Pärast natukest üleval olemist mõistsin, et ma ärkasin, sest mu kõrv valutas.
Päris hurraa.
Ainus asi, mis pähe tuli oli teha kummelikompressi. Purustasin siis oma ühe padja, et vatti saada ja keetsin oma kaunist kummeli-vanilje teed. (mul pole õrna aimugi, kuidas kompressi tegemine tegelt käib)
Siis, kõrv kinni seotult, asusin guugeldama. (kõige ohtlikum asi üldse).
Muidugi tuli ühe esimese vastena, et kui on Miskimiski, siis ei tohi kõrv märjaks saada, Ja kui on teine MiskiMiski, siis ei tohi soojas hoida. Ma siis mõtlen oma läbiligunenud ja tulisooja kõrvaga, et "Noh, läks hästi jälle" (Sama ju alati kaelaga, ühtpidi tohib ainult külma ja teistpidi ainult sooja - närv vs lihas vs põletik või midagi... ega ma ometi ei mäleta ju, mis millega käib).
Lisaks on KÕIK netidoktorite kõrvavalu lehed mõeldud lastele. "Põletik on ilmselt siis kui laps vigiseb ja katsub kõrva" Nooo. Tore?! Ma tegelikult ei saanud palju targemaks, aga põletik ilmselt pole.
Aga mis iganes, ma sain natuke edasi magada selle sooja peale.
Kuskil keskil mingis eesti foorumis öeldi, et tuleb sibulat hakkida ja marlisse panna ja siis kõrva peale panna. Pidavat toimima.
?!?!?!?!
Ma ei kujuta ette, mis asi seal ja kuidas toimima peaks?!
Naersin natukene nende netiemmede ja nende soovituste pihta.
Aga see ei takistanud mul töölt sibulat ja marlit kaasa pätsamast. (Noh, igaksjuhuks. kui kuidagi paremaks ei lähe).
Aga noh, praeguseks ma ei saa enam aru, et kas mul valutab pea või kõrv või mõlemad või et kas pea valutab, sest kõrv valutab või kõrv valutab nii, et terve pea valutab.
August 28, 2014
August 27, 2014
Tundub, et ma olen jõudnud taas faasi, kus 2-3 tundi ööund on liigagi piisav..
Aga ma ju TAHTSIN magada -_-
Aga ma ju TAHTSIN magada -_-
August 24, 2014
Täna tegin taas hooldusvisiiti Almasse. Ja läks umbes 10 minutit max. Tundsin end nats mõttetuna küll. Aga kõik toimis. (ja ma isegi võtsin isolatsioonteibi kaasa, mitte, et mul seda vaja oleks läinud, aga ta oli kaasas!)
---
Täna on mul sushi-nälg. Nüüdseks võiks juba üle olla. Aga nooo ei ole. Peaks riisi keetma..
---
Ma just taipasin, et ma saan ju jälle duolingot kasutada, sest internet. Oh võlud, oh valud.
---
Selle asemel, et vaadata mõnd toredat ja tegeliku sisuga sarja, vaatab Edith Digimoni. See on nii kohutavalt mõttetu. Aga ma ei saa ju mitte vaadata nüüd. (lisaks tundub mulle, et kui ma olin 8-9, siis ma tegelt ka vaatasin kõik osad ära kui nad telekast tulid - põhjus, miks kell 7 hommikul üles ärgata.. Kuskil on kindlasti veel alles paberilikapad, kuhu ma kõik digimuutumised üles kirjutasin...)
---
Täna on mul sushi-nälg. Nüüdseks võiks juba üle olla. Aga nooo ei ole. Peaks riisi keetma..
---
Ma just taipasin, et ma saan ju jälle duolingot kasutada, sest internet. Oh võlud, oh valud.
---
Selle asemel, et vaadata mõnd toredat ja tegeliku sisuga sarja, vaatab Edith Digimoni. See on nii kohutavalt mõttetu. Aga ma ei saa ju mitte vaadata nüüd. (lisaks tundub mulle, et kui ma olin 8-9, siis ma tegelt ka vaatasin kõik osad ära kui nad telekast tulid - põhjus, miks kell 7 hommikul üles ärgata.. Kuskil on kindlasti veel alles paberilikapad, kuhu ma kõik digimuutumised üles kirjutasin...)
August 23, 2014
Mul on normaalne internet.
Mul on tolmuimeja kastist tehtud öökapilauake, mis on ideaalse läpaka-hoidmis-kõrgusega.
Ma arvan, et ma ei lahku oma madratsilt pikka aega..
(Ja nii sai Edithist lõpuks juurvili.)
Mul on tolmuimeja kastist tehtud öökapilauake, mis on ideaalse läpaka-hoidmis-kõrgusega.
Ma arvan, et ma ei lahku oma madratsilt pikka aega..
(Ja nii sai Edithist lõpuks juurvili.)
August 22, 2014
Ostlen
Mul on kuidagi palju raha 'üle' see kuu, et siis ma siin mõtlen, et võiks ju osta vajalikke asju, onju, võiks...
Ostsin täna endale lõpuks tolmuimeja. Kõige odavam ja mõttetum, aga ahoi, tolmuimeja. AGA TA ON NIII ARMAS. Ma üldse ei oodanud, et ma nõnda otsekoheselt tasse kiindun. Aga ohsapoiss. Ta on kollane ja hall ja imepisike ja niiiii nunnu! Ma arvan, et ta nimi on Harry. Või Harri.
Ma ei teadnud ka, et üks tolmuimeja võib minus nii palju elevust tekitada. Küllap on mu elu nii igav, et sellised asjad just tekitavadki elevust.
Ja siis ma pean rääkima, kuidas ma käisin Londonis M'iga, jälle. Ja me käisime Muumipoes. Ja ma ostsin endale maailma ägedaima t-särgi.
Muumipapa võrkkiiges lugemas Agatha Christiet.
Ma pole tükkaega ühtki teist särki kandmiskõlblikuks tunnistanud..
(Lisaks jõin arbuusi bubbletea'd ja see oli imehea ja jube roosa)
Ostsin täna endale lõpuks tolmuimeja. Kõige odavam ja mõttetum, aga ahoi, tolmuimeja. AGA TA ON NIII ARMAS. Ma üldse ei oodanud, et ma nõnda otsekoheselt tasse kiindun. Aga ohsapoiss. Ta on kollane ja hall ja imepisike ja niiiii nunnu! Ma arvan, et ta nimi on Harry. Või Harri.
Ma ei teadnud ka, et üks tolmuimeja võib minus nii palju elevust tekitada. Küllap on mu elu nii igav, et sellised asjad just tekitavadki elevust.
Ja siis ma pean rääkima, kuidas ma käisin Londonis M'iga, jälle. Ja me käisime Muumipoes. Ja ma ostsin endale maailma ägedaima t-särgi.
Muumipapa võrkkiiges lugemas Agatha Christiet.
Ma pole tükkaega ühtki teist särki kandmiskõlblikuks tunnistanud..
(Lisaks jõin arbuusi bubbletea'd ja see oli imehea ja jube roosa)
August 18, 2014
Käisin täna siis Almas, et teha hooldusvisiiti Pauli asemel.
Ja muidugi on 200 häda.
Vigased kaablid ja puuduvad kaablid ja trupp, kes ei tea valgusest midagi "vajame üldist valgust". Aga siis muidugi eelmine trupp võttis kõik prožed maha. Ja siis muidugi paned prožed üles ja siis üks neist ei tööta, sest kaabel on metsas, ja siis muidugi sa asendad selle, aga siis muidugi ei klapi siis erinevad pooled, sest see uus prože on teist tüüpi ja teistsuguse valgustugevuse ja -vihuga. Ja siis sa pead teiseltpoolt ka ära vahetama prože. Ja siis sa mõtled, et kas olla ilus ja teha tagant valgust neile ka ja siis sa teed ja siis on esimesed sada prožet nii tugevasti üle keeratud (ja ega ma ju tark pole, et mingeid tööriistu kaasa haarata endale..), et mõni pooljumal ei saaks ka lahti keeramisega hakkama ja siis sa lõpuks leiad need kaks prožet, mida saab mingit pidi reguleerida, ja paned nad üles, ja siis MUIDUGI on neil erinevad pirnid sees ja nii erinev valgustugevus, et selleks hetkeks sa tahaksid juba nutta natuke, aga ikkagi võtad nõrgema alla ja tekitad mingi tagant valguse ühega. Ma pidin seal olema max 30 minutit, lahkusin aga 2 tundi hiljem. Redelitest ja treppidest üles ja alla, koos prožedega ja ilma.
Vähemalt heli töötas nii nagu vaja, muidu oleks küll päris kurb olnud, sest siis ma oleks lihtsalt mökmök olnud.
/vingumine läbi.
Sorts.
Tegelikult oli tore rahulikult teha ja näha, mida erinevad prožed täpselt teevad ja äkki lõpuks tunneb mõne prože nime järgi ka ära.
Ja muidugi on 200 häda.
Vigased kaablid ja puuduvad kaablid ja trupp, kes ei tea valgusest midagi "vajame üldist valgust". Aga siis muidugi eelmine trupp võttis kõik prožed maha. Ja siis muidugi paned prožed üles ja siis üks neist ei tööta, sest kaabel on metsas, ja siis muidugi sa asendad selle, aga siis muidugi ei klapi siis erinevad pooled, sest see uus prože on teist tüüpi ja teistsuguse valgustugevuse ja -vihuga. Ja siis sa pead teiseltpoolt ka ära vahetama prože. Ja siis sa mõtled, et kas olla ilus ja teha tagant valgust neile ka ja siis sa teed ja siis on esimesed sada prožet nii tugevasti üle keeratud (ja ega ma ju tark pole, et mingeid tööriistu kaasa haarata endale..), et mõni pooljumal ei saaks ka lahti keeramisega hakkama ja siis sa lõpuks leiad need kaks prožet, mida saab mingit pidi reguleerida, ja paned nad üles, ja siis MUIDUGI on neil erinevad pirnid sees ja nii erinev valgustugevus, et selleks hetkeks sa tahaksid juba nutta natuke, aga ikkagi võtad nõrgema alla ja tekitad mingi tagant valguse ühega. Ma pidin seal olema max 30 minutit, lahkusin aga 2 tundi hiljem. Redelitest ja treppidest üles ja alla, koos prožedega ja ilma.
Vähemalt heli töötas nii nagu vaja, muidu oleks küll päris kurb olnud, sest siis ma oleks lihtsalt mökmök olnud.
/vingumine läbi.
Sorts.
Tegelikult oli tore rahulikult teha ja näha, mida erinevad prožed täpselt teevad ja äkki lõpuks tunneb mõne prože nime järgi ka ära.
Da Vincil on samasugune mõju mulle nagu Holmes'il.
Selline natuke nagu motiveeriv. (Ja lõpuks ma siiski ei tee midagi, aga vähemalt on jätkuvalt see tunne aeg ajalt, et "Teeks!", et ei ole veel päris juurikas)
Pagana geeniused raisk.
Fiktsionaalsel kujul. (Kas fiktsionaalne on sõna? ma kahtlustan, et mitte)
Eksin ära valedesse maailmadesse ja universumitesse.
Selline natuke nagu motiveeriv. (Ja lõpuks ma siiski ei tee midagi, aga vähemalt on jätkuvalt see tunne aeg ajalt, et "Teeks!", et ei ole veel päris juurikas)
Pagana geeniused raisk.
Fiktsionaalsel kujul. (Kas fiktsionaalne on sõna? ma kahtlustan, et mitte)
Eksin ära valedesse maailmadesse ja universumitesse.
Subscribe to:
Posts (Atom)