March 31, 2018

Milaano oli nats igav.
kahjuks.

kui poleks olnud (uskumatult organiseerimata) vabatahtlikutamist, siis poleks vist osanud 5 päevaga küll miskit peale hakata.

st.
kohti, mis jäid nägemata küll on. aga ma arvan, et järgmine kord tuleb kasutada Milaanot hüppelauana muu Itaalia nägemiseks.





March 15, 2018

teater sai läbi. nii paariks nädalaks.
 (ja nagu ikka kaasnes sellega haigus) (woop, ei saa lahti see aasta kuidagi)

AGA.

5 päeva Milaanoni!!!
korraks ära! või noh. vabatahtlikuna töötamine vist ikka ei loe päris puhkusena, aga mis iganes.

(igakord kui hüiatan endale "MILAANO", mõtlen ma Chessi "Merano" laulu peale. Njamh. Kaart ütleb, et polegi niii-i kaugel üksteisest)


March 9, 2018

Ma ei viitsi.

Aga varsti on korraks puhkus.

March 1, 2018

Veebruar


Veebruaris olid proovid. Proovid. Veel proovid. (ja hästi palju sellega kaasnevat stressi ja muidu jura)
Saladinist sai 10 aastat.
Olümpia mängud toimusid.
Marta oli taas Bristolis, nii et me muidugi sõime jaapani toitu.
Vastlakuklit sai esimest korda nii umbes seitsme aasta jooksul!!
Demoti mitmeid effekte meile.
Ronimas sai käidud.
'Wicked' nähtud (ei soovita)
Eesti Vabariik sai 100! (ja ma käisin mööda Bristolit ja lehvitasin lippu ja rääkisin kõigile, et oleme 100) (Bristoli Hippodrome'i teater on vanem....)
Ilmad läksid külmaks ja nüüd on lumi maas.


February 9, 2018

January 31, 2018

Jaanuar


Jaanuaris ma:
Kuivatasin värvifiltreid. Vihma sadas. Zorro proovid on hoos. Raamatuid lugesin, natukene. Teed ja kohvi jõin.  Ja lõpuks olin nii haige, et ainsad asjad, mida filmida olid ibuprofeen ja tatilapid ja kanasupp. (#maeiviitsienamkodusolla)

Parem on heliga vaadata.
(või üleüldse instagramis vaadata või miskit, sest blogger on teinud 1-0 igasuguse kvaliteediga, heihoo) (https://www.instagram.com/jellodiil/ ) (neile, keda huvitab, onju)

December 28, 2017

Blöga-löga.

Vahepeal käisin Londonis, Potterit vaatamas, ja oli tore. (teater, oh, teater)
Potteri teatri kohvikus oli mõni seinakell. Siuke kodune tunne kohe.

Vahepeal tõin oma auto ära Pauli juurest.
Tere, Marvin. (Nagu depressiivne android Pöidlaküüdi Reisijuht Galaktikast)

Tere, Marvin.

Siis see ükskord kui ma tegelikult ka Marviniga sõitnud olen, üksi, oli selleks, et kuuske tuua, aga aianduskeskus oli kinni.
Kuuse asemel riputasin kogu valgustuse lakke. Votvot.

Ja saagu valgus vm

Ise ka kaunistet.

I.'lt sain jõuluks raamatu, mida reaalselt kolm päeva varem poes sirvisin ja mõtlesin, et.. "ooooh.."
Great minds.. ja mis kõik.
Siis kui on vaja tobedate äppidega pilte teha onju.

4 päeva puhkust ehk kuidas muuta ka kõige jaburama unegraafiku veel jaburamaks. hurraa?
AGA.
Lund sadas! Päriselt! Või noh, mitte päriselt, sest see oli tegelikult suhteliselt lihtsalt.. vedel. Aga nägi päris välja!










Kell oli 2.30 öösel kui ma otsustasin, et "kui ma praegu kohe ei lähe seda lund uudistama ja jäädvustama, siis ma ilmselt jään ilma kah"
ehk kuidas ma vahel teen õigeid otsuseid, sest hommikuks polnud pmst miskit alles.

20 minutit õues ja ma pole vist kunagi nii läbi ligunenud olnud.