Showing posts with label tv. Show all posts
Showing posts with label tv. Show all posts

February 5, 2014

Vaatan lõpuks Hinterlandi.
mul on selle pihta mitu tunnet.

Esimene on umbes alati : OH KUI KAUNIS VALGUS. Ja. Nii tore, et te olete teinud 'lihtsalt ilusaid kaadreid'.

Järgmine on tavaliselt: ABER EI TOIMI NIIMOODI. Seekoht pole seal ja need kohad on kõrvuti, ja te sõitsite sinna autoga?! Pluss MIKS ma ei tea, kus See on?!

Ja siis vahel käib läbi: Mis mängu see peainspektor mängib?!?! Ja Tüüp ise, misasisaoled?!

Ja siis lõpuks oli: Miks ma pole endiselt näinud kedagi, keda ma tean?!?! Ae, tuttavad!?