December 30, 2018

kell 4 öösel (hommikul?) on ilmselgelt kõige parem aeg, et teha neid töö asju, mida ma ideeliselt oleks võinud terve laupäeva jooksul teha, onju.

(Edith, 27, natukene veidrik - satub elevusse, sest macro tegelt ka töötas Excelis)

(peaks homme (täna?) veel asju loendama minema tööle. aga onju pühapäev. ja ma ei viitsi. aga peaks...........)(ise sättisin end siia jamasse)






(eesti keelt küll üldse ei oska enam, muide)

December 20, 2018

A. Pmst.

Ingrid on puhkusel 1.5 kuud jaanuarist veebruarini.

Et kui keegi tahab külla tulla, siis.

PARTY FLAT.

(pigem siiski istun omas toas ja loen raamatut flat.. aga misiganes.. detailid)

December 13, 2018

see jõuluvärk ei istu mulle.

sel aastal on kohe kuidagi eriti vastu.
tavaliselt on nagu keelumärgid enne novembrit. aga seekord ei ole endiselt mingit tunnet. lihtsalt nõme on.


kolleeg alt tuli üles, et öelda, et nad on kõik läinud. ja siis istus minu ja teise vahel ja muudkui rääkis. 25 minutit rääkis.
ja ma muudkui noogutasin (teine üritas hoolega tööd teha).
mis värk on? miks sa mulle räägid?

bonzo-koer oli tööl täna. aga täna on neljapäev. nüüd on kõik sassis ju.
(ma reaalselt mõtlesin, et ma magasin terve päeva maha kuidagi) (ei üllataks väga)


----

uisud ostsin.
mul on jälle uisud, mis tegelt ka mulle jalga mahuvad.
nürid on vaid.
võiks nüüd vist uisutama jõuda kah.

----

30 raamatut.
mitu veel lugemises. (st üks on kena 1000 lehekülge, aga samas on ju tervelt 4 päeva internetita vabadust keset eikuskit!)
kõvakaanelised raamatud sakivad (tunnen teile kaasa Eestimaal)

December 2, 2018

November


November oli suht igav.
Käisin kinos paar korda (selle kõige olulisema - Fantastiliste Olendite kesköise käigu unustasin filmida...)
Mitmed koerad käisid tööl ja olid Kõige Paremad.
Töö saatis mind tervelt kolmel korral Bathi. Kaks korda pilte tegema, ükskord showcallima.
Kollase jope ostsin ja maailm on ilus nüüd (vahel).
Ühe õhtu teatris nupule vajutamist tegin kah.

November 27, 2018

Täna hommikul tegin silmad lahti ja.. tuba oli suitsu täis.
Natuke segaduses, magasin natuke sisse ka. Ei mõelnud väga.
Tuletõrje alarm läks tööle. Mina jooksen alla, panen kinni alarmi.
Tagasi korterisse.
Lähen kööki.
Okei.
Ooookei.
Köök on Väga Tossu täis.
Mina, idioot, kontrollin kõige pealt, et pliit-ahi pole sees või kuskilt ei tundu kuum.
Nope.
Teen paar akent lahti. Sulgen oma toa ukse. Vaatan ringi.
Jep. Köök. Köögis on endiselt palju tossu.
Nojah, ja siis ma helistasin tuletõrjesse.
Ja üritasin naabritele seletada, et "Ei, ei, mu köök ON tossu täis. Ma tean, miks see alarm pläriseb pidevalt."

Tulemehed tulid kohale (väga ruttu). Avasid köögi ukse nagu filmis. Vaatasin kuumuskaameraga ringi. Eemaldasid ahju. Ja külmkapi. Ja ei leidnud midagi.

Siis rääkisid naabritega juttu.
Mingi idioot naaber. Arvas, et hea mõte on mingeid tähtsaid dokumente põletada, ühesõnaga. Mu köögiakna all. (st, kolm korrust üles, aga pmst).
Ja tuleb välja, et mingi tuulekoridor vm on nende uksest meie köögis olevasse peidu-urkasse.
Normaalne.


Terve päeva on aknad lahti olnud. Kõik haiseb suitsu järgi.
Nagu Tatari.
(ei ole nagu Tatari, teistsugune, aga tunne on sama)
Kui kell on 2 öösel.
Ja ilgelt on vaja Spotifys roadtrip playlisti teha.
Ja siis Spotify pakutud playliste sirvida.
Ja "Movie in my Mind" satub ette.
Ja sa mõtled. "Mm. Lihtne klaveri saade ju. Ma saaks ilmselt selle mängimisega hakkama"
Ja siis 5 minutit hiljem istud läpaka ees ja mängid garagebandi jurakat klaverit ja tegelt ka lihtsalt tuleb välja.
Ha.

November 25, 2018

Aa, Sigma saaga.
(ammu tegelikult juba lahendatud)

See, et neile helistama pidin, oli selleks, et nad tahtsid öelda, et "kui sa oma kutupiilu objektiivi meile saadad, siis me teeme sulle nats soodukat uue jaoks" ja see nats soodukat oli umbes £5 odavam kui Amazoni hind...

Ostsin hoopis kaks objektiivi vähema raha eest.
(Kas nad sama head ka on, seda ma veel ei tea, aga eks näis) (St üks kindlasti on kehvemat tüüpi obje aga siuke zuuuuum, et ma ei saanud teda ju mitte osta selle raha eest mida pakuti)


Käisin tegin töö jaoks pilti kohe uue objektiiviga. Vot.vot.