMAL. Ma oleks võinud natuke paremini kirjutada seda esseed.. Närvid, need närvid ütlevad kohe üles.
3. Suure tõenäosusega lähen järgmine juuli Barrie pulma pildistama. OMG.
June 11, 2013
11.juuni
Nüüd siis ongi nii, et majas ei ole netti, ja ma juba ei tea, mis ma oma eluga peale hakkan..
Kurb natuke.
Aga elab üle.
Ja maja on ikka kole suur. Ja haisev.
Käin spreiga ringi mööda maja ja lihtsalt.. spreitan.
Aga, eh, ma ei tea ühesõnaga.
Käin tööl, ja kirun uusi, et nad pole kohe ja esimese korraga nii head nagu võiks (ilmvõimatu ideeliselt, aga there we go)
Mingi põneva mõtte tahtel ostsin eile seeni, et noh..ma ei tea, teeks katset.. Ei olnud hea katse. Tähendab, mulle täitsa meeldib seente maitse, aga nende tekstuur on nii kohutav, et ma ei tea, ökk.
Vot jah. Ilmad on ka soojad, lausa palavad, isegi mul on süümekad kui ma toas olen.. (kuigi maja on mõnus jahe, ja kellele seda päikest ikka tarvis on..)
Kurb natuke.
Aga elab üle.
Ja maja on ikka kole suur. Ja haisev.
Käin spreiga ringi mööda maja ja lihtsalt.. spreitan.
Aga, eh, ma ei tea ühesõnaga.
Käin tööl, ja kirun uusi, et nad pole kohe ja esimese korraga nii head nagu võiks (ilmvõimatu ideeliselt, aga there we go)
Mingi põneva mõtte tahtel ostsin eile seeni, et noh..ma ei tea, teeks katset.. Ei olnud hea katse. Tähendab, mulle täitsa meeldib seente maitse, aga nende tekstuur on nii kohutav, et ma ei tea, ökk.
Vot jah. Ilmad on ka soojad, lausa palavad, isegi mul on süümekad kui ma toas olen.. (kuigi maja on mõnus jahe, ja kellele seda päikest ikka tarvis on..)
June 8, 2013
7.juuni, uuesti
(jura kui öösel postitad, tulebki sama päev kaks korda)
1. Käin mööda maja Frebreze'iga ringi ja üritan vanainimesehaisust lahti saada..
2. See köök, ma tahan nutta, see on isegi minu standardite järgi kohutav. Ma lootsin, et see on lihtsalt esmamulje, aga siis ma avasin kappe ja külmkappi ja tahtsin natuke minestada. Üks päev ma teen ühe suure väga suure puhastuse. VÄGA SUURE.
3. Ma leidsin teleka. See ei tähenda head. St, et mu ööd-päevad-jakõikmuuvabaaeg kulub teleka ees.
1. Käin mööda maja Frebreze'iga ringi ja üritan vanainimesehaisust lahti saada..
2. See köök, ma tahan nutta, see on isegi minu standardite järgi kohutav. Ma lootsin, et see on lihtsalt esmamulje, aga siis ma avasin kappe ja külmkappi ja tahtsin natuke minestada. Üks päev ma teen ühe suure väga suure puhastuse. VÄGA SUURE.
3. Ma leidsin teleka. See ei tähenda head. St, et mu ööd-päevad-jakõikmuuvabaaeg kulub teleka ees.
Subscribe to:
Posts (Atom)