Head iseseisvus päeva!
Andsin täna Meelikale intervjuud dokumentaali jaoks.
Leidsin, et kaamera esine ei meeldi mulle.. Mulle sobis palju rohkem see, et ta palus mul enda rääkimist filmida..
Igatahes. hoopis põnevam.
Edith live kommenteerib Oscareid, sest mida paremat teha kell 1.30 öösel!
Ja kell 5.30 öösel kui oscarid said läbi on mu tuba madalasseisus = 8.5kraadi. Aga niiskust on ainult 71%, niiet see on hea.
niiet Kiku ma loodan, et sa ei pahanda, et ma olen oma Oscari õhtu veetnud sinu toas :D