Esmaspäevast tuleb tööle minna jälle.
St, väga korraks, ilmselt, enne kui terve UK jälle karantiini pannakse.
Mis teed seal tööl kui miskit teha ei tohi, mh?
Esmaspäevast tuleb tööle minna jälle.
St, väga korraks, ilmselt, enne kui terve UK jälle karantiini pannakse.
Mis teed seal tööl kui miskit teha ei tohi, mh?
Jälgin nüüd github'i twitteris.
am i developer yet?
(ei ole, nali lihtsalt)
Ingrid: Täna poes käies jalutasin läbi ka kodulooma vahest, et noh, et teada saada kui palju kassitoit maksab..
Edith: Ja kas me hakkame maksma kopsu ja maksaga ühe kassi ülalpidamise eest?
Ingrid: Nah, igasugusega hinnaga on ja, eks kass sööb, mida me talle anname.
Edith: Hahahaahahahaha, sa ilmselgelt pole kunagi kassi omanud.
(Ingrid ostab korterit)
Lähen reisule paari päeva pärast—selline tunne nagu teeks miskit illegaalset.
Võib-olla ongi halb mõte, aga noneh.
(st, ainult Poolasse lähen, M'ile külla)