September 30, 2015

* Nad saatsid mu passi tagasi (success!) (ma pole endiselt ühtki edasist sammu teinud)
* õpipoiss-tüüp-asi-isik on ilgelt tüütu. Ma ei viitsi sulle kaheksa korda seletada, et lamp on klaasist = pane tugevamasse kasti ja muud. Ja pidevalt silma peal hoida ja ise pmst mitte miskit teha, aga et sul ikka oleks miskit teha.
* 6 kuu ülevaatlus peaks toimuma väga varsti ja bossmehe vihjete kohaselt saab see põnev olema.
* ma olin tglt ka hippodroomi DSMi (intspitsient?) show repordist kirjas kui lava vasku ASM. Kõva.
* kui üks Edith saab paremini hakkama commside tööle panemisega kui stage electricu poisid, kel on aastaid ja aastaid ja aastaid ja aastaid kogemusi. ha! Ja ropelight on kõige junnim Asi maailmas, pmst. 
* witches of eastwicki lavakujudnsu on kõige igavam asi maailmas ja ma olen elus pettunud.


* ma ei viitsi kellegagi suhelda. Sorts. Selle pärast ma blogin, harva küll. Kuid see on minu jaoks piisav; korraks mõtted 'kellelegi' kuuldavaks teha. Kommunikatsioon on ülehinnatud. 

September 25, 2015



Dünndünndünn 

(Ehk, kuidas edith saab surma)
(Eriti äge oleks kui nad mu passi ka tagasi saadaks?!)

September 19, 2015

Kell on 8 õhtul.
hippodroomi valgus on üles seatud.
Ja ma pole endiselt joonud oma hommiku kohvi.

September 13, 2015

Olin hea ja läksin I'ga Sunseti proovi..taas.
Ja nüüd kõik laulud kummitavad...taas.
Ja see on endiselt suht mage...(aga tegelikud on kindlasti palju paremad kui understudyd keda me eelmine kord nägime...)

Ja saime stage passid, mis on mu lemmik asi Hippodroomi juures.. (Va et see on Hippodroom ja vinge ja mis kõik..)
Ja ütlesin valguse inimestele, et ma ilmselt vean end laupäeval lxi fit-up'ile kohale. Võibolla.
Sest lava fit up järgmisel päeval algab kell 7 hommikul.. Niiet, kes teab, kas ma tegelt ka viitsin end päev varem kohale vedada.


M vanemad tõid maailmaparimaid poola moosipalle (st, see asi, mida siin kutsutakse doughnutiks ja mis on pmst moosipall, aga misiganes sisuga, st teoreetiliselt enamasti see pole "moosi"pall.. Aga seda, mida meie kutsume doonutiks või sõõrikuks, on ameerika pärane auguga asi ja see pole päris see.. Ühesõnaga, mis iganes) roosi täidisega.

Ütlesin Theatre Westile, et võin seegi aasta neile tehnik olla, st oleneb kuupäevadest, aga pmst. Ja siis ma mõtlen, et totu ikka küll. TWle ütlen jah, aga neile etendustele, mida P teeb proffessionaalselt järgmise kahe kuu jooksul, ütlesin ei?! St, see oli vist pigem see tõttu, et ta vihjas, et tahaks vaid ühte tehnikut kõigi kolme etenduse jaoks + kuna on prof värk, siis  proovid ja asjad on päeva ajal, mis hästi ei toimiks..
(Mitte, et TW jaoks ma peaks ka esika nädala esmaspäeva vabaks võtma, aga eksole, misiganes, onju...)

-----

Hetkel vaatan : Once upon a time (sest kes ei vajaks jamat disney imitatsiooni, kus iga kolmas lause on pmst sõna-sõnalt ette aimatav?)






September 4, 2015

Kui keegi mõtleb mulle pakke saata vahel, ma ei tea, mingil hullul põhjusel, siis..

Kui see on kast ja ei mahu postkasti, siis palun saata-

Edith Hermann - personal
Enlightened Lighting
26-28 Emery Road
BS4 5PF
BRistol

Tänks ja kniks

August 31, 2015

Klõps ehk pädi kunst

Nagu ikka. Selle asemel, et asjalik olla eile/täna, leidsin ahastuses, et Shaunid lõppevad juba homme ja mul on veel 40 kogumata ehk läksin jahile. 
Shaunidest pilte veel ei saa, sest ma katsuks homme siiski ka veel mitte-asjalik olla ja mõne veel koguda (hetke seisuga on 51/70). Miinuseks on muidugi, et kõik mu autojuhid on endiselt puhkamas ja enamus alles jäänud Shaune on üksteisest üpris kaugel..(uurisin just välja, et ma kõndisin täna 16km..24000sammu, kulutasin üle 1000 kalori..(ja masinad ei võta ju arvesse neid sadu mägesid, mis ma turnisin... Ehk homne Shaunitamine toimub ainult siis kui mu jalad tglt ka veel elus on)

Aga seniks - bristol:

                       Kaelkirjak

Ilmselt Norra ja mõni fjord vm (ehk Avoni jõge ümbritsevad järsakud)

Mingi postmoderne Pirita Olümpia Purjespordi Keskus vm

Poleks erksaid jakke, olekski peaaegu Bruneli Bristol aastal 1830..

Ka mõni Skandinaavia maa, ilmselt..

             Balloon Fiesta ajal..

Vaade Bristolile sillalt..

August 29, 2015

Laupäeviti on ikka naljakas töötada. Need 3-4 tundi on nii lühikesed ja tunduvad nii mõttetud. Ja nagu ei viitsi miskit korralikult alustada, sest pole ju aega, miskit lõpetada.
Ometi sai mitu asja tehtud ja ringi nihutatud ja laos on nüüd võibolla natuke ruumi, et kogu Edinburgeri festivali asjad mahuvad kuhugi tagasi tulla..
Ilmselt on jube veider, kui SA tagasi tuleb.. Samgi ju ütles, et kuidagi vaikne ja rahulik on ilma (aga Samil on tavaliselt kõigi kohta midagi öelda...)

Ja esimest korda olin natuke aega üksi laos, sest HM pidi tegema hädaolukorra sõidu. Ja ma ju ei sõida.

Sellega seoses. Ma tegin netis taotluse provisional driving licence jaoks. Et siis. Jeeebus. See on ilmselt väga halb mõte.. (sest 10m P kaubikuga ümber nurga sõita on kõige jubedam asi, mis ma elus teinud olen ja ma isegi ei vajutan gaasile..)


Mida rohkem vajab tegemist, seda vähem on isu asjalik olla.


// Lisaks. Kuidas kõige paremini igasugune arusaam nädalapäevadest ja ajast segi ajada? Tööta laupäeval kui esmaspäev on bank holiday.
Ehk kuidas järgmine nädal ma ei saa midagi aru.