Rafal peaaegu andis juba eile lootust, et ma siiski saan siia majja jääda suveks, et Rudolfi tuppa ümber kolida, aga siis täna ütles, et see kesiganestulebsinnatuppaelama tahab ikkagi juuni algul sisse kolida.
Mis oli kaka.
Sest Weronts avastas, et Anni juurde ka ikkagi ei saa, sest sealsed tüübid jäävad juuli keskeni sinna..
niiet mul oli paanika.
Ei viitsi ju tegeleda ka sellise asjaga, kes see ikka tahab 1,5ks kuuks endale üürnikku?? Oleks siis, et terve suvi vm..
Ja siis Rafal oli äge ja tägis mind mingis postituses, kus tüüp otsis juuniks ja juuliks üürnikku ja 40 minutit hiljem ongi mul kohake olemas!
Jehuu!
Üks paanika vähem.
Ja jätkame
* Shakespeari paanika
* Kuu paanika
* Bristoli paanika
* elu paanika
May 11, 2013
May 9, 2013
9.mai
* Ma leidsin oma päikesekreemi!
* Ma olen Luigi Mansion 2s Elis'est kaugemal. Who's cool now?
* Võiks ju olla, et saadad asju ära ja siis on mulje ka, et tuba on tühjem. Milleks?
* Ilgelt segadusse ajab, sest pooled riided on Sandra omad.
* Tahtsin B&Qst peeglit osta, ja siis tuli välja, et mul polnud rahakotti kaasas. Bleh.
* Ma olen Luigi Mansion 2s Elis'est kaugemal. Who's cool now?
* Võiks ju olla, et saadad asju ära ja siis on mulje ka, et tuba on tühjem. Milleks?
* Ilgelt segadusse ajab, sest pooled riided on Sandra omad.
* Tahtsin B&Qst peeglit osta, ja siis tuli välja, et mul polnud rahakotti kaasas. Bleh.
May 7, 2013
7.mai
Mu põrgunädal otsustas, et ta polegi nii põrgu. St, ma üldse ei tea, kuidas asjad toimivad.
V.a see, et Dissocia jääb erinevatel põhjustel ära, st et põrgu polegi kõige hullem.
Millal ja kui palju stsenograafias peab kohal olema?
(Ma pole endiselt Stephenile kirja saatnud, suren ära, ei julge, liiga hilja..liiga hilja üleüldiselt)
(Ja ma suren kui B&Q's peeglit pole. literaalselt suren.)
Ma tegelt tahtsin teavitada, et uus sihtkoht on *trummipõrin* Bristol!
Mari-Liis, Aaron, Niall ja mina. Ja Bristol. Ja kõigi küsimus "Aa miks just nii?" ja minu mökmök vastused..
Nädalavahetusel, st ainult pühapäeval, sest ma olen nolk ja kord elus ei tahtnud üksi kuhugi minna, oli Rugby7's.
Ja ma olen ära põlenud. Terve tuloa nagu. See on see tuule ja päikese võlu/valu - ei saa aru, et on liiga palju soojust.
Nüüdseks ajan nahka. Madu-uss.
Ja ma olen nii kindel, et ma ostsin mingi aasta päikesekreemi, ja mul pole aimugi, kus see siis olla võiks.
Ruudil käskisin ühe pappkasti alles jätta, ja nüüd ma ikkagi ei leia seda.
Endiselt ei taha absoluutselt mitte midagi teha.
Peaks rüü ära tellima.
Ja õppsin kõik igasugud riigid uuesti selgeks, sest noh.. kõike muud kui seda, mis peab.
Tean 174 riiki 191st.
V.a see, et Dissocia jääb erinevatel põhjustel ära, st et põrgu polegi kõige hullem.
Millal ja kui palju stsenograafias peab kohal olema?
(Ma pole endiselt Stephenile kirja saatnud, suren ära, ei julge, liiga hilja..liiga hilja üleüldiselt)
(Ja ma suren kui B&Q's peeglit pole. literaalselt suren.)
Ma tegelt tahtsin teavitada, et uus sihtkoht on *trummipõrin* Bristol!
Mari-Liis, Aaron, Niall ja mina. Ja Bristol. Ja kõigi küsimus "Aa miks just nii?" ja minu mökmök vastused..
Nädalavahetusel, st ainult pühapäeval, sest ma olen nolk ja kord elus ei tahtnud üksi kuhugi minna, oli Rugby7's.
Ja ma olen ära põlenud. Terve tuloa nagu. See on see tuule ja päikese võlu/valu - ei saa aru, et on liiga palju soojust.
Nüüdseks ajan nahka. Madu-uss.
Ja ma olen nii kindel, et ma ostsin mingi aasta päikesekreemi, ja mul pole aimugi, kus see siis olla võiks.
Ruudil käskisin ühe pappkasti alles jätta, ja nüüd ma ikkagi ei leia seda.
Endiselt ei taha absoluutselt mitte midagi teha.
Peaks rüü ära tellima.
Ja õppsin kõik igasugud riigid uuesti selgeks, sest noh.. kõike muud kui seda, mis peab.
Tean 174 riiki 191st.
May 4, 2013
3.mai
Käisin täna esimest korda Pier Amusemendis. Dance Floor mängus oli Vanilla Ninja "Tough Enough" - ma kiljusin, et "EESTI OMA" (mitte ühtki teist laulu ei teadnud..umbes).
Olin ainus, kes tase2l leveli läbis. SKILLS. Ei, kordinatsioon kaob täielikult ja nagu Aaron ütles "Kuidas sa seda asja ainult kahe jalaga mängid??"
Ja siiis vaatasime etendus ja Ieunaile meeldib olla paljas.
Ja ma tegelt tahtsin midagi, AAAA.
Registreerisin lõpetamisele. Ametlik värk nüüd.
Rüüd pole tellinud, sest ma ei raatsinud 40naela kohe välja käia, aga ega midagi muud üle ei jää ju..
Olin ainus, kes tase2l leveli läbis. SKILLS. Ei, kordinatsioon kaob täielikult ja nagu Aaron ütles "Kuidas sa seda asja ainult kahe jalaga mängid??"
Ja siiis vaatasime etendus ja Ieunaile meeldib olla paljas.
Ja ma tegelt tahtsin midagi, AAAA.
Registreerisin lõpetamisele. Ametlik värk nüüd.
Rüüd pole tellinud, sest ma ei raatsinud 40naela kohe välja käia, aga ega midagi muud üle ei jää ju..
May 2, 2013
2.mai
Viimasel ajal olen ööblogi.
Tänase öökild oli Rudolf. Läksin mina kell 1 endale teed tegema. Tuleb vastu Rudolf "Ma jõin 3 purki energiajooki ja nüüd ma ei saa magada." Endal silmad suured peas :D Nii naljakas oli! :D
(Lisaks tuleb mainida Kristinat. "Et kui sa lähed öösel ja teed endale kohvi......et siis lülita elektriline riidepuu ka välja.." RÕHK "öösel ja teed endale kohvi" You know me so well..)
Lisaks. Richard, kallis stseno tuutor. Lihtsalt. Mis asja. "Kas kellelgi on muresid?" E:"Emm, ma ei tea, mis ma teen.." *Richard vaatab mulle suurte silmadega otsa, naeratab* "Et siis Rachel, kuidas sa oma asjaga saad.." Tänks mees, tänks, lihtsalt, niimoodi?? Mis asi see oli?? W.T.F? Siis ajas Racheliga ja teistega mingid ajsad ära, siis kõnnib must mööda, "Kas sa tegelikult oled hädas?" "eeeeemh. JAH" "aaa, okei.. aaaaa.. Eeee. noh.. lähme räägime siis." MINEPEKKIMEES. MINEPEKKI.
Vähemalt ma võibolla ei ole enam nii hädas, aga rahul ma kindlasti pole.
MISASISAOLEDRICHARD.
Tänase öökild oli Rudolf. Läksin mina kell 1 endale teed tegema. Tuleb vastu Rudolf "Ma jõin 3 purki energiajooki ja nüüd ma ei saa magada." Endal silmad suured peas :D Nii naljakas oli! :D
(Lisaks tuleb mainida Kristinat. "Et kui sa lähed öösel ja teed endale kohvi......et siis lülita elektriline riidepuu ka välja.." RÕHK "öösel ja teed endale kohvi" You know me so well..)
Lisaks. Richard, kallis stseno tuutor. Lihtsalt. Mis asja. "Kas kellelgi on muresid?" E:"Emm, ma ei tea, mis ma teen.." *Richard vaatab mulle suurte silmadega otsa, naeratab* "Et siis Rachel, kuidas sa oma asjaga saad.." Tänks mees, tänks, lihtsalt, niimoodi?? Mis asi see oli?? W.T.F? Siis ajas Racheliga ja teistega mingid ajsad ära, siis kõnnib must mööda, "Kas sa tegelikult oled hädas?" "eeeeemh. JAH" "aaa, okei.. aaaaa.. Eeee. noh.. lähme räägime siis." MINEPEKKIMEES. MINEPEKKI.
Vähemalt ma võibolla ei ole enam nii hädas, aga rahul ma kindlasti pole.
MISASISAOLEDRICHARD.
April 30, 2013
30.aprill
Kassid. "herding cats". KIIŠUKIIŠUKIIŠU. "Hiinlased on ikka geniaalsed küll, miks teistes keeltes ei kutsuta loomi selle järgi, mis häält nad teevad" (Mao on hiina keeles kass. Ja müts. Ja see kommunistlik liider..) *paar minutit hiljem* "Come here, meow" :D
Kass jälitas meid. Näitas teed. Ja jälitas. KASSKASSKASS.
Ma tegelikult tahtsin öelda, et... ma teadsin Doktori trikki. Olen Moffat tasemel. MWHAHAHAHAA. Ei, tegelt, see oli nii loogiline. Ja kuigi põnev, oli see samal ajal liiga jura hooaja viimase osa jaoks. Bleh.
Ja siis ma tahtsin öelda, et. Ma ei taha.
Ja öine köögipõrand on nebulaid täis. (eestikeelne sõna on hoopis udukogu, aga see pole üldse see.. Ma mõtlen neid tähtede kogumikke nebulaid..Aga tuleb välja, et see sõna ongi udukogu. Sain siis targemaks..)
Ja sitasitikatel (tegelt pole sitasitikas ka see putukas, keda mõtlen, aga mu putukaalased teadmised on suht puudulikud..) on nii äge kõnnak. Vudivudivudi.
(Harisin end ruttu ja tuleb välja, et keldrikakand on see, mis ma mõtlen. nad on vähid, muide, et teaksite, pisikesed putukamoodi vähid..ja enamus kakandilisi elabki vees, vohvoh )
Kass jälitas meid. Näitas teed. Ja jälitas. KASSKASSKASS.
Ma tegelikult tahtsin öelda, et... ma teadsin Doktori trikki. Olen Moffat tasemel. MWHAHAHAHAA. Ei, tegelt, see oli nii loogiline. Ja kuigi põnev, oli see samal ajal liiga jura hooaja viimase osa jaoks. Bleh.
Ja siis ma tahtsin öelda, et. Ma ei taha.
Ja öine köögipõrand on nebulaid täis. (eestikeelne sõna on hoopis udukogu, aga see pole üldse see.. Ma mõtlen neid tähtede kogumikke nebulaid..Aga tuleb välja, et see sõna ongi udukogu. Sain siis targemaks..)
Ja sitasitikatel (tegelt pole sitasitikas ka see putukas, keda mõtlen, aga mu putukaalased teadmised on suht puudulikud..) on nii äge kõnnak. Vudivudivudi.
(Harisin end ruttu ja tuleb välja, et keldrikakand on see, mis ma mõtlen. nad on vähid, muide, et teaksite, pisikesed putukamoodi vähid..ja enamus kakandilisi elabki vees, vohvoh )
April 28, 2013
28.aprill
Mul tuli meelde, mis ma Prantsusmaa kohta veel tahtsin kirjutada.
Me käisime uisutamas!
3 euri oli (sähketteile ükskõik milline muu jäähall)
Uisud olid nürid, nagu ikka, aga nad polnud kohutavad ja plastmassist.
Mina, Weronts ja Tšehhipoiss, kelle nime ma nüüdseks enam ei mäleta.. (Weronikal on liiga palju tuttavaid = liiga palju nimesid ühe nädalaga Edithil meelde jätta).
Ja see sõber oli äge. Ja oskas uisutada. Sest nagu ta ütles "See on ju sama, mis suusatamine" ehk ta mõtles kõik asjad suusaloogikaga välja. Ja ma armastasin teda selle pärast. Sest ongi loogiline!
Ja siis me seletasime Werontsile uisu-füüsikat. "piruetti kiirus oleneb su massist ja jalgade-käte pikkusest ehk selle kiirendusest, mis sa saad kui tõmbad nad lähedale endale" mhm. Ja siis oli ilge isu vaadata Jääprintsessi filmi. Füüsika.
Ja siis pärast kui me uiske ära võtsime, siis mingi onu küsis (arusaadavas inglise keeles, muide!!) , et kust me pärit oleme ja siis me ütlesime, et Eesti, Poola ja Tšehhi. Ja siis onu naeris ja ütles, et "ida-euroopa, arusaadav, miks te nii hästi uisutate" hihihihihi. Tähendab, siis me vaidlesime tükkaega, et me keegi pole eriti "ida" euroopa, et Tšehhi on suht sama kesk-Euroopa kui ma ei tea.. Saksamaa ju.. Ja ma loen Eestit ikkagi üldiselt põhja-Euroopaks (sest siis on vähenegi lootus, et rumalad Britid arusaavad, kus me umbes paikneme..). Ja, okei, Poola on natuke kaheldav. Aga pmst olid jääl ainult uisutajad (nii hoki kui ilu) ja paar niisamat, niiet see oli päris armas arusaam ida-euroopast ja meist.
Ja siis pärast me sõime suure koguse makarone mingi hea kastmega, mis me kõikidest asjadest kokku möksisime.. Ja tšehhipoiss rääkis meile oma seiklustest ümber maa. Et ta on elanud ja töötanud, nooo igalpool. Kanadas ja UKs ja Austraalias ja USAs ja Prantsusmaal ja Saksamaal ja.. jah, igalpool. Ja et ta käib sõpradega reisimas igalpool, et käisid Norras ja et kuidas on äge, et kõik pole seal kohati nii kapitaliseerunud ja raha põhimõttel, vaid usul, et inimesed on head. Et seal järv, järve keskel saar, autoga ei saa, praam ei käi, aga näe.. Siin on paadid, võtad ja tood pärast tagasi, lihtsalt.
Ja et kuidas nad lähevad autoga Islandile see aasta sõpradega. Nii vahva.
Lisaks, et ta õpib Prantsusmaal ja ei oska Prantsuse keelt :D
Jah, see tuli mulle meelde nüüd hetkel, miski pärast..
Me käisime uisutamas!
3 euri oli (sähketteile ükskõik milline muu jäähall)
Uisud olid nürid, nagu ikka, aga nad polnud kohutavad ja plastmassist.
Mina, Weronts ja Tšehhipoiss, kelle nime ma nüüdseks enam ei mäleta.. (Weronikal on liiga palju tuttavaid = liiga palju nimesid ühe nädalaga Edithil meelde jätta).
Ja see sõber oli äge. Ja oskas uisutada. Sest nagu ta ütles "See on ju sama, mis suusatamine" ehk ta mõtles kõik asjad suusaloogikaga välja. Ja ma armastasin teda selle pärast. Sest ongi loogiline!
Ja siis me seletasime Werontsile uisu-füüsikat. "piruetti kiirus oleneb su massist ja jalgade-käte pikkusest ehk selle kiirendusest, mis sa saad kui tõmbad nad lähedale endale" mhm. Ja siis oli ilge isu vaadata Jääprintsessi filmi. Füüsika.
Ja siis pärast kui me uiske ära võtsime, siis mingi onu küsis (arusaadavas inglise keeles, muide!!) , et kust me pärit oleme ja siis me ütlesime, et Eesti, Poola ja Tšehhi. Ja siis onu naeris ja ütles, et "ida-euroopa, arusaadav, miks te nii hästi uisutate" hihihihihi. Tähendab, siis me vaidlesime tükkaega, et me keegi pole eriti "ida" euroopa, et Tšehhi on suht sama kesk-Euroopa kui ma ei tea.. Saksamaa ju.. Ja ma loen Eestit ikkagi üldiselt põhja-Euroopaks (sest siis on vähenegi lootus, et rumalad Britid arusaavad, kus me umbes paikneme..). Ja, okei, Poola on natuke kaheldav. Aga pmst olid jääl ainult uisutajad (nii hoki kui ilu) ja paar niisamat, niiet see oli päris armas arusaam ida-euroopast ja meist.
Ja siis pärast me sõime suure koguse makarone mingi hea kastmega, mis me kõikidest asjadest kokku möksisime.. Ja tšehhipoiss rääkis meile oma seiklustest ümber maa. Et ta on elanud ja töötanud, nooo igalpool. Kanadas ja UKs ja Austraalias ja USAs ja Prantsusmaal ja Saksamaal ja.. jah, igalpool. Ja et ta käib sõpradega reisimas igalpool, et käisid Norras ja et kuidas on äge, et kõik pole seal kohati nii kapitaliseerunud ja raha põhimõttel, vaid usul, et inimesed on head. Et seal järv, järve keskel saar, autoga ei saa, praam ei käi, aga näe.. Siin on paadid, võtad ja tood pärast tagasi, lihtsalt.
Ja et kuidas nad lähevad autoga Islandile see aasta sõpradega. Nii vahva.
Lisaks, et ta õpib Prantsusmaal ja ei oska Prantsuse keelt :D
Jah, see tuli mulle meelde nüüd hetkel, miski pärast..
Subscribe to:
Posts (Atom)