Sattusin kogemata Comic Reliefi vaatama..
Ja siia ma jään istuma ja vaatama. naerma ja nutma.
Muidugi, näidake mulle haigeid Aafrika lapsi, taustaks Arvo Pärdi Spiegel im Spiegelit mängides..
Ei, ei.. Ma ei nuta... Mul on lihtsalt midagi silmas..
Täitsa arusaadav, miks see on Comic Relief, sest ilma selle komöödiat oleks kõik lihtsalt ühed hulpivad kehad keset pisarate merd.
Ja siis mul on just krediit otsas ja ma ei saa annetada :(
Ja siis ma nutan veel rohkem kui Rob Brydon ja see OneDirectioni tüüp räägivad nendes haiglates ja ei suuda olla.
Ja siis, tahan öelda, et Alan Carr on jura.
Aga Blackadder ja David Tennant ja Matt Smith ja...
aga need pisikesed lapsed..
ja siis ma tahtsin sedagi teha, et ma ostan t-särgi ja läheb nats annetuseks sellest.. Aga enamus on välja müüdud ja beebi kaelkirjakuga särki tehti ainult lastele ja beebidele jaa... see on ka välja müüdud :/
March 16, 2013
March 14, 2013
13.märts
Muidu on nii, et kiire on - jeee!
Terve semester peaaegu tühja panna ja igavleda ja lõputult DSi või Neopetsi või midagi kolmandat mängida viskab üle.
Ja nüüd on äkki nii, et kõik tahavad ja on teha!
Dissocia proovid ja OneActs järgmine nädal ja Shakespeare'i grupi miitingud.
Hurraaa tegevusele!
OneActsi plakati pilte mul teha ei lastud, st küsiti lihtsalt kelleltki teiselt (aka Barrie, kes on põhi tehniline manageri girlfriend onju, eksole..), et Edith, kes on niiöelda Broadwaysi ametlik fotograaf, et milleks talt küsida, et võiks pilte teha eksoleonju? Aga mingil põneval põhjusel nad leidsid, et ma võiks teha proovidest pilte.. Nüüd ma jooksengi mööda proove ja ajan lavastajad taga, et "Kas ma võin täna tulla kuhugi, pliiis.."
Avastan WhiteBalance'i ja RAW failide võlusid ja valusid ja muidu on ka äge ja objektiiv ja mina ei oska koos fokusseerida..
(Ja ma saingi oma grupist kõige kõrgema hinde. Just sayin').
Ma tegelt tahtsin teile näidata, et Aberis on ägedad linnud! (Nats kleebitud video, sest ma kuidagi suutsin filmides midagi vusserdada ja tumedamaks muuta ja siis ma üritasin seda nüüd uuesti ühtlaseks muuta ja ühesõnaga, linnud nats hüppavad..) (Muusika on A.Pärt - Fratres.) (Kvaliteediga tehti muidugi üks-null jälle) (But you get the idea, hopefully)
Terve semester peaaegu tühja panna ja igavleda ja lõputult DSi või Neopetsi või midagi kolmandat mängida viskab üle.
Ja nüüd on äkki nii, et kõik tahavad ja on teha!
Dissocia proovid ja OneActs järgmine nädal ja Shakespeare'i grupi miitingud.
Hurraaa tegevusele!
OneActsi plakati pilte mul teha ei lastud, st küsiti lihtsalt kelleltki teiselt (aka Barrie, kes on põhi tehniline manageri girlfriend onju, eksole..), et Edith, kes on niiöelda Broadwaysi ametlik fotograaf, et milleks talt küsida, et võiks pilte teha eksoleonju? Aga mingil põneval põhjusel nad leidsid, et ma võiks teha proovidest pilte.. Nüüd ma jooksengi mööda proove ja ajan lavastajad taga, et "Kas ma võin täna tulla kuhugi, pliiis.."
Avastan WhiteBalance'i ja RAW failide võlusid ja valusid ja muidu on ka äge ja objektiiv ja mina ei oska koos fokusseerida..
(Ja ma saingi oma grupist kõige kõrgema hinde. Just sayin').
Ma tegelt tahtsin teile näidata, et Aberis on ägedad linnud! (Nats kleebitud video, sest ma kuidagi suutsin filmides midagi vusserdada ja tumedamaks muuta ja siis ma üritasin seda nüüd uuesti ühtlaseks muuta ja ühesõnaga, linnud nats hüppavad..) (Muusika on A.Pärt - Fratres.) (Kvaliteediga tehti muidugi üks-null jälle) (But you get the idea, hopefully)
March 5, 2013
5.märts
Kõige parem tee Carmolisega on sidruni tee ehk algab jälle aeg, kus me kolmekesi korda mööda ja järjest oleme nohus-köhas-kurguvalus. Elis->Kristina->Edith.
Kuigi, mu lemmik on ikka ja alati kurguvalu, alati ründab mind esimesena.
Kuigi, mu lemmik on ikka ja alati kurguvalu, alati ründab mind esimesena.
March 1, 2013
1.märts
Vahepeal sai asi märtsiks.
Toru sai üllatavalt ruttu parandatud ja kahtlustan, et toruparandajaonu ütles midagi a la stiilis, et "liiga vähe kütate, liiga suured temeperatuuri erinevused, toru läheb katki." igatahes on meil mitu päeva olnud küte pidevalt sees.
Kiku toas on juba Vahemeri (niiskus ju siiski ka..) ja minu toas on ka lausa 17 kraadi. Ei tea kohe, mis selle suure soojaga peale hakata. Täna magan lühikeste pükstega, tere. (villased sokid jätsin siiski jalga, mine tea, mis hommikul jälle toimub..)
Üks päev oli Kryztophil sünnipäev ja lärm oli suur. Kell 3 ja 4 ja 5 ööselgi käis muusika nii, et voodi rappus. Oli tõestus, et mu magamine üldse ei sõltu mingist ümbritsevast keskkonnast (vähemalt häältest mitte..). Siis kui mina otsustasin kell 3, et aitab, une aeg, siis ma ka jäin suht kohe magama. Teine kord aga on kell 3 ja täielik vaikkus ja siis ma vaatan tunde veel lage..
Igatahes. Köök ikka veel kleebub nats ja aegaajalt on tunda alkoholi lõhna. Vannitoa ukse suutsid purjus lapsed eest ära saada kuidagi. See küll paigaldati tagasi kohe järgmisel hommikul (olin hirmus üllatunud), aga see ei toimi eriti hästi. Pesus ühesõnaga ei maksa käia, muidu jäädki sinna.
Vahepeal saime 1.semestri hinded ka kätte. Productioni sain 79 ehk 1. ja newmedia sain 69 ehk 2.1. Ühesõnaga on nii, et ma vist sain oma grupist kõige kõrgema productioni hinde. Tähendab. See hinne on üleüldse natuke ülemõistuse kõrge, ma jõllitasin tükkaega hinnetelehte ja ei suutnud uskuda.. (100 on võimatu hinne.. Kõige kõrgem, mis ma olen kuulnud on 83, ja see on umbes max 2 inimest 4 aasta jooksul või midagi..tase).. Ühesõnaga, what? Ehk.. Kuna ma arvasin, et mu essee oli jõle kehv, et ma saan mingi 71 (sest ma teadsin, et mu praktiline productioni hinne on hästi kõrge..), siis on kaks võimalust, et kas 1. praktilise hinne oli kõvasti veel kõrgem kui ma arvasin.. või 2. sodipudi essee kirjutisest sai ikkagi mingit asja ja sobis.
Ja ühesõnaga on mul nüüd pinge peal, sest kui ma nüüd hästi hästi tubli olen see semester, siis ma saan üldse 1. kokku ja see on.. kõva. (pinge ja kõva. haahaaa. saan teemandiks). Ja see kõik on nagu mingi ühe punkti mäng.. Mis on kokkuvõtvas hindes 0.2 punkti mäng. (kui keskmine on 69,4 siis on 2.1 kui 69,6, siis on 1.)... Ühesõnaga, ma tegelt ei arva, et ma saan kõrgeid hindeid, sest ma pole kunagi puhta stsenograafia eest mingit kõrget hinnet saanud. ja Shakespeare. Olen seal fanattide vahel ja ei tea midagi, et...vaevalt.
Siisveel, et olen viimased ajad Zeldat mänginud Elis'e DS'il (mängukonsool-asi). Ja leian, et see on suurepärane näide, kuidas ma tahan teada, aga mitte õppida :P Ma tahan ilgelt mängida ja ilgelt põnev on, aga kui ma pean kõik salakäigud ja asjad ise välja nuputama, naaaaah.. Ei, ma olen üllatavalt vähe abi kasutanud, aga vahel mõtlen küll, et ma ise ei tuleks elusees selle peale, et mingeid kohti näiteks uuesti läbi käia või midagi, et asju leida.. Ühesõnaga.. ma jään väga kergesti mängudest sõltuvusse.
Muidu ei ole põnev elu.
Toru sai üllatavalt ruttu parandatud ja kahtlustan, et toruparandajaonu ütles midagi a la stiilis, et "liiga vähe kütate, liiga suured temeperatuuri erinevused, toru läheb katki." igatahes on meil mitu päeva olnud küte pidevalt sees.
Kiku toas on juba Vahemeri (niiskus ju siiski ka..) ja minu toas on ka lausa 17 kraadi. Ei tea kohe, mis selle suure soojaga peale hakata. Täna magan lühikeste pükstega, tere. (villased sokid jätsin siiski jalga, mine tea, mis hommikul jälle toimub..)
Üks päev oli Kryztophil sünnipäev ja lärm oli suur. Kell 3 ja 4 ja 5 ööselgi käis muusika nii, et voodi rappus. Oli tõestus, et mu magamine üldse ei sõltu mingist ümbritsevast keskkonnast (vähemalt häältest mitte..). Siis kui mina otsustasin kell 3, et aitab, une aeg, siis ma ka jäin suht kohe magama. Teine kord aga on kell 3 ja täielik vaikkus ja siis ma vaatan tunde veel lage..
Igatahes. Köök ikka veel kleebub nats ja aegaajalt on tunda alkoholi lõhna. Vannitoa ukse suutsid purjus lapsed eest ära saada kuidagi. See küll paigaldati tagasi kohe järgmisel hommikul (olin hirmus üllatunud), aga see ei toimi eriti hästi. Pesus ühesõnaga ei maksa käia, muidu jäädki sinna.
Vahepeal saime 1.semestri hinded ka kätte. Productioni sain 79 ehk 1. ja newmedia sain 69 ehk 2.1. Ühesõnaga on nii, et ma vist sain oma grupist kõige kõrgema productioni hinde. Tähendab. See hinne on üleüldse natuke ülemõistuse kõrge, ma jõllitasin tükkaega hinnetelehte ja ei suutnud uskuda.. (100 on võimatu hinne.. Kõige kõrgem, mis ma olen kuulnud on 83, ja see on umbes max 2 inimest 4 aasta jooksul või midagi..tase).. Ühesõnaga, what? Ehk.. Kuna ma arvasin, et mu essee oli jõle kehv, et ma saan mingi 71 (sest ma teadsin, et mu praktiline productioni hinne on hästi kõrge..), siis on kaks võimalust, et kas 1. praktilise hinne oli kõvasti veel kõrgem kui ma arvasin.. või 2. sodipudi essee kirjutisest sai ikkagi mingit asja ja sobis.
Ja ühesõnaga on mul nüüd pinge peal, sest kui ma nüüd hästi hästi tubli olen see semester, siis ma saan üldse 1. kokku ja see on.. kõva. (pinge ja kõva. haahaaa. saan teemandiks). Ja see kõik on nagu mingi ühe punkti mäng.. Mis on kokkuvõtvas hindes 0.2 punkti mäng. (kui keskmine on 69,4 siis on 2.1 kui 69,6, siis on 1.)... Ühesõnaga, ma tegelt ei arva, et ma saan kõrgeid hindeid, sest ma pole kunagi puhta stsenograafia eest mingit kõrget hinnet saanud. ja Shakespeare. Olen seal fanattide vahel ja ei tea midagi, et...vaevalt.
Siisveel, et olen viimased ajad Zeldat mänginud Elis'e DS'il (mängukonsool-asi). Ja leian, et see on suurepärane näide, kuidas ma tahan teada, aga mitte õppida :P Ma tahan ilgelt mängida ja ilgelt põnev on, aga kui ma pean kõik salakäigud ja asjad ise välja nuputama, naaaaah.. Ei, ma olen üllatavalt vähe abi kasutanud, aga vahel mõtlen küll, et ma ise ei tuleks elusees selle peale, et mingeid kohti näiteks uuesti läbi käia või midagi, et asju leida.. Ühesõnaga.. ma jään väga kergesti mängudest sõltuvusse.
Muidu ei ole põnev elu.
February 25, 2013
25.veebruar
Mul oli vaja täna hästi palju teha, niiet loomulikult ma otsustasin selle asemel magada.
Teine uudis on, et mingi toru läks katki ja nüüd meil pole ei sooja vett ega üldse mingit soojust ühesõnaga. (Siin kohal thumbs up Rudolfile, kes kinkis mulle kuumaveepudeli jõuluks!)
Ja ma olen liiga laisk, et täispuhutavat madratsit tagasi anda Krystophile, et siis ma selle asemel magan sellel. Sest mu voodil on kolm asja. Ja jumal, see on ju suur töö, et neid sealt ära võtta.
Üks esmaspäev, kus Sami (mitte mu lemmik Sami, seda kes otsustas, et ta enam ei käi ja leiab parema töö.. aga teine lemmik Sam) polnud tööl oli paanika ja palju rahvast. Ja Kamilla printsessil oli halb olla, sest.. noh.. tal on pidevalt. Ehk oli Edith vs inimesed. Ja Edith survavive'is, kuigi ma olin lõpuks nii väsinud. Suhtlemine, pagan.
Üks päev tööl oli vaikne ja siis me Christine'iga arutasime, et kõik näpivad klaasist vitriini (on selline sõna olemas?), kus koogid on. Ja siis ütlesin, et paneme sinna sildi, et "Klaasi mitte katsuda - te hirmutate kooke!" ja "Kooke mitte toita!". Christine naeris pool päeva selle üle. Ma olen komöödiageenius, tere.
Ja teine päev oli selline lugu, et... Me 2 nädalat tagasi saime uue külmiku, aga see läks suht kohe katki.. Ja kraadiklaas seal sees ütles, et seal on 23 kraadi. Ma küsisin Christine'ilt, et kas ma võin sisse kolida.
Ja siis ta ütles, et kujutab ette, kuidas ma ripun seal pea alaspidi ja ta peab inimestele seletama, et "Ah, she's just taking a nap.." Ta teab mind hästi! :D
Teine uudis on, et mingi toru läks katki ja nüüd meil pole ei sooja vett ega üldse mingit soojust ühesõnaga. (Siin kohal thumbs up Rudolfile, kes kinkis mulle kuumaveepudeli jõuluks!)
Ja ma olen liiga laisk, et täispuhutavat madratsit tagasi anda Krystophile, et siis ma selle asemel magan sellel. Sest mu voodil on kolm asja. Ja jumal, see on ju suur töö, et neid sealt ära võtta.
Üks esmaspäev, kus Sami (mitte mu lemmik Sami, seda kes otsustas, et ta enam ei käi ja leiab parema töö.. aga teine lemmik Sam) polnud tööl oli paanika ja palju rahvast. Ja Kamilla printsessil oli halb olla, sest.. noh.. tal on pidevalt. Ehk oli Edith vs inimesed. Ja Edith survavive'is, kuigi ma olin lõpuks nii väsinud. Suhtlemine, pagan.
Üks päev tööl oli vaikne ja siis me Christine'iga arutasime, et kõik näpivad klaasist vitriini (on selline sõna olemas?), kus koogid on. Ja siis ütlesin, et paneme sinna sildi, et "Klaasi mitte katsuda - te hirmutate kooke!" ja "Kooke mitte toita!". Christine naeris pool päeva selle üle. Ma olen komöödiageenius, tere.
Ja teine päev oli selline lugu, et... Me 2 nädalat tagasi saime uue külmiku, aga see läks suht kohe katki.. Ja kraadiklaas seal sees ütles, et seal on 23 kraadi. Ma küsisin Christine'ilt, et kas ma võin sisse kolida.
Ja siis ta ütles, et kujutab ette, kuidas ma ripun seal pea alaspidi ja ta peab inimestele seletama, et "Ah, she's just taking a nap.." Ta teab mind hästi! :D
24.veebruar
Head iseseisvus päeva!
Andsin täna Meelikale intervjuud dokumentaali jaoks.
Leidsin, et kaamera esine ei meeldi mulle.. Mulle sobis palju rohkem see, et ta palus mul enda rääkimist filmida..
Igatahes. hoopis põnevam.
Edith live kommenteerib Oscareid, sest mida paremat teha kell 1.30 öösel!
Ja kell 5.30 öösel kui oscarid said läbi on mu tuba madalasseisus = 8.5kraadi. Aga niiskust on ainult 71%, niiet see on hea.
niiet Kiku ma loodan, et sa ei pahanda, et ma olen oma Oscari õhtu veetnud sinu toas :D
Andsin täna Meelikale intervjuud dokumentaali jaoks.
Leidsin, et kaamera esine ei meeldi mulle.. Mulle sobis palju rohkem see, et ta palus mul enda rääkimist filmida..
Igatahes. hoopis põnevam.
Edith live kommenteerib Oscareid, sest mida paremat teha kell 1.30 öösel!
Ja kell 5.30 öösel kui oscarid said läbi on mu tuba madalasseisus = 8.5kraadi. Aga niiskust on ainult 71%, niiet see on hea.
niiet Kiku ma loodan, et sa ei pahanda, et ma olen oma Oscari õhtu veetnud sinu toas :D
February 21, 2013
21.veebruar
Täna jõudsime kõigi aegade madalpunkti.
Janelyga.
9.2 kraadi on mu toas.
Mõtleks ju, et kaks inimest ja nende hingeõhud teevad tuba soojemaks?
Soojus, ae?
Janelyga.
9.2 kraadi on mu toas.
Mõtleks ju, et kaks inimest ja nende hingeõhud teevad tuba soojemaks?
Soojus, ae?
Subscribe to:
Posts (Atom)