November 27, 2013

Ja kui ma mõtlesin, et elu on ilus ja õnnelik ja tuba soe, ja pole vaja rohkem muretseda, siis... siis otsustas mu madrats, et ei saa lasta elul ilus olla ja otsustas, et tal on hiigel auk ja ükski teip ega madratsiga kaasas olnud spetskleeps auguparandamiseks, ei hoia seda auku kinni.
Ehk ma ärkasin täna hommikul põrandal. Ja päeval.
Ja ma tõesti ei taha ega viitsi mingit uut madratsit kuhugi lantima minna. (ma ei viitsi pessugi minna, rääkimata madratsi jahtimisest..) Jeekim küll..

November 26, 2013

Jube palju mõtteid tuli tänasel jalutuskäigul mäkki. pool on muidugi juba meelest ära läinud.

Mõned mõtte näited.

*Naljakas kui ruttu harjun külmaga. Eile öösel oli palav magada. Kuigi ärkasin hommikul 11.8 kraadi toas. Nüüd kui kodust lahkusin oli radikas kütnud toa 16-kraadini. Mis ju ideeliselt pole endiselt veel täiesti normaalne, aga mul oli niiii palav, et ma vähendasin järkjärgult oma riidekihte. (ja ega vist väga palju soojemaks ei lähe ka.. Nii võimas see radikas ikkagi pole, ja tundub, et ma tuba on ka nats suurem kui ma ette kujutasin..) (võib-olla on asi sellest, et ta suht tühi ka.)

*Mõtlesin, et kuidas Semu ütles eile, ei üleeile lausa, et "Lihtsalt kirjuta. See on nii lihtne. Kõike võib juhtuda ja sina juhid ja täpselt nii läheb nagu sina tahad. Lihtsalt mõtle välja kõik.." (mitte päris nii, aga pmst) (me rääkisime kirjutamisest, Semu rääkis, sest ta on alati ainult kirjutanud, ja tal pole kunagi suhelnud inimestega, vaid oma "tegelastega" võinoh, umbes nii)
Mis muidugi tõi mind tagasi mu alatisele arutlusele mõtlemisest, ja kuidas ma olen päris kindel, et ma ei tee seda.. (ja mis on enamustele totaalselt arusaamatu mõte). Kui sa küsiksid mult "Millest ma hetkel mõtled?" kaheksal juhul kümnest ma ütleksin "Mitte millestki", ja mitte, et ma ei tahaks jagada sinuga oma mõtteid (seda võibolla ka.. aga üldiselt siiski mitte..), vaid mu pea oli täiesti tühi tol hetkel. Võib-olla toimub mu mõtlemine mingil teisel tasandil ja kui sa mind kõnetad, siis see tasand nullitakse, niiet võibolla ma mõtlesin sekund tagasi, aga millest pole mul siiski õrna aimugi. Ühesõnaga. Ma ei saa iseendastki ise aru, pole mõtet üritada.
Need teised kaks korda, kus sa võid mind tabada mingil mõttel, on ilmselt, kus ma arutan iseendaga, mis võiks juhtuda. Niiet Semu "Kõike võib juhtuda, sina otsustad...." osutub taaskord takistuseks. Sest ma mõtleks kõik võimalikud variandid läbi, ja ei jõuaks mitte kuhugi, sest iga võimalik variant eeldab, et sealt edasi tuleb veel palju muid võimalikke variante. Üks pikk Fibonacci jada tuleb sealt välja. 1 1 2 3 5 8 13 21 33 54 jne.  (ma tegelikult mõtlesin pigem puud ja oksi ja harusid, aga lõppude lõpuks vastab loodus fibonacci numbrile üldiselt, niiet teeb sama välja..). Kuhu ma tahan jõuda on, et lõpuks on hiiglama palju võimalusi. Ja ma ei suudaks ealeski kuhugi välja jõuda. Või ma arutaks end alguspunkti tagasi.
Kaks äärmust - mitte midagi või liiga palju.
Ehk ma võibolla saaks hakkama kui mul on väga täpne kuulajaskond, ja ma tean, mida nad ootavad. Aga üldiselt. Nope. Ma ei oska kirjutada.

Mis toob mind ringiga tagasi, et mulle tegelikult ju meeldib kirjutada. Aga see ei ole üldiselt seotud mõttetööga või midagi. Kui vaja, siis ma lihtsalt kirjutan, aga see ei eelda mult mingit eeltööd, see peab olema alati lihtsalt see, mis näppudest välja tuleb. Ja ma ei tea, kuidas see tegelikult toimib.

Olen paradoks.

* Siis ma arutasin enda ette taas, et kuidas mul on sõbrad JKLMN. Aga et mitte kuidagit pidi ei saa nii, et ükski täht ei korduks. (mulle meeldib, et mitmetel semudel on mitu nime.) (Ja et mõned semud on nõus nimesid juurde võtma.....)

* Siis ma mõtlesin, et kuidas ma kirjutaks Majakaaslaseid. Adan - punapea. Ta teeb kakaod veega, tahtsin nutta. Rita - omab kolme tuba mu vastas, ja vaatab õhtu ja öö läbi telekat.
Ja siis, et kuidas mu viimase aja semu on Tüüp, kelle ukse peal on kirjas Kofi, aga ma olen päris kindel, et kui ta end mulle tutvustas ütles, et ta nimi on Victor või midagi sarnast.. Aga mul on kohutavalt kehv nime mälu, niiet jamh..

*Ja siis ma mõtlesin, et eesti keel on väga vahva. Aga ilmselt ainult sellepärast, et see on emakeel. Aga, et me saame tekitada lihtsalt uusi sõnu liites kaks nimisõna. Ja kõik saavad aru, sest enamus sõnu on ühetähenduslikud. Ja pole selliseid veidraid sõnu nagu inglise või saksa keeles, kus ühe lõpuga on üks sõna, aga teise lõpuga on absoluutselt täiesti seostumatult teine sõna. (võibolla on eesti keeles ka, ilmselgelt, aga ilus oli mõelda, et meid on säästetud sellest jamast..) Või, et kuidas meil on samas selliseid sõnu nagu palk ja palk (hihiihihiii!) ja sa saad lõputult teha sõnamängu.
Sõnad on ilusad. (Siin on hetkel Stephen Fry käsi mängus. Tema ja Tema sõnad.)

eemh. jah. sedapsi siis.


Imeilus on olla!
Radikas jõudis. 2 nädalat varem kui pidi! :D Päev pärast dispatchimist. 3 päeva pärast tellimist. Selline teenindus noh :D
Vaikselt ronib temperatuur üles. Viimase 10 minutiga olen juba 11.8'lt 12.7'le jõudnud! Hurraaaa! (Ja juba tunnen, et on soe, vara veel, Edith, vara veel).

Kaunis on lihtsalt natukene.

November 25, 2013

Termomeeter vaatab mind rõõmsalt 12,8 ees.
Mina nii rõõmus pole.
Mu radika arvatatav saabumis kuupäev on 10.detsember - 2 nädalat???
Olin loll, et tellisin. Oleks pidanud poest ostma ja siis mingit imeviisi siukese juraka ise koju tassima.

Lisaks. Mul pole absoluutselt häält.
Isegi laulda ei saa, ja me kõik ju teame, et hääl on ametlikult ainult siis ära, kui laulda ei saa.
Sosistada võin.. 8 oktavit mu normaalsest häälest madalamalt.

Vähemalt on nett ?!  (kui nüüd aus olla, siis.. ma vist üritaks siin ruumis hetkel võimalikult vähe aega veeta.. Nad kindlasti igatsevad mind juba mcdonaldsis)

November 23, 2013

Tahaks öelda, et DoctorWho on väga nakkav. See isegi ei meeldi mulle nii väga.. Aga ma hüppasin ja naersin ja oigasin siin Mcdonaldsis ja mind vaadati kui imelikku, aga OHSAPOISS.

Hästi palju vigu oli. Aga nii palju kaunist! Ja Kümme! JAAAAAA "Oh God, it's all 12 of them.." ja siis "Wrong. All 13!" ja masurin. AAAAAHHHHHH.

Ja siiiis lõpus. #Sherlocklives , ja mu ülielevus kolmekordistus!

AAAAAAHHHHdsjkhjdhlk.



(muidu, muidugi lülitati meil nüüd gaas välja, nad pidid seda oktoobris tegema. kui nad oleksid seda oktoobris teinud, oleks soojem.. ja mul oleks praeguseks radikas. nüüd ma lihtsalt külmetan.)


MA OLEN NII EXCITED. KÕIGEPIHTA: Weewoooowooooo.




Lisa: MUL ON JÄLLE NETT. Hõissaaa järgmisele kümnele gigabaidile! Ja pöidlad pihus loodame, et seekord peame natuke kauem vastu!

November 22, 2013

Tellisin just radika endale, jee.

Ei saanud KrispyKreme'i tööle. Lähen homme Preti ja saan teada, et kas mind endiselt tahetakse sinna tööle. Kui ei, siis noh.. Siis algab kõik algusest peale :(

Mu viimase aja söök koosneb McDonaldsi šokolaadimuffinist ja Tesco kirisikoogist. Oh kirsikook, sa oled niiiii hea.

Käisin eile kinos uuesti, NtLive Frankensteini vaatamas, uuesti, teistpidi osadega. Imekaunis on teater. Teater on kauniskaunis.
Ja seiklus oli ka, sest see kino oli kuskil pärapõrgus. Ja siis ma sain sinna kuidagi. Ja siis ma tulin ära, istusin suvalisele bussile ja lootsin, et toob mu linna. Tõi. Aga mu viimane buss oli läinud, siis ma istusin järgmise suvalise bussi peale, lootes, et see toob mind kodule lähemale. Tõi. (Ja siis ma käisin kell 12:30 öösel Tescos ja ostsin kirsikooki)

Õues on jääkülm. Selle tagajärjel on tekkinud mulle mingi loll nohumoodielukas, aga mitte korralik nohu, millega midagi teha saaks.

Ja pidev peavalu on, aga see vist kaelast ja valuvaigistitest. (Kuidas saab valuvaigistite kõrvaltoimeks olla peavalu, see peaks ju just ära minema? Mida ma võtan kui valuvaigisti tekitab peavalu? Jumaljumal..)

Ja siis homme on Doktor Who 50 juubeli osa, ja ma sügavalt kaalutlen, et kas ma tahan seda äkkki kinos näha. (ilmselt siiski tsillin ja vaatan seda Mcdonaldsis..)

Ja esmaspäeval on uus osa The Choirist ja uus osa Light&Dark'i. (ehk Edith on telekasõltlane)

Motivatsioonipuudus.




Lisaks: Ada saatis mulle kaardi ja elu oli ilus! Aitäh!




November 19, 2013


Päästame arktika nunnu poisi heaks, kes minuga tänaval rääkima tuli. (ja imenunnu virtuaalse jääkaru heaks, kelle eest te saate hoolitseda kui allkirjastate).