April 14, 2014

Mul on mingine Wanderlust'i üleküllus.
Pea kõikjal, kus ma käin, tundub mulle nagu ma oleks mõnes teises kohas ja ajas. Või meenub mingi teine koht ja aeg, kus ma tahaks olla.

Kodu ümbrus Halloweeni ajal kui Ameerika suburban linnake.
Bristol suvisel päeval kui mu ettekujutuste Barcelona.
Õhtune Bristol kui segu Woody Allani ja Wes Andersoni filmist.
Clifton päikeseloojangul kui ettekujutuste romantiline Pariis.
Jazzpubi, mis on minu jaoks 30ndate Orleans.
Täna käisin pesumajas, sest me pesumasin läks katki, ja tundsin end kui 60ndate NewYorgis või miskit.

Mul on tunne, et ma peaks ühe suure reisimise ette võtma.
(Eriti vahva oleks üks reis läbi aja ette võtta.. Istukski mõnes jazzpubis 30ndate Orleansis või peseks pesu 60ndate New Yorgis või jah.. oleks see siis võimalik...)


Wanderlust ja Saudade.

April 13, 2014

Azteci Sarah (see Semu, kel on auto, eksole), on mu pidusemu ka. :D
Kutsus mind oma õe sünnipäevale.
Naljakas, 4 braziillast, inglane ja eestlane. 3 braziillast räägivad nooo minimaalset inglise keelt. Aga ikka saab, ikka saab!

Käisime jazzipubis, jube kaunis oli, live muusika ja puha. Siuke tunne nagu oleks 30ndate Orleansis või kuskil, võinoh, ma arvan. See pubi oli siukese välimusega ka natuke, et võiks olla selles perioodis (v.a inimesed, liiga palju inimesi, aga õnneks mitte siuke tüüpiline 'pidutsejate' seltskond, et palju küll, aga üpris rahulik, iseenest). Nõnda võiks ju lausa käiagi väljas.

Ja täna ma olen lihtsalt lebotanud. Ja lugenud veidi Troonide mängu. Ja just kuulasin 45 minutit pingeliselt Gaiman'i lugemas oma The Graveyard Book'i ja see oli nii geniaalne :D Ja ta loeb oma tegelasi täpselt nii nagu ma neid ettekujutasin, ja jube kaunis on nõnda.

April 11, 2014

Magan koguaeg. Mitte midagi põnevat ei toimu. Lihtsalt magan.
Ja käin vahel tööl Aztecis.
Ja vahel saan Semuga kokku.
Ja siis vahel olen öösel üleval ja kritiseerin font'e.
(Ja vahel olen öösel üleval ja mängin mingit jaburat Nintendo mängu..)
(Ja vahel olen öösel üleval ja vaatan ära oma olemasolevad sarja osad ja miskid..)

Õues on suht suvi. (Mis teeb mu magamise eriti kehvaks, sest siis on mul lisaks süümekad ka).
Selline, et eile öösel koju jalutades, osutus kaasavõetud jope täiesti mõttetuks. (Ma ikka tassin teda kaasa, et noh..igaksjuhuks, õhtuti on külm vahel..)
Ühesõnaga on nõnda suvi, et mu toas on liiga palav juba.

Ja lisaks on Rowlingu pseodonüümi all kirjutatud krimka jõle põnev, ja mul on lausa kahju, et ma viimastel aegadel olen õigel ajal bussidele jõudnud ja ei saa seda tund aega külmas bussijaamas lugeda.... (ilgelt kehv elu ikka küll..) (lisaks eile suutsin siiski natuke bussis ka lugeda - edusammud!)

April 5, 2014

Jõin täna MilkyWay kõrrepiima. (tähendab, kõrrega pisike pakk..)
Siuke nostalgiline maitse oli.
Tuli meelde, kuidas ma olin pisike ja käisin ostsin Keldripoest MilkyWay tähekujulist jäätist. Ja sa oli kõige ägedam asi maailmas.
(Üldse olid Keldripoes kõige ägedamad asjad, näiteks jäätis, mis oli pealt mahlajäätist ja seest koorejäätis - how cool is that? (See oli ka mingi tuntud firma oma.. Starburst?) ja siis müüdi seal arbuusikujulisi ja -maitselisi kummikomme - need olid kõige paremad, ka.)
(Ma mäletan veidraid asju, ei?)

MilkyWay on üldse väga nostalgiline värk. (Ja kohutavalt magus. Väiksena ta küll niiii magus polnud?!) (Apppi, ma hakkan vist suureks kasvama..)

Jah, et.. Sellest postitusest sai selline postitus siis nagu ma oleks saanud eile 50-aastaseks või miskit.. "Rohi oli rohelisem ja taevas sinisem ja laevad puust ja mehed terasest" vm.




Üldiselt on nii, et mu järgmised nädalad on palju rahulikumad, sest ülikooli-inimestel on paus ja enamus ülikooli-töötajatel on ka paus. Ja enamus mu agentuuri töö-otsad on olnud ülikoolis, niiet, mul on ka paus. Ja aeg tegeleda ASM'iks olemisega ja aidata üks vägev "Helisev Muusika" lavale. Eksole.


Keegi tahab saata mulle šokolaadi? UK šokolaad on liiga magus ja vastik ja vale maitsega :(

--

Lisaks on selle nädalaga kõik puud äkki helehelerohelised! Nii ilus, eriti kuna taevas on nädala teisel poolel olnud ühtlaselt hall ja tume, siis need helehelerohelised puud jäävad eriti silma, ja see on nii kaunis kontrast!
(Nad on olnud õides ja pungades juba õige mitu aega, päris lehed on tekkinud sel nädalal.)

April 3, 2014

Ma olen üks suur ebaõnnestumine.
Ma mõtlesin, et ma olen täna hästi asjalik, sest kord lõppeb töö normaalsel ajal. Ja et siis ma tulen koju ja koristan ja käin pesus ja panen asju ja saan normaalsel ajal magame, et homne pikkpikk päev üleelada..
Ja siis ma jõudsin koju ja leidsin, et mul on Zelda mäng, mida ma millegi pärast pole mänginud ja nüüd on kell 6 tundi hiljem, ja ma ju muidugi pole mitte midagi teinud. Mitte midagi. Ja muidugi ma homme kannatan, sest und on vähe ja sada kakskümmend kuus muud häda, onju.

April 2, 2014

Tänane päev oli üks kehv päev.

Ma olin millegi pärast niii väsinud.
Ma suutsin kaks näppu nii ära põletada (kes pagan arvas, et jube hea mõte on hoida taldrikuid kuumas-kapis?! ma saan aru küll, et tegelt ongi nii, aga noo niii kuum?!) , et vahepealne valu oli natuke minestamisväärne. (mida ma muidugi ei teinud, kuigi oli päris kole olla.. töötasin õnnelikult edasi.)
Siis Azteci jõudes hakkas pool-migreeni-laadne peavalu, ka ülivahva. Võtsin lõpuks ühel hetkel tabletti, aga see ju võtab aega, et mõjuda, ja siis ta mõjus ka võib olla tund-poolteist. (nüüd on õnneks vaibunud tuikavaks valuks, mis on pmst...suva)
Ja siis mu hüppeliiges arvas ka, et ikka pole veel aeg ilma elastikuta 7tundi jalul olla. Woop.

Samas, olen ma eriti osav ja kiire sell, ja jõudsin ikkagi oma esimesele öiseleBath'i bussile, mis sest, et linna minev buss jäi hiljaks. Ma olen kiire sprindipoiss. Üle tänavate ja autode vahelt.

Ja Sarah andis mulle mitu kooogitükki kaasa (polnud üldse nii hea nagu ma lootsin, ma endiselt kirun seda 4-tärni...), ja ma ei unustanudki neid maha!
Polegi täitsa asjatu. (st olen peaaegu asjalik)




April 1, 2014

Lõpetasin Gaiman'i "The Graveyard Book'i" ja ma nüüd enam ei tea, mis ma oma eluga peale hakkan ja kas on üldse mõtet jätkata, sest see raamat pole enam uuena loetav.

--

Hommikul bussile minnes (ja muidugi ühest bussist maha jäädes), sattusin kokku ühe naisega, kes ka ülikoolis töötab, ja noh, ühesõnaga, isegi Bristol on väike, ja ta tütar töötab Old Vicis Production Managerina, lubas uurida mulle värki. Kontaktid, kontaktid.

--

Isegi inimesed, kes mulle meeldivad, ei meeldi mulle, vabandust.

--

Bristol on nii ilus linn.

--

Kapten Ameerika oli lausa söödav, aga ma muidugi ei jaganud poolt "fandom"i asja, millest Semu kõrval patras.

--

Vaatan kadedusega, kuidas "Da Vinci Deemonid" mu feisbuuki ajavoogu postitavad, et neil on uued osad, ja kuidas "Elementary" postitab twitteris oma uutest osadest, ja mõtlen, et nooooo pagan küll.. peaks mingi asjalikuma neti hankima?!

--

Meil on Aprill, millal see juhtus?